No 2019. gada 14. aprīļa Latvijas pilsoņiem ieceļošanai Taizemes Karalistē līdz 30 dienām vīza nav nepieciešama ja ieceļošanas mērķis valstī ir tūrisms.

Sakarā ar visiem jautājumiem, kas saistīti ar bezvīzu režīmu, jums jāsazinās ar Taizemes Karalistes vēstniecību Stokholmā.


LR nepilsoņiem ieceļošanai Taizemē ir nepieciešams noformēt vīzu pirms brauciena!

Taizemes vīzas cena – 60€

  • No vīzas ielīmēšanas brīža Jums jāiebrauc Taizemē 3 mēnešu laikā. Ar šāda tipa vīzu uzturēšanās laiks Taizemē ir 60 dienas.
  • Taizemes tūrisma vīzas noformēšanas laiks ir no 20 līdz 30 dienām (atkarīgi no kurjera grafika). Ja Jums ir nepieciešams nokārtot ātrāk jāsazinās ar mūsu aģentiem.
  • Nepieciešami dokumenti: pase ar derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc izbraukšanas no Taizemes, aviobiļešu kopija (biļetes var noformēt arī pie mums), 2 fotogrāfijas, izmērā 3.5 x 4.5cm (krāsainas, izgatavotas pēdējo 6 mēnešu laikā), anketu, ko var lejuplādēt pēc linka Anketa Taizemes vīzai (noformēšanai pirms ceļojuma sākuma)

4 KOMENTĀRI

  1. Vai anglijaa arii turismu agentura var uzstaisiit vizu latviesu pilsonjiem vai tomeer man japmeklee latviesu vestnieciiba?

ATBILDĒT