Taizemes vīzas noformēšana, tūristu vīzas, daudzkārtējas vīzas, tranzīta vīzas, non-imigrant vīzas uz Taizemi.

LR pilsoņiem un nepilsoņiem ieceļošanai Taizemē ir nepieciešama vīza. LR pilsoņi vizu var noformēt uz vietas Taizemes lidostā, tās aizņem apmēram 2 stundas laika. Taizemē kopā ir 42 imigrācijas kontrolpunkti, kas sniedz šo pakalpojumu (ieskaitot Bangkokas Suvarnabhumi un Puketas lidostas). Ar šāda tipa vīzu LR pilsoņi var uzturēties Taizemē tikai līdz 15 dienām. No 01.09.2017 Visa on arrival Taizemes lidostās cena ir 2000 THB.

Noformē Taizemes vīzu pirms brauciena par 55€.

Iesakām noformēt visiem ceļotājiem Taizemes vīzas pirms brauciena! No vīzas ielīmēšanas brīža Jums jāiebrauc Taizemē 3 mēnešu laikā. Ar šāda tipa vīzu uzturēšanās laiks Taizemē ir 60 dienas.

  • Vienreizēja tūrisma vīza uz Taizemi maksā 55€ (ja noformē pirms brauciena).
  • Taizemes tūrisma vīzas noformēšanas laiks ir no 11 līdz 20 dienām (atkarīgs no kurjera grafika). Ja Jums ir nepieciešams nokārtot vīzu līdz 11 dienām jāsazinās ar mūsu aģentiem.
  • Nepieciešami dokumenti: pase ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc izbraukšanas no Taizemes, aviobiļešu kopija (biļetes var noformēt arī pie mums), 2 fotogrāfijas, izmērā 3.5 x 4.5 (krāsainas, izgatavotas pēdējo 6 mēnešu laikā), anketu, ko var lejuplādēt pēc linka Anketa Taizemes vīzai (noformēšanai pirms ceļojuma sākuma)

vīza taizemes lidostā, taizeme,

Ja tomēr izlēmāt taisīt vīzu Taizemes lidostā, tad iesakām iepriekš aizpildīt anketu, ko var lejuplādēt šeit Visa on arrival Bangkok airport. Pārbaudiet vai Jūsu LR pilsoņa pase ir derīga 6 mēnešus pēc izbraukšanas no Taizemes (LR nepilsoņi NEVAR saņemt vīzu Taizemes lidostā). Kā  arī paņemiet līdzi 2 dokumentu fotogrāfijas, jo fotografēšanas dokumentiem Taizemes lidostās mēdz būt dārgs pakalpojums.

4 KOMENTĀRI

  1. Vai anglijaa arii turismu agentura var uzstaisiit vizu latviesu pilsonjiem vai tomeer man japmeklee latviesu vestnieciiba?

ATBILDĒT