lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv

Slēpošana Somijā - Levi

Ceļojumi uz Levi:

Kārtot pēc

Slēpošana Somijā
levi hotel spa, somija

Levi Hotel Spa – Somija

7 naktis
Tiešais lidojums no Rīgas
No€752
0
vairāk
Slēpošana Somijā
hullu poro

Hotel Hullu Poro – Somija

7 naktis
Tiešais lidojums no Rīgas
No€874
0
vairāk
Slēpošana Somijā
Panorama Hotel Levi

Panorama Hotel Levi – Somija

7 naktis
Tiešais lidojums no Rīgas
No€921
0
vairāk
Slēpošana Somijā
Hotel K5 Levi

Hotel K5 Levi – Somija

7 naktis
Tiešais lidojums no Rīgas
No€921
0
vairāk
Informācija
Slēpošana
Ski Pass
Ekskursijas
Ēdināšana
Nakts dzīve
Ģimenes
COVID ierobežojumi

Informācija par Levi

 • Ziemas brīnumzemes atmosfēra apvienojumā ar modernu slēpošanas kūrorta infrastruktūru.
 • Īpaši īsi transfēri – mazāk nekā pusstunda no Kitilas lidostas uz izmitināšanu.
 • Daudzas ziemas aktivitātes, tostarp ziemeļbriežu, haskiju vai sniega motociklu braucieni.

Somijas kūrortā Levi piedāvā burvīgajā Lapzemē Pasaules kausa standarta slēpošanu, dejojošo ziemeļblāzmu un ziemas aktivitāšu sarakstu.

Kūrorta centrs atrodas tieši galvenā pacēlāja pakājē, ar 17 apgaismotām trasēm, lai slēpotāji būtu aizņemti arī vakarā. Nepieblīvētās nogāzes ir pasaule, kas atrodas prom no labi apdzīvotajām Centrāleiropas trasēm. Kā viens no Somijas slavenākajiem kūrortiem Levi katru gadu rīko arī Pasaules kausa slēpošanas pasākumus – tas ir dažu šeit esošo nogāžu kvalitātes rādītājs.

Ap kalnu ir kotedžas ar baļķu ugunskuriem un griliem, tāpēc pusdienu laikā varat ietaupīt mazliet naudas, ņemot desas un zefīrus, lai apcept tos.

Slēpošana Somijā – Levi – piedāvā arī pilnu aktivitāšu klāstu, piemēram, ekskursijas uz ziemeļbriežu fermu, izbraucieni ar haskiju ragaviņām un sniega motociklu safari, lai atklātu polārā loka unikālo savvaļas dzīvi.

Pats kūrorts ir kompakts un krāsains ar dažādiem veikaliem un aptuveni 60 restorāniem. Pēc izskata tas ir gandrīz kā Ziemeļamerikā, un koka ēkas vienmēr izstaro viesmīlīgu gaisu, it īpaši ģimenēm un pāriem. Jūs redzēsiet, kā mazie bērni vizinās pa kūrortu ar ragavām, kuras var nopirkt diezgan lēti un kas ir jautrs veids, lai pavadīt laiku.

Interesants fakts: Levi ir tīrākais gaiss apdzīvotajā pasaulē.

Slēpošanas trases Levi

 • Kūrorta augstums200m
 • Pacēlāju skaits27
 • Sniega parki2
 • Sniega klāsts200m – 665m
 • Trašu garums44km
 • Sniega pārklājums35%

Iesācēju līmenis

18 vieglas trases. Levi ir vairākas plašas ģimenes trases no dienvidu krēslu pacēlāja, un tajās ir lieliska slēpošanas skola. Izmēģiniet 7. un 12. pacēlāja trases, kas ir lieliski piemērotas pārliecības celšanai.

Vidējais līmenis

21 vidējā līmeņa trases. Iemācieties slēpot dažās rūpīgi koptās trasēs. Daudzi pacēlāji un trases vakaros paliek atvērti jautrai, apgaismotai slēpošanai, un Levi Ziemeļu pacēlājs un Levi Express pacēlājs reizēm ir atvērti līdz pulksten 21:00.

Augsts līmenis

3 sarežģītas trases. Izaicinošās trases, ieskaitot melno Pasaules kausa trasi ar 52% slīpumu pēdējā posmā, kas patiešām liks lidot.

Levi izmanto attāli nolasāmu Skidata KeyCard slēpošanas caurlaides sistēmu, kas padara lietas vienmērīgākas un ātrākas pie pacēlāja vārtiem. Ski pass ir pieejamas dažādām vajadzībām: sākot no viena brauciena līdz nedēļas caurlaidei vai kopīgai slēpošanas kartei četriem Lapzemes slēpošanas kūrortiem. Slēpošanas caurlaides cena ir atkarīga no derīga laika, lietotāja vecuma un cenu sezonas. Ir arī īpašas caurlaides ģimenēm, grupām un uzņēmumiem. Grupām (min 20 personas) un apmācību grupām tiek piemērotas atlaides.

 • Populārākais Ski Pass ir 5/7 (jebkuras 5 dienas no 7 dienām). 
 • Cena (11.12.2020 – 21.4.2021): pieaugušajiem – 196,50€, bērniem un senioriem 117,50€. 

Mēs piedāvājām visu veidu slēpošanas caurlaides (Ski Pass). Lūdzu sazināties ar mums, lai noskaidrot, kāds variants Jums derēs labāk.

Ekskursijas no Levi

Slēpošana Somijā ir ne tikai kalni. Mēs iesakām apvienot slēpošanu ar dažādām aktivitātēm, lai iepazīt unikālo ziemeļu dabu un tās iespējas. Safari ar sniega motocikliem vai ziemeļblāzmas meklēšana, brauciens pie īsta Santa Klausa vai haskiji.. tas viss ir iespējams tikai Lapzemē. 

Ekskursijas no Levi – vairāk informācijas

Ēdināšana Levi

Slēpošana Somija var būt arī labs iemesls lai nogaršot Lapzemes virtuvi. Ar aptuveni 60 vietējiem un starptautiskiem restorāniem Levī ir daudz iespēju izvēlēties, un standarts parasti ir ļoti augsts. Jums vienkārši jānogaršo vietējie ēdieni, piemēram, ziemeļbrieži, medījumi un ogas.

Colorado Bar & Grill Levi

Amerikāņu stila ēdienkarte piedāvā lielas porcijas ēdienus, piemēram, burgerus, načos, vistas spārnus, steikus un fahitas. Klasiskajos desertos ietilpst cepta Aļaskas un Ņujorkas siera kūka.

Pihvipirtti – Steakhouse – Hullu Poro

Sāciet ar auksto zivju un jūras velšu bufeti un pēc tam izvēlieties kādu no apbrīnojamiem steikiem – liellopa, jēra un ziemeļbrieža – kopā ar jūsu izvēlētajām mērcēm, dārzeņiem un kartupeļiem. Pabeidziet vakariņas ar balto šokolādes putu desertu.

Ammila

Šis nosaukums nozīmē “vecmāmiņas vieta”, tāpēc sagaidiet tradicionālu, mājīgu ēdienu viesmīlīgā gaisotnē – domājiet par ziemeļbriežu kotletēm un šniceli.

King Crab House

Izvēlieties krabi no akvārija un vērojiet, kā šefpavārs to sagatavo pie Jūsu galda. Ēdienkartē ir arī citas jūras veltes, gaļa un burgeri, kā arī dekadenti pudiņi, piemēram, sarkanā samta braunijs un rabarberu siera kūka.

Renna

Smuka ristorante, kas atdzīvina Itāliju, ar mākslīgām ielas lampām un kokiem, kā arī milzīgām picām, kas pagatavotas ar viņu slepeno tomātu mērces recepti.

Nakts dzīve Levi

Slēpošana Somijā nav īpaši piemērota nakts dzīves cienītājiem, jo tāpat kā daudzi citi Somijas kūrorti, arī Levi vakaros ir diezgan kluss – galu galā to iecienījušas ģimenes. Lai gan, ja Jūs vēlaties laist dzīvē, ir dažas vietas apkārt, lai apmierinātu Jūsu vajadzības.

Pub Hölmölä – Levi Center Hullu Poro

Šajā savdabīgajā bārā ciemata centrā ir “saunas stila” sēdvietas, kā arī pārstrādāti autobusu un automašīnu sēdekļi. Ieslīgstiet biljarda, galda futbola un bezmaksas galda spēļu spēlē vai pavadiet mūzikas vakaru. Bāra uzkodas arī ir diezgan dāsnas.

Ihku Bar

Šis rosīgais karaoke bārs (ar patiešām plašu dziesmu sarakstu) ir lieliska vieta nakts izklaidēm. Viņi dažreiz uzņem arī stand-up komiķus un dzīvās grupas.

Joiku Music Bar – Levi Hotel Spa

Somijas iedzīvotāji ļoti mīl savu karaoke. Joiku ir vispopulārākā vieta Levī, un, tāpat kā Ihku bārā, tajā ir gandrīz bezgalīgs dziesmu saraksts, lai Jūs varētu palikt šeit diezgan ilgu laiku.

Ģimenes atpūta Levi

Slēpošana Somija ir laba izvēle ģimenēm, jo Levi ir viens no labākajiem ģimenes kūrortiem. Daudzas naktsmītnes atrodas netālu no pacēlājiem, un tajā ir ģimenes iespējas, slēpošanas skolā ir viegli nokļūt, un trasēs ir daudz aktivitāšu iespējas.

Bērnu slēpošanas zona

Kids Land ir atsevišķa trase ar maigu, velkamu pacēlāju, kur mazie var praktizēt savus pagriezienus. Ir arī tradicionāls siltu sulu pārtraukumi pie ugunskura.

Ekskursijas pie Santa Klausa

Apmeklējiet Elfu slēptuvi  meža centrā. Pirms svētku jautrības dienas Jūs sagaidīs draudzīgs elfs – cepiet piparkūkas virtuvē, gatavojiet rotājumus darbnīcā un dodieties Ziemassvētku vecīša kamanās.

Ziemas lāzeru pasaule

Vecāki bērni var sākt darboties iecienītākajā spēlē un izpētīt bunkurus, tiltus un snaiperu torņus āra lāzertaga spēlē – spēlējiet naktī, kad lāzeri, prožektori un dūmu efekti to padara vēl aizraujošāku.

Bērniem draudzīgas aktivitātes

Iepazīstiet Rūdolfa draugus ziemeļbriežu safari braucienos, satiekot dažus pūkainus haskijus suņu kamanu braucienā vai tuvojoties sniegam, braucot ar sniega motociklu.

Ja ceļo uz Somiju no Latviju Covid laikā

 • Ja Jūs ceļojat uz Somiju no valsts, kur jaunu inficēšanās gadījumu skaits pēdējo 14 dienu laikā, vidēji vienāds vai zemāks nekā Somijā, nav nepieciešams iepriekšējais tests pirms došanās uz Somiju.
 • Ja Jūs ceļojat uz Somiju no valsts, kur inficēšanās gadījumu skaits pēdējo 14 dienu laikā ir lielāks nekā Somijā, 48 stundas pirms došanās uz Somiju Jums būs jāveic covid tests Jūsu mītnes zemē. Testa rezultātam jābūt negatīvam. Līdzi jāņem izdrukāts testa rezultāts un tas jāparāda pirms iekāpšanās.
 • Ja Somijā uzturēsieties mazāk nekā 3 dienas, otrā pārbaude nav nepieciešama.
 • Ja uzturēsieties ilgāk par 3 dienām, būs nepieciešams otrais tests. Parasti 48 – 72 stundas pēc ierašanās Somijā. Pārbaudi var veikt tuvākajā slimnīcā, kur atrodaties. Лur veikt testu Levī utt. – šo protokolu tagad apspriež kūrorta vadība, lēmums vēl nav izstrādāts. Iespējams, ka viņi pirms bagāžas saņemšanas veiks covid ekspress testus lidostā. Tiklīdz mums būs precīza informācija, mēs Jūs informēsim.
×

Visas vietas ir aizpildītas

Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
KONTAKTI

GDPR

  Call Now Button