15.9 C
Rīga
sestdien, maijs 25, 2019

Labākie ceļojumi uz Maltu

Malta 2019 pludmale un ekskursijas

Malta - īsta Vidusjūra! Lidojums no Rīgas + viesnīca + transfēri + ekskursijas. Pludmales atpūta. Ceļojumu cenas no 299€ (atkarīgi no datuma) Pirms pakalpojuma pasūtīšanas obligāti...

Tūristiem tiek piedāvātas vairākas iespējas ceļojumiem uz Maltu. Jūs varat izvēlēties vienu no mūsu grupu ceļojumiem ar gidu, vai atsevišķi norezervēt viesnīcu, transfērus un ekskursijas Maltā. Mums ir viens no plašākajiem Maltas viesnīcu piedāvājumiem Latvijas tirgū. Maltā jūs atradīsiet gan ekonomiskus apartamentus, gan greznas pieczvaigžņu viesnīcas, kuras ir iecienītas pasaules zvaigžņu vidū. Piemēram, Madonna bieži viesojas viesnīcā Ta’Cenc, kas atrodas Gozo salā.

Valetta
scattered clouds
15 ° C
15 °
15 °
77%
5.7kmh
40%
Pie
18 °
Ses
18 °
Sve
18 °
Pir
17 °
Otr
19 °

Pasūtīt ceļojumu:

Jūsu e-pasts: (obligāti)

Jūsu tālruņa numurs:

Jūsu ceļojuma galamērķis:

SAN PAWL HOTEL, IMPERIAL HOTEL, RELAX INN HOTEL, QAWRA POINT HOLIDAY COMPLEX, PORTO AZZURO RESORT, PANORAMA HOTEL, EUROCLUB HOTEL, PRIMERA HOTEL, SEA VIEW HOTEL, PORTO DEL SOL, ALLEGRO HOTEL, HOTEL ROMA, WHITE DOLPHIN COMPLEX, SUNFLOWER HOTEL, HOTEL XLENDI RSORT & SPA, 115 THE STRAND APARTHOTEL, PLAZA REGENCY HOTEL, DAMIANI APARTMENTS, SILEMA CHALET HOTEL, ST JULIAN’S BAY HOTEL, BAYVIEW HOTEL & APARTMENTS, SILEMA MARINA HOTEL, ULYSSES APARTHOTEL, ALEXANDRA HOTEL, CARLTON HOTEL, TAL FANAL VILLAGE, TOPAZ HOTEL, PLEVNA HOTEL, DOWNTOWN HOTEL, SAN ANDREA HOTEL, ROKNA HOTEL, WARDIJA HILLTOP VILLAGE, ROCCA NETTUNO SUITES, THE HILLOCK RESIDENCE, OSBORNE HOTEL, HOTEL VALENTINA, CASTILLE HOTEL, SUMMERFIELD HOTEL

PARADISE BAY HOTEL, BELLA VISTA HOTEL, CANIFOR HOTEL, SOLANA HOTEL & SPA, SOREDA HOTEL, CLUB SALINA WHARF, IL PALAZZIN HOTEL, TOPAZ HOTEL, SANTANA HOTEL, THE PERGOLA HOTEL, QAWRA PALACE, GILLIERU HARBOUR HOTEL, THE WINDSOR HOTEL, RAMLA BAY RESORT, KENNEDY NOVA HOTEL, SUNNY COAST HOTEL, PARK HOTEL, MELLIEHA BAY, CALYPSO HOTEL, ST PATRICKS HOTEL, GOLDEN TULIP VIVALDI HOTEL, XLENDI RESORT & SPA, DOLMEN RESORT HOTEL & SPA, ROCCO NETTUNO SUITES, CORNUCOPIA HOTEL, ONYX APARTMENTS, CAVALIERI ART HOTEL, FORTINA HOTEL, ZERNIQ MISRAH SIMAR, THE GEORGE HOTEL, THE VICTORIA HOTEL, CAVALIERI ART HOTEL, WATERFRONT HOTEL, PRELUNA HOTEL & SPA, VALETTA MERISI SUITES, MARINA HOTEL CORINTHIA BEACH RESORT, THE RIVIERA RESORT & SPA, ARGENTO HOTEL, JULIANI HOTEL,  DB SEABANK RESORT + SPA,  DB SAN ANTONIO RESORT + SPA,  TRABUXU BOUTIQUE LIVING, COASTLINE HOTEL,  CASA ELLUL

ONYX SUITES & APARTMENTS, PALAZZO CAPUA HOTEL, THE PALACE HOTEL, KEMPINSKI SAN LAWRENZ HOTEL, LE MERIDIEN HOTEL, CORINTHIA HOTEL ST GEORGES BAY, INTERCONTINENTAL MALTA, FORTINA SPA RESORT, GRAND HOTEL EXCELSIOR, RADISSON BLU MALTA GOLDEN SANDS, CORINTHIA PALACE HOTEL, PHOENICIA HOTEL, TA’CENC HOTEL & SPA, HILTON MALTA, THE WESTIN DRAGONARA RESORT, THE XARA PALACE RELAIS & CHATEAUX

Ekskursijas Maltā

 

Tūristu autobuss Maltā Hop-on-Hop-off – no €25

Tūristu autobuss Gozo Hop-on-Hop-off – no €24

Ekskursijas brauciens uz Gozo salu – no €72

Trīs pilsētu tūre (Vittoriosa, Cospicua and Senglea) – no €45

Zīlais grots un Marsašloka tirgus – no €45

Hagara Kvima un tās ikdienas dzīve – no €67

Gozo naktī – no €73

Gozo pieredze – no €70

Mdina (1/2 dienas) – no €40

Vallettas un Maltas pieredze – no €50

Kruīzs uz Komino salu – no €43

Sicīlijas Etna un Taormīna no Maltas – no €160

Kruīzs ar kuģīti uz Sv. Paula līci – no €66

Animēta tūre uz Fort-Rinellu – no €39

Kruīzs uz Gozo un Komino salām – no €66

Hagara Kvima (1/2 dienas) – no €42

Kruīzs uz ostas – no €47

Gozo tūre ar džipiem – no €76

Maltas tūre ar džipiem – no €70

Atklājiet sev Maltu un Komino salu kruīza laikā – no €61

Maltas jūras parks – no €45

Maltas vēsturiska tūre – no €43

Cita Malta – no €52

Playmobil – no €44

Safari ar džipiem un katamarāns – no €83

Katamarāna dienas kruīzs ar iekļautām pusdienām uz dzērieniem – no €72

Malta zvaigžņu gaismā – no €39

Village Festa – no €37

Latvijas tūristus Malta iepriecinās ar lielisku pludmales  atpūtu pie Vidusjūras, kā arī ar nozīmīgo vēsturisko objektu skaitu. Vasaras sezona ilgst Maltā no aprīļa līdz oktobra beigām. Malta ir Eiropas Savienības daļa, līdz ar to jūs varēsiet izbaudīt savu ceļojumu uz Maltu, nesatraucoties par servisu vai drošību. Maltu veido septiņus salu arhipelāgs Vidusjūrā, kas atrodas 80 kilometrus uz dienvidiem no Sicīlijas. Lai gan tas ir arhipelāgs, tikai trīs lielākās salas ir apdzīvotas:

 • Malta
 • Gozo (Għawdex)
 • Komino sala (Kemmuna)

Galvaspilsēta, Valetta ir mazākā galvaspilsēta Eiropas Savienībā. Dēļ tās stratēģiskas atrašanās vietas, Malta bija vairākas reizes okupēta. Tā ieguva neatkarību 1964. gadā. Malta ir populārais tūrisma galamērķis, tai ir silts klimats, daudzas atpūtas zonas, kā arī arhitektūras un vēstures pieminekļi, tostarp deviņi, kas ir iekļauti UNESCO Pasaules mantojumā. Maltas klimatu ietekmē Vidusjūra. Ziemas ir slapjas un vējainas. Vasaras gandrīz 100% garantēti būs sausas un karstas. Pludmales sezona ilgst apmēram 6 mēnešus no aprīļa beigām līdz oktobra beigām.

Malta, ceļojumi uz maltu, tūres uz maltu, malta no rīgas, malta no kauņas, lidojumi uz maltu, airbaltic malta

Reljefs ir, galvenokārt, līdzens ar Maltas augstāko punktu, Ta ‘Dmejrek (netālu no Dingli), tikai 253m virs jūras līmeņa. Neskatoties uz savu nelielo izmēru, Maltai ir ļoti bagāta vēsture, ar pierādījumiem par dzīvi neolīta periodā (4000 g. pirms mūsu ēras). Maltā atrodas dažas no vecākajām ēkām pasaulē (neolīta tempļi). Maltas stratēģiskā atrašanās vieta un laba ostas vieta Vidusjūras vidū piesaistīja feniķiešus, grieķus, romiešus, arābus, normāņus, francūžus un visbeidzot britus, kuri nodibināja Maltā savu koloniju, kura ilga līdz 1964. gadam.

Sv. Jeruzalemes Jāņa orderis, kas pazīstams arī kā Hospitalieru un Maltas bruņinieki, pārņēma suverēno kontroli pār Maltu 1530. gadā, un 1533. gadā ordenis uzcēla slimnīcu pie Birgu (viena no trim pilsētām), lai rūpētos par slimajiem. 1565. gadā, Osmaņu impērijas  Sultāns, gandrīz iekaroja Maltu ar floti kas sastāvēja no 180 kuģiem un 30000 karavīriem. Atbildot uz uzbrukumu, Malta ar tikai 8000 aizsargiem, tomēr neitralizēja Osmaņu turkus. Pēc šī aplenkuma, tika izsludināts rīkojums nodibināt Vallettas pilsētu un stiprināt to ar akmens sienām, kuras vēlāk pat izturēja pat smago bombardēšanu Otrā pasaules kara laikā. Ar 1575. gadu Ordenis uzcēla lielu jaunu slimnīcu, lai turpināt savu galveno uzdevumu – rūpes par pacientiem. 1798. gadā, Napoleons iekaroja Maltu. Tomēr Francijas režīms neturpinājās ilgi. Pēc diviem gadiem viņi padevās Lielbritānijas Karaliskās flotei 1800. gadā. Lielbritānija oficiāli ieguvusi Maltu savā īpašumā 1814. gadā. Maltieši atbalstīja Lielbritāniju abos pasaules karos.

Malta, ceļojumi uz maltu, tūres uz maltu, malta no rīgas, malta no kauņas, lidojumi uz maltu, airbaltic maltaKlimats Maltā:

Maltas klimatu ietekmē Vidusjūra un tā ir līdzīga citām Vidusjūras valstīm. Ziema ir mitra un vējaina. Vasara ir gandrīz garantēti karsta un sausa. Pludmales sezona ilgst apmēram sešus mēnešus, no aprīļa beigām līdz oktobra beigām.

Maltas reģioni:

Malta ir lielākā no trim salām, un to apmeklē vairākums tūristu. Gozo sala ir pazīstama ar saviem gleznainiem kalniem un bagātu vēsturi. Komino it maza sala ar reālu izolācijas sajūtu, lielākā daļa no tās teritorijas – dabas liegums.

Maltas pilsētas:

 • Valletta – galvaspilsēta, nosaukta Žana Pariso de la Valettes vārdā. Valletta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, jo tai ir liels skaits vēsturisko ēku.

 • Kottonera – šo vārdu izmanto, runājot par trim vēsturiskajām un senajām pilsētām Birgu (Vittoriosa), Isla (Senglea) un Cospicua (Cospicua).
 • Marsašloka – zvejnieku ciemats salas dienvidos. Liels tirgus tiek rīkots katru svētdienu.
 • Mdina – veca Maltas galvaspilsēta.
 • Mgara – tipisks lauku ciems Maltas ziemeļrietumos.
 • Rabata – ir daudzas vēsturiskas atrakcijas, piemēram, Pāvila katakombas un Domus Romana (agrāk pazīstama kā Villa Romana)
 • St. Julian’s – ideāla vieta naktsdzīvei un izklaidēm.
 • Sliema – iepirkšanās rajons Valletas ziemeļos.
 • Viktorija – Gozo salas galvaspilsēta.

Vīza uz Maltu:

Malta ir Eiropas Savienības dalībvalsts, un daļa no Šengenas zonas, respektīvi, vīza nav nepieciešama gan Latvijas pilsoņiem, gan nepilsoņiem.

Uz Maltu ar lidmašīnu:

Maltas nacionālā lidsabiedrība, Air Malta, veic regulārus lidojumus starp Maltu un daudzām Eiropas pilsētām, Ziemeļāfriku un Tuvajiem Austrumiem.
Ryanair lido no Londonas Lutonas, Edinburgas, Eindhovenas, Dublinas, Madrides, Marseļas, Trapāniem, Bristoles, Pīzas, Kauņas, Viļņas, Krakovas, Stokholmas (Skavsta), Malmes, Seviļas, Valensijas, Venēcijas (Treviso), Milānas (Bergamo), Vroclavas, Žironas, Birmingemas, Bari un Billundas.
EasyJet lido no Belfāstas, Ņjukastlas, Romas, Milānas (Malpensa) un Londonas Getvikas. Tomēr daži no šiem maršrutiem nelido rudens / ziemas sezonā .
Wizzair lido no Bukarestes, Budapeštas, Sofijas un Gdaņskas.
Maltas Starptautiskā Lidosta atrodas starp Lūku un Gudju.

Latvijas iedzīvotāju ērtībai aviosabiedrība airBaltic 2015. g. aprīlī uzsāks tiešo lidojumu no Rīgas uz Maltu. Lidojumi pašlaik notiek tikai vasaras sezonā. Ceļojumam uz Maltu ziemas sezonā no Latvijas, var izmantot arī Ryanair lidojumus no Kauņas. No Kauņas lidostas ir iespējams tikt uz Maltu divas reizes nedēļā par ļoti pieņemamu cenu. Kauņas vai Viļņas lidostā var nokļūt ar savu automašīnu, novietojot to tur ērtā stāvvietā, vai arī ar īpašu autobusu, kas kursē starp Rīgu un Kauņas lidostu. Lai iegūtu precīzāku informāciju, lūdzu, sazināties ar mūsu aģentiem!

Uz Maltu ar prāmi:

Ir regulāra prāmju satiksme starp Maltu un Sicīlijas ostu Pozzallo, Itālija (90 minūtes). Pašlaik tikai uzņēmums Virtu Ferries nodrošina šo satiksmi. Viņi kursē tikai dažas dienas nedēļā. Pārbaudiet viņu mājaslapu lai noskaidrot grafiku. Uz prāmja tiek pieņemtas arī automašīnas. Tomēr zemo cenu lidsabiedrības, piemēram, Ryanair, var būt ērtākas, jo cenas par lidojumiem uz Maltu bieži ir līdzīgas izmaksām ceļojumiem uz Maltu ar prāmi.

Kā pārvietoties Maltā?

Malta, ceļojumi uz maltu, tūres uz maltu, malta no rīgas, malta no kauņas, lidojumi uz maltu, airbaltic maltaLīdz 2011. gada jūlijam viens no Maltas priekiem (vismaz mazās devās) bija brīnišķīga sabiedrisko autobusu vecā sistēma, kas sastāvēja, galvenokārt, no 1950-ajos gados Lielbritānijā ražotiem autobusiem. Vienīgais mīnuss bija tas, ka gandrīz visi autobusi ceļoja no Vallettas, un lai nokļūt uz citu pilsētu, bija jābrauc atpakaļ uz Maltas galvaspilsētu. 2011. gadā 3. jūlijā Arriva pārņēma vadību par autobusu pakalpojumiem Maltā. Pēc vairāk nekā mēneša kavēšanu un atcelšanu, jauna autobusu sistēma beidzot tika pilnībā ievesta. Sistēma ir ļoti viegli izmantojama, un cenas ir diezgan zemas pēc Eiropas standartiem. Divu stundu biļete  maksā €2,20, savukārt dienas biļete maksā €2,60. Septiņu dienu biļetes ir pieejamas par €6,50. Tomēr parastas Maltas biļetes nav derīgas Gozo salā un otrādāk. Tagad ļoti bieži autobusos var satikt kontrolieri, jo īpaši attiecībā uz populārākajiem maršrutiem, piemēram, uz Maltas lidostu. Bezbiļetniekiem sods ir €10.

 • Hop-On-Hop-Off Autobuss ir vieglākais veids, lai redzēt visu, ko Malta piedāvā tūristiem. Vērojot Maltu no atklātā autobusa, jūs varat pilnīgi novērtēt šo lielisko salu. Tāda veida ekskursijas sākas no Slimas un Valettas. Maltā ir vairākas Hop-On-Hop-Off kompānijas, kuras sniedz ceļojumu pakalpojumus, kas savieno visus populārus objektus uz salas. Katrs ceļojums ietver komentārus vairākās valodās. Bezmaksas biļete kruīza prāmim tiek sniegta katram Hop-On-Hop-Off ceļotājam Maltā.
 • Velosipēdu noma Maltā nav tik populāra, bet tā neizmaksās daudz. Ir ieteicams to rezervēt iepriekš, izmantojot tīmekļa vietnes. Riteņbraukšana ir oriģināls un interesants veids, lai ceļot Maltā un Gozo, kuri ir pazīstami ar saviem maziem izmēriem. Labākās vietas riteņbraukšanai ir Maltas Rietumos, (Dingli klints un Fomm IR-Rih), jo tā ir tālu no pilsētām. Jums vajadzētu zināt, ka tomēr lielāka daļa Maltas ceļu ir bīstama velosipēdistiem; Maltā nav veloceliņu, un Maltas autovadītāji parasti nav labvēlīgi noskaņoti pret velosipēdistiem. Vislabāk ir pieturēties pie lauku ceļiem, pārliecinoties, ka jums ir izīrēts kalnu velosipēds, jo Maltas ceļi, var būt bedraini un neērti pilsētas velosipēdiem. Vasarās diezgan grūti braukt ar velosipēdu no 11 līdz 16, jo temperatūra ir neciešami karsta.
 • Baltais taksis ir Maltiešu oficiāla taksometru kompānija, kurā jūs varat droši kāpt iekšā atrodoties uz ielas. Viņiem ir skaitītāji, bet tos gandrīz neizmanto. Jūs varat rēķināties ar €15 par īsu braucienu, un ne vairāk kā €35 par braucienu apkārt salai. Pašlaik valdība apstiprināja likmes par taksometriem no lidostas, sākot no €10-30.
  Par lētiem transfēriem Maltā, lūdzu, sazinieties ar mūsu operatoriem.
 • Auto noma Maltā ir lielisks lēts veids, lai izpētīt valsti, jo tas ir lēti, un ekspluatācijas apstākļi ir ievērojami uzlabojušies pēdējos gados. Ar savu auto, jūs varat darīt daudz vairāk, lai savā ceļojumā uz Maltu atklāt tās skaistumu. Rezervējiet mašīnu iepriekš auto nomā internetā, jo tā būs lētāk. Maltai ir ļoti zemas izmaksas par automašīnu nomu. Populāras auto nomas kompānijas Maltā ir Avis, Europcar, Hertz. Jūs varat iznomāt arī GPS navigatoru ar Maltas kartēm. It kā saka, ka GPS navigācija Maltā nav gluži precīza, tāpēc vislabāk izmantot veselo prātu kopā ar šo tehnoloģiju. Jebkurā gadījumā, Maltas iedzīvotāji ir ļoti draudzīgi un vienmēr gatavi palīdzēt jums, ja jūs prasīsiet viņiem virzienus. Atšķirībā no lielākās Eiropas valstu daļas, Maltā ir kreisvirziena kustība.
 • Ir regulāra prāmju satiksme starp Čirkevu (Malta) un Mgaru (Gozo), prāmis kursē ik pēc 45 minūtēm vasarā un gandrīz tikpat bieži ziemā. Biļete abos virzienos maksā € 4,65 (standarta pasažieru braukšanas maksa). Ir arī neregulāra satiksme ar Komino salu.
 • Regulārie Harbourair lidojumi starp Grand Harbour Vallettā un Mgaru nesen sākuši darboties. Arī plāno uzsākt lidojumus uz Sicīliju. Uzņēmums piedāvā arī ekskursijas lidojumus (ap 90EUR), kas aizņem 30 minūtes un nodrošina lielisku skatu uz Maltas salām. Reģistrācija un biļešu birojs šiem lidojumiem ir jūras pasažieru terminālā, Valletas krastmalas beigās.

Malta, ceļojumi uz maltu, tūres uz maltu, malta no rīgas, malta no kauņas, lidojumi uz maltu, airbaltic maltaValoda:

Maltā ir divas oficiālās valodas – maltiešu un angļu. Itāļu ir arī plaši izmantota. Daži cilvēki runā pamata franču valodu. Saskaņā ar likumu, visi oficiālie dokumenti Maltā ir maltiešu un angļu valodas. Daudzas radiostacijas raida abās valodās. Praktiski visi Maltas iedzīvotāji runā angļu valodu tikpat labi kā maltiešu. Maltiešu valoda ir semītu grupas valoda. Tuvākais radinieks maltiešu valodai ir arābu, īpaši Ziemeļāfrikas dialekts, pazīstams kā Magribas (runā Marokā, Tunisijā, Alžīrijā), bet maltiešu valodā izmanto latīņu alfabēta burtus, nevis arābu skriptu. Maltiešu ir arī līdzīga ebreju un amharu valodām. Tūristiem no Latvijas parasti nav grūtību komunicēt ar vietējiem iedzīvotājiem.

Daivings Maltā:

Malta ir lieliska vieta daivingam, un tur ir iespējams nirt visa gada garumā. Ūdens temperatūra svārstās no 14 °C februārī/ martā un uzsilst līdz 26 °C, augustā. Redzamība ūdenī ir laba, padarot to par labu vieta niršanai. Daivinga vietas Maltā ir tuvu krastiem. Šajās vietās atrodas akmeņainie rifi, nogrimušie kuģi (īpaši interesants var būt daivings iekšzemes jūrā Gozo). Siltājā sezonā jūs varat redzēt, tunzivi, astoņkājus, zušus, Jūras zirdziņus, uguns tārpus, mīkstie koraļļus kopā ar parasto jūras zāli un zemūdens kalnu grēdām.

Maltiešu virtuve:

Atsevišķu maltiešu virtuvi ir grūti atrast, bet tā pastāv. Virtuvi ietekme itāļu virtuve. Lielākā daļa restorānu kūrorta rajonos kā Sliema strādā, lai apmierinātu britu tūristus. Tādēļ, jums ir nepieciešams nedaudz izrauties no Maltas tūrisma rajoniem, lai atrastu īsto Maltas pārtiku. Viens no nacionāliem salas ēdieniem ir trusis (feneks), un mazie garšīgi konditorejas izstrādājumi pazīstami kā Pastizzi, kurus piedāvāja jebkurā Maltas kafejnīcā. Maltiešu svētkos pamatēdiens ir fenkata – trusis, marinēts naktī vīnā un lauru lapās. Pirmais ēdiens ir parasti spageti ar trušu mērci, un pēc tam sautējums vai cepts trusis (ar vai bez mērces). Pievērsiet uzmanību arī specializētajiem fenkata restorāniem, piemēram, Ta L’Ingliz in Mgarr.

Dzērieni Maltā:

Tipisks bezalkoholiskais dzēriens, ko dzer Maltā ir Kinnijs. Tas ir izgatavots no rūgtā apelsīna un mazliet atgādina Martini. Vietējais alus – Cisco. Maltā aug divas vīnogu šķirnes – Girgentina un Gellevza, lai gan lielākā daļa maltiešu vīna ir ražota no ievestām vīnogām. Maltas vīniem piemīt laba kvalitāte (Marsovin un Delicata), turklāt, tie ir diezgan lēti. Cilvēki saka, ka vīns Maltā ir lētāks nekā svaigs ūdens. Un daļēji tā ir taisnība. Patiešām, salā nav upes, attiecīgi, dzeramais ūdens tiek iegūts no jūras caur lielajām atsāļošanas iekārtiem salas rietumos.

Malta, ceļojumi uz maltu, tūres uz maltu, malta no rīgas, malta no kauņas, lidojumi uz maltu, airbaltic malta
5,870FaniPatīk
17SekotājiSekot
1,432SekotājiSekot
18SekotājiSekot

Populāri ceļojumi

Vjetnamas Dienvidi (no 1189€) atpūta pie jūras un ekskursijas

Vjetnama - slēptais Āzijas šarms! Hošimina - Kuči - Mekongas Delta - Kan Zo - Fanthjeta - Dalata. Lidojums + transfēri + 10 naktis...

Vjetnamas Ziemeļi un Dienvidi (no 1349€) ar pludmales atpūtu

Vjetnama – slēptais Āzijas šarms! Hanoja – Halongas Līcis – Čangan - Sapa - Hošimina - Mekongas Delta - 5 pilnas dienas pludmales atpūtai...

Vīza uz Taizemi

No 2019. gada 14. aprīļa Latvijas pilsoņiem ieceļošanai Taizemes Karalistē līdz 30 dienām vīza nav nepieciešama ja ieceļošanas mērķis valstī ir tūrisms. Sakarā ar visiem...

Ekonomiskais ceļojums uz Gruziju no Rīgas

Viesmīlīgā Gruzija vilina tūristus ar šašliku un „Kindzmarauli” ar aizraujošiem tostiem, ielūdz atpūsties Batumi pludmalē un ārstēties Boržomī. Ievērojamākas Tbilisi vietas, senlaicīgas pilis un...

Malta 2019 pludmale un ekskursijas

Malta - īsta Vidusjūra! Lidojums no Rīgas + viesnīca + transfēri + ekskursijas. Pludmales atpūta. Ceļojumu cenas no 299€ (atkarīgi no datuma) Pirms pakalpojuma pasūtīšanas obligāti...

Taizemes kultūra, klimats un ģeogrāfija

Taizemes kultūra Tajieši bauda relaksējošu dzīvesveidu un ir neticami laipni. Vaijs - parastais sveiciens, kad rokas saliek kopā kā lūgšanā, un tad paceļ augšā pie...

Atpūta Horvātijā Krk Salā ar ekskursijām

Aviotūre uz Horvātiju ar tiešo lidojumu no Rīgas uz Rijeku. Izmitināšana Malinskā. Iespēja apmeklēt Plitvices ezerus, Venēciju, Istrijas pussalu. Ceļojuma programma: diena - lidojums Rīga -...

Ceļojums uz Lapzemi pie Santa Klausa, 260€

Lapzemē (Somijā) jūs varēsiet izbaudīt svētku pasakas atmosfēru! Ceļojuma dienas atgriezīs Jums bērnības sajūtu un Jūsu bērniem būs neaizmirstama tikšanās ar Santa Klausu! Apmeklējamas vietas ceļojuma...

Šrilanka (1469€) ekskursijas un pludmales atpūta

Šrilanka - pērle uz zilā samta! Negambo - Anuradhapura - Sigirija - Polonaruva - Kandi - Dambula - Paradenija - Nuvara Elija - Jala -...

Ekskursiju ceļojums uz Japānu

Japāna ir valsts, kura nav līdzīga nevienai citai. Japānā ir burvīga jaunā un vecā saplūšana. No debesskrāpjiem un mirgojošām neona gaismām, līdz geišām un dīvainiem...

ATBILDĒT