Viesnīcas

Izmantojiet šo formu patstāvīgai viesnīcu rezervēšanai. Ja nepieciešama konsultācija, jūs droši varat sazināties ar mūsu aģentiem!

Mūsu datu bāzē ir 250 000 viesnīcas. Mēs palīdzēsim rezervēt arī kūrorta viesnīcas, villas un apartamentus. Daži padomi viesnīcas izvēlei:

  • Izpētiet jebkuru informāciju par valsti un pilsētu uz kuru Jūs dodaties. To var izdarīt caur mūsu aģentūru, vai patstāvīgi internetā. Pašām labākajām viesnīcām ir piešķirtas 4 vai 5 zvaigznes.
  • Jāņem vērā arī viesnīcas atrašanas vietu. Dažreiz ir izdevīgāk palikt 3★ viesnīcā pilsētas centrā, nekā 4★ viesnīcā ārpus pilsētas.

  • Pirms ceļojuma ir ļoti svarīgi noskaidrot pie aģenta, kāda ēdināšanas sistēma ir viesnīcā. Parasti brokastis ir iekļautas cenā, bet pēdējā laikā dažas viesnīcas liek maksāt par brokastīm atsevišķi. Brokastis 4★vai 5★ viesnīcā mēdz maksāt 15€ un vairāk. Tāpēc, ja plānojat palikt tādā viesnīcā nedēļu, Jūsu ceļošanas izmaksas var atšķirties.
  • Ir ieteicams informēt viesnīcu par Jūsu ierašanās vai izrakstīšanas laikiem. Parasti viesnīcas reģistrē viesus sākot no 14.00 un izraksta līdz 12.00. Bet ja viesnīcai nav liels noslogojums, tā ļaus Jums samainīt laikus bez papildus samaksas.

 

ATBILDĒT