6.7 C
Rīga
pirmdien, oktobris 14, 2019

Lābākie ceļojumi uz Taizemi

Vīza uz Taizemi

No 2019. gada 14. aprīļa Latvijas pilsoņiem ieceļošanai Taizemes Karalistē līdz 30 dienām vīza nav nepieciešama ja ieceļošanas mērķis valstī ir tūrisms. Sakarā ar visiem...

Pludmales atpūta Taizemē

Pludmales atpūta Taizemes kūrortos! Iespējams iegādāties populārākās ekskursijas par papildus maksu.  PASŪTĪT CEĻOJUMU Svarīgi! Katru programmu ir iespējams modificēt pēc tūristu vēlmēm.  Programma "Pataija +...

Ceļojums uz Taizemes ziemeļiem un pludmales atpūta Pataijā (1459€)

Bangkoka - Čiangraja - Zelta Trijstūris - Mesalonga - Čiangmaja - Doi Inthanona - Pataija Svarīgi!  Šis ceļojums ir...

Bangkoka – Krabi – Khao Sok – Puketa – Bangkoka (no...

Bangkoka – Krabi – Khao Sok – Puketa - Bangkoka. Lidojumi + transfēri + 4★ viesnīcas + ekskursijas! PASŪTĪT CEĻOJUMU Ceļojuma cenas no 1359€,...

Pataija – Kvai Upe – Kočanga – Bangkoka (no 1169€)

Bangkoka - Kvai Upe – Pataija - Kočanga - Bangkoka! Lidojumi + transfēri + 3★ viesnīcas + ekskursijas! PASŪTĪT CEĻOJUMU Ceļojuma cena no 1169€,...

Pataija – Kambodža – Kočanga – Bangkoka (no 1339€)

Taizeme - Kambodža: Pataija - Kambodža - Kočanga - Bangkoka! Lidojumi + transfēri + 3★ viesnīcas + ekskursijas! PASŪTĪT CEĻOJUMU Ceļojuma cena no 1339€,...

Ceļojums uz Taizemes ziemeļiem un pludmales atpūtu Kočangā (1589€)

Bangkoka - Čiangraja - Zelta Trijstūris - Mesalonga - Čiangmaja - Doi Inthanona - Bangkoka - Kočanga - Bangkoka

Mēs esam ALTAs biedri!

alta, alta logo, Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācija
6,018FaniPatīk
17SekotājiSekot
1,432SekotājiSekot
19SekotājiSekot
Phuket
fog
23.4 ° C
24 °
23 °
94%
2.9kmh
20%
Otr
29 °
Tre
30 °
Cet
30 °
Pie
28 °
Ses
28 °

Populāri

Tūres un ceļojumi uz Taizemi 2016/2017

Kompānija HERMES TRAVEL piedāvā vairākus ceļojumu maršrutus uz Taizemi. Mēs sadarbojamies ar lielākajiem tūroperatoriem, kā arī izstrādājam grupu un individuālus ceļojumus uz Taizemi.

Taizeme ir viens no populārākajiem galamērķiem starp visām Āzijas valstīm. Mūsu ceļojumi ir uz Taizemes skaistākājām vietām – Puketa, Krabi, Koh Lanta, Khao Sok, Koh Lipe, Tale Noi, Koh Cnahga un citi.

Pasūtīt ceļojumu:

Jūsu e-pasts: (obligāti)

Jūsu tālruņa numurs:

Jūsu ceļojuma galamērķis:

Uzmanību! No 2016. gada 27. septembra Taizemes vīza lidostā (Thai visa on aarival) maksa par vīzu tiks palielināta no 1000 batiem (~25€) līdz 2000 batiem (~50€). Tas tiek darīts, lai novērstu rindas Taizemes lidostās un mazinātu terorisma riskus (jo lidostas robežsargiem nav pietiekoši daudz laika, lai kārtīgi pārbaudīt dokumentus). Līdz ar to iesakām visiem kārtot vīzas pirms brauciena (55€)

Vairāk informācijas par vīzām uz Taizemi 

Koh Samui

Uzziniet vairāk par Taizemes vēsturi, kultūru, ģeogrāfiju, klimatu, dabu un virtuvi.

Taizeme ir lielisks ceļojuma galamērķis katram tūristam… Uzziniet vairāk par aizraujošu Taizemes kultūru Ziemeļu Taizemes ciematos. Tur jūs satiksiet laipnus cilvēkus, apmeklēsiet senus tempļus. Izpētīsiet džungļus, kā arī izbaudīsiet bagātīgas Taizemes tradīcijas. Bangkoka – Taizemes rosīgā galvaspilsētā, kur atrodas gan Grand Palace, gan peldošais tirgus, kā arī citas atrakcijas. Apmeklējiet arī tādus pasākumus kā, piemēram, Taizemes bokss… atklājiet aizraujošu Bangkoku! Jūs droši varat doties ceļojumā uz Taizemes dienvidu salām lai izbaudīt pludmales brīvdienas. Neskartas pludmales Puketā, Koh Samui, Krabī, Khao Lak, Phi Phi un Čang ir satriecošas un relaksējošas vietas, kur atpūsties. Atpūsties pludmalē būs lielisks papildinājums jūsu ceļojumam uz Taizemi. Šīs pludmales ir fantastiskas vietas ziemas brīvdienām. Neatkarīgi no jūsu pieredzes Taizemē, jums noteikti būs vēlme atgriezties!

Fakti par Taizemi

Thailand-FlagPlatība: 514,000 km².
Galvaspilsēta: Bangkoka (7753000).
Valsts kods: +66
Kopējais iedzīvotāju skaits: 64 000 000 (2006. gada maijā)
Kredītkartes: Gandrīz visas kredītkartes ir pieņemtas lielākajā daļā viesnīcu un veikalu Taizemes pilsētās. Kanādas Ceļojumu čeki tiek plaši pieņemtas.
Valūta: Bats (THB = 100 satang)
Izbraukšanas nodoklis: no 2007. gada februāra; Starptautiskie lidojumi – 700 bati, iekšzemes lidojumiem – 100 bati (izņemot Samui 400 bats). Parasti iekļauts aviobiļetes.
Kustība: kreisās rokas kustība
Elektrība: 220 volti AC 50 Hz.
Etniskās grupas: Taji un Taizemes ķīnieši (89%) Ziemeļaustrumu Taji (Isan Lao) (34.2%) Centrālie taji (33,7%) ziemeļu taji (18,8%) Dienvidu taji (13,3%) Taizemes ķīnieš (14%) Khmeri (7%) Malajieši (3%)

Atrašanās vieta: Dienvidaustrumu Āzijas centrs

Oficiālā valoda: Taju ir oficiālā valoda. Angļu un ķīniešu ir plaši izplatītas.
Reliģija: budisms, islāms, kristietība.
Vietējais laiks: UTC + 7, piecas stundas vēlāk nekā Latvijā
Dzeramnaudu Taizemē parasti no jums negaida, bet par labu pakalpojumu var iedot. Mēs iesakam atstāt šādu dzeramnaudu: gīdiem: aptuveni $10 (300-350 THB) par klientu / dienā; šoferiem par dienu braucienu: aptuveni $5 (150 THB) par klientu / dienā. Restorānos vai taksometros, iesakām noapaļot savu rēķinu līdz 50 batiem. Daudzos restorānos 10% apkalpošanas maksa tiks pievienota jūsu kontam. Ja tā ir, tad nav nepieciešams atstāt dzeramnaudu. 50 Taizemes bati – dzeramnauda, kuru dod porterim kurš nes jūsu mantas uz viesnīcas numuru.

thais

ATBILDĒT