lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv
0
Ekskursija Lapzemē!
No€119
Ekskursija Lapzemē!
No€119
Pasūtīt ceļojumu
Ir jautājums?
Jūsu vārds*
E-pasta adrese*
Jūsu jautājums*
* Es piekrītu Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Privātuma politikai .
Pirms turpināt nākamo darbību, lūdzu, piekrītiet visiem noteikumiem un nosacījumiem
The tour is not available yet.

Rezervēt

Pievienot vēlmju sarakstam

Adding item to wishlist requires an account

333

Nakts sniega motociklu safari Ziemeļblāzmas meklēšanā

2:45

Viegli

Vakars

6+ gadi

Levi

Ekskursijas apraksts

Nakts sniega motociklu safari Ziemeļblāzmas meklēšanā būs īpaša pieredze, lai naktī atklātu sniegoto mežu burvību.

Kad saule riet, pienāk nakts zilā tumsa. Tad mēs esam gatavi nakts piedzīvojumam: atjaunojam dzinējus un ātri skrienam cauri laukiem, ar cerību redzēt debesīs dejojošu Aurora Borealis, vai vismaz ceram redzēt mēnesi un spožas zvaigznes. Pēc kāda laika mēs ieradīsimies pie liesās vietas, kur gids izveidos sprakšķošu ugunskuru, lai noturētu vēsu vēju un sasalšanas temperatūru. Mums būs tase silta dzēriena un grilēta desa. Tad dodamies mājās.

Ekskursija sāksies vietējā safari mājā Levī, kur Jums būs jāsamaina drēbes, lai safari laikā Jums būtu silti un sausi. Drēbes ietver kombinezonu, zābakus, ķiveri un cimdus. Kad tas ir aprīkots, gids sniegs Jums īsus norādījumus, un Jūs varat doties ceļā!

Vidējais ātrums mūsu ekskursiju laikā ir ierobežots drošības un satiksmes noteikumu dēļ. Divi pieaugušie brauc ar vienu sniega motociklu, ja vien nav rezervēts viens (solo) papildinājums. Bērni, kuru augstums nepārsniedz 120 cm, brauc kamanās, ko velk gida sniega motocikls.

Izbraukšana no:

 • no Levi

Cenā ir iekļauts:

 • Transfērs
 • Safari ar gidu
 • Silts apģērbs, zābaki, ķivere, cimdi / dūraiņi, zeķes, šalles
 • Karsts dzēriens
 • Grilēta desa
Svarīgas piezīmes
 • Standarta cena tiek dota vienai personai uz dubultā sniega motocikla vai kamanās. Solo braukšana ir pieejama par papildmaksu.
 • Bērna cena ir spēkā bērnam līdz 120cm, kurš sēž kamanās.
 • Apdrošināšana sedz negadījumus, bet maksimālais šofera pašrisks ir 800€. Jūs varat iegādāties atbrīvojumu par 20€, lai samazinātu pašrisku līdz 300€.
 • Saskaņā ar Somijas likumiem, lai vadītu sniega motociklu, šoferim jābūt vismaz 15 gadus vecam un viņam jābūt derīgai B, T, A1 vai A kategorijas vadītāja apliecībai (automašīnai vai motociklam). Alkohola tolerance ir nulle, autovadītājiem pirms safari būs jāiztur alkohola tests.
 • Otrais pasažieris var sēdēt aiz vadītāja uz sniega motocikla, ja personas minimālais augstums ir 120cm un viņa kājas var pilnībā sasniegt kāju balstus. Pretējā gadījumā šai personai ir jāsēž kamanās. Kamanas vienmēr velk gida sniega motocikls. Kamanām ir atvērta virsma, un tās var uzņemt līdz 8 personām. Ir ieteicams, ka mazu bērnu, kurš sēž kamanās, pavada pieaugušais.
 • Maksimālais ātruma ierobežojums ir 60 km/st un 80 km/st ezeros. Braukt atļauts tikai pa atzīmētām takām.
Ieteikumi
 • Lūdzu, paņemiet savu autovadītāja apliecību uz sniega motociklu safari, jo policija safari laikā var pārbaudīt apliecības derīgumu.
 • Mēs iesakām valkāt termoveļu + daudzslāņu apģērbu un vilnas zeķes. Pirms safari Jums iedos siltas virsdrēbes un zābakus.
 • Tiem cilvēkiem, kuri apsver iespēju īrēt sniega motociklu patstāvīgi: ir diezgan viegli pirmo reizi apmaldīties, jo visapkārt ir tikai balts sniegs. Tāpēc, lai garantētu kvalitatīvu laiku, mēs iesakām pirmo reizi dodieties uz organizētu safari ar pieredzējušu vietējo gidu.

Svārīgi!

Ekskursiju apraksts ir informatīvs. Tūroperatoram ir tiesības veikt izmaiņas programmā, brīdinot par to tūristu.

×

Visas vietas ir aizpildītas

Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
KONTAKTI

GDPR

  Call Now Button