Ceļojums uz Spāniju ar tiešo lidojumu Rīga – Žirona. Pludmales atpūta un ekskursijas.

Rīga - Žirona

Pludmales atpūta

Ekskursijas

Ceļojuma datumi:

18.06.2017, 10.09.2017, 18.09.2017

Ceļojuma programma:

1. diena – lidojums uz Žironu

 • Tikšanās Rīgas lidostā ~21:45
 • Lidojums Rīga-Žirona (~23:45- 2:15).

2. diena – ekskursijas brauciens uz Monseratu

 • Transfērs uz viesnīcu Costa Brava piekrastē (viesnīca atrodas ne tālāk par 600m no jūras). Atpūta.
 • Brokastis (par papildu maksu). Brīvs laiks pie jūras.
 • Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Monseratu (papildu maksa 49€). Netālu no piekrastes atrodas kalni ar unikālu reljefu, kuri pazīstami kā “eņģeļa kalni”. Kalnu serpentīns vijas augšā uz darbojošos benediktiešu klosteri, kas atrodas vairāk nekā 700 m augstumā, kur glabājas galvenās šo vietu svētās attēls – melnās Monseratas jaunavas. Jau vairāk nekā tūkstoš gadu šeit nāk svētceļotāji, bet pēdējos gados arī tūristi, kurus vilina lieliskās šo vietu ainavas un neparasta mistikas atmosfēra, kas virmo ap Dievmātes tēlu. Brīvajā laikā, pēc ekskursijas beigām varēsiet apmeklēt baziliku, ieraudzīt Monseratas Jaunavas attēlu, ar kalna tramvaju var pacelties visaugstākajā kalna virsotnē vai nokāpt uz to alu, kur tika atrasta Dievmāte.
 • Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu)

3. diena – ekskursijas brauciens “Salvadora Dalī pasaule”

 • Brokastis (par papildu maksu). Brīvs laiks pie jūras.
 • Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens “Salvadora Dalī pasaule” (papildu maksa 49€+ ieejas biļetes muzejos). Salvadora Dalī muzejs Figerasā ir neparasta, noslēpumaina un ekstravaganta vieta, tāpat kā tās autors. Nelielas zāles ir pilnas ar noslēpumiem, ko var atklāt, tikai uzmanīgi ielūkojoties telpā sev apkārt. Muzejā var ne tikai apskatīt Salvadora Dalī darbu oriģinālus, bet arī apbrīnot satriecošu rotu kolekciju, kas ir izgatavotas pēc viņa skicēm. Tikai pusstundas brauciena attālumā no Figerasas atrodas mazs ciematiņš Pubol, kur mūžīgo mieru atrada Dalī mūza un sieva Gala. Šajā viduslaiku pilī, kuru Dalī uzdāvināja savai mīļotajai sievietei, ir saglabāta atmosfēra, kas apvija šo neparasto pāri. Mēbeles, personīgās mantas, apģērbs, automašīnas – tas viss ļauj uzzināt
  nedaudz vairāk par mākslinieka dzīvi.
 • Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu). Nakts viesnīcā.

4. diena – ekskursijas brauciens Karkasona-Narbona

 • Brokastis (par papildu maksu).
 • Brīvs laiks vai ekskursijas brauciens Karkasona-Narbona (papildu maksa 69€). Ceļojums uz pasakainu Francijas Karkasonas viduslaiku pilsētu-cietoksni. Harmoniskais pilsētas vēsturiskās daļas arhitektūras ansamblis iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Brīvajā laikā pēc ekskursijas būs iespēja apmeklēt pils muzeju, šausmu namu, inkvizīcijas muzeju un paēst. Dienas otrajā pusē Narbonas pilsētiņas apmeklējums, kas saglabāja īstās Francijas garu. Majestātiska Sv. Žusta gotiskā katedrāle, neliels īstās Senās Romas ceļa posms, kā arī senatnīgas ieliņas, kas ir pilnas ar veikaliem, в kur var iegādāties gan vietējos vīnus, gan sierus, gan daudz ko citu.
 • Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

5. diena – ekskursijas brauciens uz Žironu un Tossu de Maru

 • Brokastis. Brīvais laiks jūras krastā.
 • Pēc pusdienām ekskursijas brauciens uz Žironu un Tossu de Maru (piemaksa 49 €). Reizēm liekas, ka Žironas viduslaiku rajoni vēl atceras visus notikumus, kas te norisinājās gadsimtu gaitā. Ne velti šo pilsētu dēvē par pasakaino pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī – tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām. Tālāk ceļš vedīs uz nelielu pilsētu Spānijas austrumos – Tossu de Maru. Pilsēta atrodas mājīgā līcī, pavisam tuvu klinšainam krastam. Šaurajās pilsētas ieliņās atrodas bodītes ar saldumiem un suvenīriem. Tad būs iespēja aiziet uz nelielu laukumu ar ļoti skaistu 18. gs. baznīcu – Església de Sant Vincent. Tālāk – gleznaina palmu krastmala Passeig del Mar, tai no vienas puses ir daudz restorānu, bet no citas – Lielā pludmale (Gran Platja). Galvenais apskates objekts un vēsturiska vērtība, kā arī Tossas de Maras simbols, ir viduslaiku cietoksnis – tam ir vairāk nekā 800 gadu un tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem visā Katalonijas piekrastē. Sasniegt to var, braucot ar nelielu lokomotīvi vai ejot kājām pa serpentīnu tieši no Lielās pludmales, pa ceļam apbrīnojot bronzas skulptūras. No mūriem var baudīt satriecošu skatu uz Lielo pludmali, klintīm un bezgalīgo jūru. Cietokšņa augšā atrodas Camino de la Luz bāka, kas gandrīz gadsimtu palīdzēja jūrniekiem nenomaldīties. Vēl viens Tossas de Maras simbols ir ragana, kuru lelles veidā var iegādāties suvenīru bodītēs. Vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka kādreiz te bija daudz raganu, un pilsētas iedzīvotāji novietoja durvju un logu priekšā raganu lelles – tās kalpoja kā zīme tam, ka pilsēta ir to aizbildnībā.
 • Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).
 • Vakarā pēc velēšanās varēs apmeklēt bruņinieku turnīru un flamenko dejas (piemaksa 45€). Šovs “Bruņinieku turnīrs” ļaus pilnībā iegrimt XIV gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Būs arī flamenko deju priekšnesumi. Flamenko ir tradicionāls spāņu deju stils, kas radies Andalūzijā. Flamenko dejas un dziesmas pavada ģitārspēle, ritmiska plaukstu sišana (palmas), perkusijas instrumenta spēle (cajón) un kastaņetes.
 • Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

6. diena – ekskursijas brauciens uz pilsētiņām Rupit un Besalu

 • Brokastis.
 • Brīvais laiks jūras krastā vai ekskursijas brauciens (pēc velēšanās) uz pilsētiņām Rupit un Besalu (piemaksa 49 €). Katalonijas Pireneju priekškalnos, rajonā ar nosaukumu “Vulkānu zeme”, atrodas laika neskarta noslēpumaina pilsētiņa Rupit. Te dzīvo nedaudz vairāk par 300 iedzīvotājiem, un pati pilsēta ir uzbūvēta aizā uz lavas, kas palika te pēc izvirduma. Leģenda vēsta, ka šajā kalnu ciematiņā dzīvoja un slēpās no bargās inkvizīcijas raganas. Pēc tam dosieties pie Katalonijas lielākā ezera, kas atrodas 15 km attālumā no pilsētas, netālu no vulkāniem, kas jau sen nedarbojas. Ezers ir veidojies pirms vairāk nekā 250 000 gadiem seismisko kataklizmu rezultātā un kādreiz kalpoja par mājvietu niknam pūķim un nāriņām. Neparasti tīrais, gaiši zilais ūdens ļauj redzēt “dzīvos” akmeņus – traverti. Piekrastē ligzdo putni. Apbraucot ezeru, dosieties uz seno pilsētiņu Besalu. Šķērsojot 11. gadsimtā uzbūvēto tiltu, nokļūsiet viduslaikos. Te vēl ir saglabājušās ebreju kopienas pēdas. Tā kādreiz bija visbagātākā un cienījamākā Katalonijā. Vietējie veikaliņi piedāvā tūristiem dažādus oriģinālus “viduslaiku” suvenīrus, kā arī vietējas desas un liķierus.
 • Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).
 • Nakts viesnīcā.

7. diena – ekskursijas brauciens  uz Valensiju vai uz izklaižu parku “Port Aventura”

 • Brokastis.
 • Brīvais laiks jūras krastā vai ekskursijas brauciens (pēc velēšanās) uz Valensiju (piemaksa 69 €) vai uz izklaižu parku “Port Aventura” (pēc vēlēšanās/piemaksa 79 €)
 • Valensija ir trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas. Pilsētai ir aizraujoša vēsture, par ko liecina dažādas vēsturiskās ēkas un būves. Valensija ir tipiska austrumu piekrastes pilsēta Vidusjūras krastā, pilsēta, kas aug strauji un pat haotiski. Pilsētu ieskauj lagūnas un smaržīgi apelsīnu dārzi, kuru skaistumu apcerējis slavenais rakstnieks Blasko Ibanjess. Sākotnēji lauksaimniecība un zvejniecība, vēlāk rūpniecības nozare pārvērta Valensiju bagātā un plaukstošā pilsētā. Tā ir gaiša, trokšņaina pilsēta ar plašiem zaļajiem parkiem, kas zeļ senās Turijas upes gultnes krastos. Valensija ir trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas. Pilsētai ir aizraujoša vēsture, par ko liecina dažādas vēsturiskās ēkas un būves. Valensija ir tipiska austrumu piekrastes pilsēta Vidusjūras krastā, pilsēta, kas aug strauji un pat haotiski. Pilsētu ieskauj lagūnas un smaržīgi apelsīnu dārzi, kuru skaistumu apcerējis slavenais rakstnieks Blasko Ibanjess. Sākotnēji lauksaimniecība un zvejniecība, vēlāk rūpniecības nozare pārvērta Valensiju bagātā un plaukstošā pilsētā. Tā ir gaiša, trokšņaina pilsēta ar plašiem zaļajiem parkiem, kas zeļ senās Turijas upes gultnes krastos.
 • Ekskursija uz izklaižu parku “Port Aventura” (pēc vēlēšanās/piemaksa 79 €). Port Aventura ir otrais lielākais atrakciju parks pēc Disnejlendas Parīzē. Parks atrodas Salou pilsētā un aizņem 115 ha laukumu. Parks ir no piecām zonām ar atrakcijām bērniem un pieaugušajiem.
 • Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu). Nakts viesnīcā.

8. diena – ekskursijas brauciens uz Barselonu

 • Brokastis. Brīvais laiks jūras krastā.
 • Pēc pusdienām ekskursijas brauciens (pēc vēlēšanās) uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu (piemaksa 49 €).  Barselona – otra lielākā Spānijas ostas pilsēta un Katalonijas galvaspilsēta, kas pazīstama jau kopš antīkajiem laikiem. Tevi sagaida aizraujoša ekskursija, Tu redzēsi Barselonas katedrāli, kas celta greznā gotiskā stilā. Varēsi pastaigāties pa La Rambla – galveno gājēju ielu Barselonā, kuras apmeklējums ir savdabīgs rituāls visiem pilsētas viesiem. La Rambla sākas Katalonijas laukumā un beidzas pie slavenā pieminekļa, kas veltīts Kristoforam Kolumbam. La Rambla ir piedzīvojums, kurā ik dienu piedalās daudzi tūristi, pilsētnieki, vietējie puķu audzētāji un suvenīru pārdevēji, mākslinieki, mīmi, aktieri, mūziķi un daudzi citi. Šeit katru dienu valda neparasta atmosfēra. Pēc ekskursijas varēsi baudīt slaveno “dziedošo ” strūklaku skaistumu. Spāņi šo Barselonas ievērojamo vietu dēvē par “Fontanas Magicas” (maģiskās strūklakas), un viņi nekļūdās, jo ūdens, gaismas un mūzikas saspēle veido īstu burvestības auru. Divas stundas ilgais šovs paiet nemanot. Puse programmas norit klasiskās mūzikas pavadījumā, bet otrā skan pasaules popmūzikas hīti. Šis brīnumainais šovs sākas uzreiz pēc saulrieta, kad, skanot klasiskajai mūzikai, ūdens strūklas veido brīnišķīgas figūras un gaismas zīmējumus. Šajā priekšnesumā tiek izmantotas 50 krāsas un toņi, radot pasakainu šovu, ko katru vakaru vēro Barselonas viesi un iedzīvotāji.
 • Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

9. diena – lidojums no Žironas uz Rīgu

 • Transfērs uz Žironas lidostu. Reģistrācijas sākums ~1:00.
 • Lidojums Žirona-Rīga (~03.00-7.25).

 

Ceļojuma datumi un cenas:

Ceļojuma datums Viesnīca Ceļojuma cena Brīvo vietu skaits
 Regulārie lidojumi ar aviokompāniju SMARTLYNX
18.06.2017
(9 dienas)
Atpūta 3★ viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) 259€  

 

Atpūta 3★ viesnīcā Olympic Calella 269€
Atpūta 3★ viesnīcā Summer Sun 319€
Atpūta 4★ viesnīcā CALELLA PALACE 329€
Atpūta H-TOP 4★ viesnīcā Royal Beach Hotel 349€
10.09.2017
(9 dienas)
Atpūta 3★ viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) 279€
Atpūta 3★ viesnīcā Olympic Calella 289€
Atpūta 3★ viesnīcā Summer Sun 339 €
Atpūta 4★ viesnīcā CALELLA PALACE 349 €
Atpūta H-TOP 4★ viesnīcā Royal Beach Hotel 369 €
18.09.2017
(8 dienas)
Atpūta 3★ viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) 259€
Atpūta 3★ viesnīcā Olympic Calella 269€
Atpūta 3★ viesnīcā Summer Sun 319€
Atpūta 4★ viesnīcā CALELLA PALACE 329€
Atpūta H-TOP 4★ viesnīcā Royal Beach Hotel 349€

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga-Žirona-Rīga
 • 7 naktis viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Bagāža: rokas bagāža līdz 5 kg (55 * 45 * 25 cm)
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg (56 * 32 * 84 cm)

Obligātās papildus izmaksas:

 • Tūristu nodeva 3★ viesnīcā 0,50€ /dienā
 • Tūristu nodeva 4★ viesnīcā 1€ /dienā
 • Ja Tu ceļo viens, tad piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu — 140€.

Izvēles ekskursijas (krievu valodā):

 • Ekskursijas brauciens uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu – 49€
 • Ekskursijas brauciens uz Žironu un Tossu de Maru – 49€
 • Salvadora Dalī pasaule – 49€ + ieejas biļetes
 • Ekskursijas brauciens Karkasona-Narbona – 69€
 • Ekskursijas brauciens uz Monseratu – 49€
 • Brauciens uz izklaižu parku PortAventura — 79€
 • Ekskursijas brauciens uz Valensiju – 69€

Pērkot jebkuras 4 ekskursijas: 7 brokastis (35€ vērtībā) un transfērs lidosta – viesnīca – lidosta (70€ vērtībā) – iekļautas cenā (ekskursijas iepriekš jāizvēlas birojā).

Iespējamās papildus izmaksas:

 • Ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos
 • Pārtikai nepieciešamā nauda
 • Veselības apdrošināšana
 • Pēc vēlēšanās – Bruņinieku turnīrs + flamenko dejas – 45 €
 • Pēc vēlēšanās – 6 vakariņas viesnīcā + 1 pusdienās – 52€ /7 dienas (var samainīt pret pusdienām)
 • Ēdināšana un dzērieni lidojuma laikā par papildu maksu
 • Ēdināšana ALL INCLUSIVE 3★ – 115 €; 4★ – 130 €

ATBILDĒT