lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv

Vjetnama: informācija par galamērķi

Vjetnama

Informācija par galamērķi

Vjetnama ir aizraujošu ainavu zeme ar Halongas līča augstiem kaļķakmens karstumiem un Mekongas upes koniskām cepurēm. Brīnišķīgais skaistums stiepjas cauri visai valstij, sākot no smaragda rīsu aplokiem ziemeļos un beidzot ar pulverveidīgām baltajām pludmalēm dienvidos, starp kuriem atrodas maģiskas alas, ūdenskritumi un džungļi. Tā ir tradīcijā iemērkta valsts, kurā izcili muzeji piemin pagātni un senās pagodas mierīgi stāv, kad motociklu viļņi plosās pa pulsējošajām pilsētām. Dodoties Vjetnamas ceļojumā kopā ar Hermes Travel, Jūs redzēsiet tradicionālās peldošās mājas, satiksities ar vietējiem zemniekiem, izpētīsit senas pilsētas un vērosiet Vjetnamas leģendāro ūdens leļļu teātri. Jūs varēsiet arī izbaudīt slaveno vjetnamiešu virtuvi, baudot garšīgas jūras veltes vakariņas un pusdienas ar vietējiem gardumiem. Ceļojiet kopā ar mums un atklājiet bezgalīgās iespējas, pateicoties mūsu ekskluzīvajām tūrēm.

Par Vjetnamu īsumā

Vjetnamā ir unikāla civilizācija. Lielākā daļa Vjetnamas tūristu ir sajūsma par dabiskā stāvokļa skaistumu: Sarkanās upes delta ziemeļdaļā, Mekongas delta dienvidos un gandrīz visa piekrastes josla ir izcili zaļa. Ar valdzinošo dabas skaistumu un dīvaino ciematu dzīvi, rietumnieki Vjetnamu joprojām asociē ar jau Vjetnamas karu. Šodien Vjetnama piedāvā retu iespēju redzēt kā tradicionālā šarma valsts sper pirmos soļus mūsdienu pasaulē.

Galvaspilsēta

Hanoja

Iedzīvotāji

90.5 miljoni

Valoda

Vjetnamiešu

Valūta

VND - dongs

Laika zona

GMT+07:00

Elektrība

A-tipa (Ziemeļamerika un Japāna) / C-tipa (Eiropa)

Valsts kods

+84

Sveiki!

Xin chào!

Ko ēst Vjetnamā?

Vjetnamiešu virtuve

Vjetnamiešu virtuve ir uzskatīta par diezgan barojošu un veselīgu. Rīsi ir vairums ēdienos, un gatavošanas metodēs ietilpst grilēšana, cepšana, vārīšana un tvaicēšana. Valsts koloniālā pagātne atspoguļojas ēdienos, kur ziemeļdaļai ir spēcīga ķīniešu ietekme, savukārt Hue apgabals ir pikantāks un to ietekmējuši francūži, un ēdieni Vjetnamas dienvidu daļās mēdz būt asi un pikanti.

Vjetnama ir otrs lielākais kafijas ražotājs pasaulē pēc Brazīlijas. Tradicionālo vjetnamiešu kafiju gatavo ar kausu un pasniedz pie galdiem, kamēr vēl brūvē. To raksturo blīva, spēcīga garša, kurai var būt nepieciešams nedaudz cukura un iebiezināta piena. Iebiezināts piens sākotnēji tika izmantots tā pieejamības dēļ, tomēr daudzi to turpina lietot.

Pho

Pho ir viens no Vjetnamas slavenākajiem ēdieniem. Pho ir nūdeļu zupa, kuru mīl visā pasaulē. Tas ir pagatavota no lēni sautēta liellopa gaļas buljona, ko pārlej ar rīsu nūdelēm, un pa virsu liek vistas vai liellopa gaļas šķēlītes. Jūsu gaumei var pievienot arī dažādus garšaugus, mērces un čilli.

Goi Cuon

Goi cuon, pazīstams arī kā rīsu papīra pavasara rullis, ir viegls un svaigs ēdiens ar lieisku garšu. Rīsu papīra iesaiņojums ir piepildīts ar pupiņu kāpostiem, salātiem, gaļu vai tofu un citiem kraukšķīgiem dārzeņiem. Vislabāk to pasniegt ar saldu vai pikantu mērci.

Banh Xeo

Banh xeo ir plāna pankūka, piepildīta ar garnelēm, cūkgaļu, pupiņu kāpostiem un svaigiem garšaugiem. Tas ir klasisks Vjetnamas ziemeļvalstu ēdiens ar franču ietekmi, un vislabākais veids, kā to ēst, ir sagriezt to sakodiena lieluma gabaliņos, salocīt salātu lapās un iemērkt to mērcē.

Top 6 vietas, kuras jāapmeklē Vjetnamā

Halongas līcis, Vjetnama

Halongas līcis ir Vjetnamas simbols. 2011. gadā Halongas līcis tika nosaukts par vienu no jaunajiem pasaules septiņiem brīnumiem, kā Vjetnamas ievērojamākā ainava.

Ba Na Hill, вьетнам, vjetnama

Neskatoties uz to, ka tas tika atklāts tikai 2018. gada vidū, Zelta tilts Danangā jau ir piesaistījis lielu uzmanību un iekarojis ceļotāju sirdis.

Mekongas Delta, Vjetnama

Mekongas deltā var iepazīties ar vietējo dzīvi un tautas amatnieku darbiem. Brauciens ar džonku pa Mekongas kanāliem. Pusdienās – vietējā zivju delikatese.

Sapa, vjetnama, вьетнам

Sapa ir kalnu reģions, kur dzīvo etniskās Zau grupas. Ir iespēja apmeklēt vietējo māju, iepazīties ar vietējo dzīvesveidu.

Fukuokas Sala, фукуок

Lielākā no Vjetnamas salām. Fukuokas salai ir tropiskais klimats. Ideāla vieta, lai izbaudīt Vjetnamā pludmales atpūtu.

Čangan komplekss

Tas ir  izveidots no kaļķakmens kalniem, pie kuru pamatnēm ir upju ielejas. 10 km sistēma sastāv no gandrīz 50 alām, katra ar saviem krāsainiem stalaktītiem.

Kas jāņem līdzi Vjetnamā?

holiday, ceļojumu blogs, блог о путешествиях, ceļojumu galamērķi, направления путешествий

Peldkostīms

Vjetnama ir izklāta ar iespaidīgām smilšainām pludmalēm, un Jums arī būs nepieciešams peldkostīms, lai peldētos Halongas līča tirkīza ūdeņos.

Sauļošanās krēms un līdzeklis pret odiem

Aizsargājiet sevi no stipras saules ar SPF 30 vai augstāku krēmu, kas drošs pret rifiem. Jums arī būs jāiepako kāds kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis, lai izvairītos no nepatīkamiem kodumiem.

Universāls apģērbs

Vjetnama ir milzīga valsts ar dažādām klimata zonām, sākot ar vēsiem ziemeļu kalniem un beidzot ar karstiem dienvidu džungļiem. Iesaiņojiet dažādas drēbes, kas domāti visiem laika apstākļiem.

×

Visas vietas ir aizpildītas

Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
KONTAKTI

GDPR

    Call Now Button