Ja vēlaties atpūsties ar ģimeni, kur jums nav jāuztraucas par to, kur paēst, domāt par savām un bērnu izklaidēm, jums vajag izvēlēties viesnīcu “Astral Nirvana”, kas darbojas ar “all inclusive” principu.

Astral Nirvana

Viesnīcas Astral Nirvana atrašanas vieta:

Shfifon St 9, Eilat. Viesnīca Astral Nirvana atrodas Eilatas centrā, tikai 50 metru attālumā no tirdzniecības centra Shalom.

Viesnīcas Astral Nirvana numuru apraksts:

  • Superior – plaša telpa, kas ir piemērots pārim vai pārim ar bērnu. Modernais dizains, gaisa kondicionētājs, TV LCD ar kabeļtelevīziju, ērti dīvāni, telefons, tualetes galds un mini bārs.
  • “Suite” numurs – ideāli piemērots ģimenēm ar bērniem, vai diviem pāriem. Numurā var izmitināt 4 pieaugušos vai vecākiem ar 3 bērniem un zīdaini. Katrs numurs sastāv no guļamistabas ar lielu gultu un viesistabu ar dīvānu. Katrā numurā ir telefons, tualetes galds, LCD TV un mini bārs.

Izklaides programma bērniem:

Viesnīcā ir bērnu klubs ar daudzām aktivitātēm: datorspēles, Playstation wiii, piepūšamās atrakcijas, šūpoles, bērnu filmas un izrādes – kamēr jūsu bērni izklaidēsies, jūs varat atpūsties.

Baseini:

Lielais baseins pieaugušajiem, kā arī bērnu baseins.

Izklaides programma pieaugušajiem:

Katru vakaru jūs gaida sniegumi, ko sagatavo viesnīcas komanda, dažas no izrādēm notiek viesnīcas vestibilā, citi – pie baseina.

Astral Nirvana Astral Nirvana Astral Nirvana Astral Nirvana Astral Nirvana

ATBILDĒT