lvru +37122182225 info@hermestravel.lv

Ienākt

Reģistrācija

Pēc konta izveides varēsiet sekot līdzi maksājuma statusam, apstiprinājumam, kā arī novērtēt ceļojumu.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstiprināt paroli*
Vārds*
Uzvārds*
Dzimšanas datums*
E-pasts*
Tālrunis*
Valsts*
* Izveidojot kontu, Jūs piekrītat mūsu Lietošanas Noteikumiem un Privātuma politikai.
Pirms turpināt nākamo darbību, lūdzu, piekrītiet visiem noteikumiem un nosacījumiem

Konts jau ir izveidots?

Ienākt
+37122182225 info@hermestravel.lv
lvru

Ienākt

Reģistrācija

Pēc konta izveides varēsiet sekot līdzi maksājuma statusam, apstiprinājumam, kā arī novērtēt ceļojumu.
Lietotājvārds*
Parole*
Apstiprināt paroli*
Vārds*
Uzvārds*
Dzimšanas datums*
E-pasts*
Tālrunis*
Valsts*
* Izveidojot kontu, Jūs piekrītat mūsu Lietošanas Noteikumiem un Privātuma politikai.
Pirms turpināt nākamo darbību, lūdzu, piekrītiet visiem noteikumiem un nosacījumiem

Konts jau ir izveidots?

Ienākt

Ceļojumi uz Gruziju no Rīgas un Viļņas

[td_block_6 custom_title=”Labākie ceļojumi uz Gruziju” category_id=”2048″ limit=”6″]
[td_block_big_grid_5 td_grid_style=”td-grid-style-4″ sort=”popular”]

Pasūtīt ceļojumu:

Jūsu e-pasts: (obligāti)

Jūsu tālruņa numurs:

Jūsu ceļojuma galamērķis:

[td_block_text_with_title custom_title=”Tūres un ceļojumi uz Gruziju”]

Katram Gruzijas reģionam ir savi unikāli klimatiskie un vides apstākļi – no Melnās jūras līdz sniegotajām kalnu nogāzēm, kas padara Gruziju, piemērotu pat visprasīgākajam tūristam.

Gruzija robežojas ar  Krieviju, Turciju, Azerbaidžānu, Armēniju. Iedzīvotāju skaits ir 5 miljoni. Oficiālā valoda – gruzīnu. Galvaspilsēta – Tbilisi, kas nozīmē “siltie ūdeni”. Leģenda vēsta, ka karalis Vahtangs Gorgasali lika būvēt pilsētu gleznainā stūrī, kur bija karstie zemes avoti. Gruzijai ir bagāta sena vēsture. Nav iespējams iedomāties brīvdienas Gruzijā bez vietējo vīnu degustācijas, jo šī valsts ir vīna un vīna darīšanas procesa dzimtene. Šeit lolo senās vīna darīšanas tradīcijas, nododot tās no paaudzes paaudzē ar lielu rūpību un piesardzību.

Gruzijas kūrorti:

Izvēloties brīvdienas Gruzijā, jūs varat baudīt ainaviskus nacionālos parkus, unikāla skaistuma pieminekļi, nacionālo virtuvi, oriģinālus Gruzijas vīnus, kā arī dabas dziedniecības dāvanas no daudziem kūrortiem.

Gruzijas slēpošanas kūrorti:

Gudauri

Šīs slēpošanas kūrorts ir pazīstams pat ārpus Gruzijas robežām. Atrodas Lielā Kaukāza kalnu grēdā, tās dienvidu pusē, pie augstumā 2196 metri virs jūras līmeņa. Attālums no Tbilisi ir 120 kilometri. Tūres uz Gudauri īpaši pievilcīgi slēpotājiem.

Bakuriani

Ne mazāk populārs kā Gudauri slēpošanas kūrorts. Atrodas pie augstumā 1700 metri virs jūras līmeņa, un to ieskauj priežu mežs. Attālums no Tbilisi 180 kilometri. Bakurianī ir liels skaits slēpošanas trašu, kas novērtētas aktīvas ziemas atpūtas cienītāju vidū. Vietējam klimatam ir labvēlīga ietekme cilvēkiem ar elpošanas orgānu slimībām, īpaši labvēlīgs bērniem.

Jūras kūrorti

Kobuleti

340 kilometros no Tbilisi, pie Melnās jūras, mīkstā subtropu klimata joslā ir lielisks kūrorts Kobuleti. Atpūtnieki ir laimīgi tikties daudzajos klubos, restorānos, bāros un viesnīcās – gan luksusa, gan ekonomiskajā klasē.

Ureki

Ureki – vēl viens populārs Melnās jūras kūrorts Gruzijā, kas atrodas 320 kilometru attālumā no galvaspilsētas. Unikālais magnētiskais smiltis Ureki lieto sirds un asinsvadu slimību, skeleta, dažādas izcelsmes muskuļu, ieskaitot cerebrālo trieku, rahīta un citu slimību ārstēšanai.

Batumi

Viena no skaistākajām pilsētām Kaukazas Melnās jūras piekrastē tiek pamatoti uzskatīta Batumi. Tā ir atdalīta no Tbilisi ar 360 kilometriem. Tas ir galvenais kultūras un ekonomikas centrs Gruzijā, ir ļoti populārs tūristu vidū. Atpūtnieki atradīs tradicionālus restorānus un naktsklubus, kā arī slaveno Batumi delfināriju. Daudzas viesnīcas piedāvā dažādus cenu līmeņus, lai  viesmīlīgi uzaicināt jaunus viesus.

Ārstnieciskie kūrorti

Sairme

ISairmē valda kalnu klimats. Balneoloģisko kūrortu no visām pusēm ieskauj skuju un lapu koku meži. Vietējie minerālūdeņi tiek izmantoti, lai ārstētu gremošanas orgānu slimības un vielmaiņas traucējumus. Tūres uz Sairmes kūrortu paredz bagātīgu ekskursijas programmu.

Chaltubo

Chaltubo ir slavena ar savām termālajiem radona vannām. Te ir nodrošināta minerālūdeņu padeve ar temperatūru 33-35°C. Chaltubo ūdeņi ārstē ginekoloģiskas, ādas slimības, gremošanas traucējumus, kā arī nervu sistēmas slimības.

Boržomi

Balneoloģisks kūrorts Boržomi, iespējams, ir pats visslavenākais kūrorts visā bijušā PSRS teritorijā. Boržomi atrodas Gruzijas dienvidaustrumu daļā, un ir slavena ar saviem minerālūdeņiem. Boržomi ūdens tiek izmantots, lai ārstētu kuņģa-zarnu trakta slimības, žults ceļu, nieres, vielmaiņas traucējumus.

[/td_block_text_with_title]

[td_block_5 custom_title=”Ceļojumi vasarā” custom_url=”hermestravel.lv/category/celojumi-ziema” category_id=”2586″ td_ajax_filter_type=”td_popularity_filter_fa” td_ajax_preloading=”preload_all” ajax_pagination=”next_prev”]

Leave a Reply

GDPR