Aviotūre uz Itālijas kūrortu Rimini Adrijas jūras krastā. Pludmales atpūta apvienota ar ekskursijām. Ekskursijas uz Sanmarīno, Venēciju, Boloņu, Rimini un Santarkandželo.

Lidojums no Rīgas uz Venēciju

Lidojums katru nedēļu no 15.06.2017 līdz 21.09.2017

Pludmales atpūta

Ceļojuma programma:

1diena –  lidojums Rīga – Venēcija

 • Tikšanās lidostā ~ 20:00 .
 • Lidojums Rīga – Venēcija (~22:00-23:30).

2diena – iekārtošanās viesnīcā Rimini

 • Transfērs no lidostas uz viesnīcu.
 • Iekārtošanās viesnīcā Rimini kūrortpilsētā. Atpūta. Brokastis.
 • Atpūta pie jūras, brīvais laiks patstāvīgai kūrortpilsētas izzināšanai.
 • Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).  Nakts viesnīcā.

3diena – ekskursija uz Rimini un Santarkandželo

 • Brokastis.
 • Brīvais laiks. Atpūta pie jūras.
 • Dienas otrajā pusē ekskursija uz Rimini. Romanja – visviesmīlīgākā vieta Itālijā, kur divus tūkstošus gadu atpakaļ mēdza pietauvoties kuģi no visas Vidusjūras, viduslaikos – šķērsoja svētceļnieki no visas Eiropas, mūsdienas atpūšas miljons viesu no visas pasaules. Tikai daži zina, ka Rimini – visatpazīstamākajā Romanjas pilsētā – izņemot pludmales un simtiem viesnīcu, ir pati senākā romiešu triumfu arka, pati pirmā pilsētas bibliotēka un pirmā šāda veida Renesanses Katedrāle. Un pat ne katrs riminietis zina, ka viņu iemīļotajam Tibērijas tiltam 2014. gadā palika 2000 gadu, un centrālajā pilsētas ielā dzīvoja un mācījās pats titulētākais 20. gadsimta režisors XX Federiko Fellini.
 • Tālāk ekskursija uz Santarkandželo. Santarkandželo Di Romanja ir gleznaina pilsēta, kas atrodas pie Emīlijas reģiona konsulu ceļa 10km attālumā uz rietumiem no Rimini. Tajā ir apmēram 21 000 iedzīvotāju. Pilsēta atrodas starp divām upēm – Uso un Marekiju. Santarandželo dedzīgi sargā pagātnes tradīcijas un savu unikalitāti. Pilsētas vēsturiskajā centrā vienmēr kūsā dzīvība. Koptās ēkas, lieliskie restorāni un bāri, šaurās ieliņas, kas, kā likums, ved uz dzīvības pilnajiem laukumiem, no kuriem visievērojamākais ir Ganganelli laukums (piazza Ganganelli). Šī pilsēta vilina tūristus ar saviem daudzajiem apskates objektiem – Ganganelli Triumfa arka, Koleģiālā baznīca, Senie pilsētas vārti, Etnogrāfiskais muzejs, Vēstures un arheoloģijas muzejs, noslēpumainās tufa alas – tās ir tikai dažas apskates vērtas vietas. Vecpilsētas sirds atrodas Jupitera kalna nogāzē. Šeit joprojām ir skaidri saskatāmi viduslaikiem raksturīgie ciematu nocietinājumi, virs kuriem paceļas 14.gadsimta Malatestu cietoksnis(foto). Tā celtniecībai 1447. gadā, pēc Sigismunda Pandolfo Matatesta pavēles, tika izmantota daļa no augstā torņa, kuru uzbūvēja Karlo Malatests 1386. gadā. 1769. gadā pāvesta amatā nokļuva Klements XIV – Santarkandželo dzimušais Džovanni Vinčenco Antonio Ganganelli. Vietējā padome izlēma iemūžināt šo notikumu. Tāpēc laikā no 1772.-1777. gadam tika uzbūvēta arhitekta Kasimo Morelli projektētā triumfa arka, uz kuras vēlāk bija paredzēts piestiprināt pāvesta krūšutēlu. Taču celtniecības darbi tika pabeigti trīs gadus pēc Klementa XIV nāves, tāpēc krūšutēla vietā arku izdekorēja tikai ar pāvesta simboliem – ģerboni un tiāru. Koleģiālā Vissvētākās Rožukroņa Jaunavas baznīca (Beata Vergine del Rosario) ir būvēta pēc arhitekta Džuovana Frančesko Bonamiči projekta. Būvniecības darbi sākās 1744. gadā un turpinājās divpadsmit gadus. 1779. gadā, lai izdaiļotu baznīcu un reliģiskajiem rituāliem radītu svinīgu noskaņu, tika uzstādītas ērģeles. 19. gadsimta beigās (1892-1893) Santarkandželo kalna virsotnē tika uzstādīts pilsētas zvanu tornis. Neogotikas stila torni uzbūvēja inženieris – konstruktors Džuzepe Tramontana Faencs. Visvairāk apmeklētais Santarkandželo apskates objekts ir Jupitera kalna tufa alu tīklojums, kas atrodas tieši zem vecpilsētas. Nav skaidrs kādiem mērķiem šīs alas, it īpaši vecākās, tika veidotas. Bet visticamāk tās kalpoja pagānu vai kristīgajam kultam. Tā kā pastāvīgā temperatūra tajās nepārsniedz 12-13 grādus, tad gadsimtu laikā alas tika izmantotas kā pagrabi.
 • Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.
 • Vakariņas viesnīcā (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

4diena – Ekskursija Buloņā

 • Brokastis. Atpūta pie jūras.
 • Ekskursija Buloņā. Buloņa — ne tikai dzīvošanai viskomfortablākā pilsēta Itālijā, bet arī svarīgākais kultūras centrs, kurā jau 1088. gadā tika dibināta pirmā universitāte Eiropā, kur dzimst mūsdienīga jurisprudence un medicīna. Te strādāja Rafaēls, Mikelandželo un topošais Uspenskas katedrāles dibinātājs Maskavas Kremlī — Aristotelis Fioravanti. Te var stundām ilgi klīst pa garām galerijām, pie reizes uzkāpjot vienā no visaugstākajām viduslaiku torņiem Itālijā. Svarīgi ir tas, ka tieši Buloņa ir Itālijas kulinārijas galvaspilsēta, kas pasaulei uzdāvināja mājas nūdeles tagliatelle, pinjoleto vīnu un Boloņas mērci. Turklāt 2000. gadā pilsēta tika atzīta par Eiropas kultūras galvaspilsētu, bet 2006. g. — UNESCO apbalvojusi to kā mūzikas mākslas pilsētu, Itālijā pirmo un Eiropā otro (aiz Seviļas).
 • Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (papildu maksa).

5diena –  ekskursija uz Sanmarīno

 • Brokastis.
 • Atpūta pie jūras, brīvais laiks.
 • Dienas otrajā pusē ekskursija uz Sanmarīno. Sanmarīno robežkontūra atgādina nevienāda četrstūra formu. Valsts ir klāta ar pakalniem, bet tās centrā atrodas Titāno kalns. Sanmarīno ir divu Itālijas reģionu ieskauta – no ziemeļaustrumiem Emīlijas-Romanjas reģions, bet no dienvidrietumiem Marke-Montefeltro. Sanmarīno Republikā izplatīts un iecienīts ir kāda Svētā kults, kurš, saskaņā ar leģendu, ir dibinājis Republiku. Leģenda vēsta, ka kāds meistars-akmeņkalis ir pametis savu dzimto Arbes salu Dalmācijā un devies uz Titāno kalnu, lai dibinātu nelielu kopienu tiem kristiešiem, kurus vajāja imperators Diokletiāns viņu ticības dēļ. Ir skaidri zināms, ka šis apgabals bija apdzīvots jau kopš aizvēsturiskiem laikiem. Bet tikai kopš Viduslaikiem tiek datēta informācija par Titāno kalnā esošo klosteri, baznīcu un pili, kas liecina par organizētas kopienas esamību. Pilsētas Sanmarīno vēsturiskais centrs ir īsts senatnes piemineklis – „viduslaiku pilsēta, kas saglabājusies cauri gadsimtiem, lai pārsteigtu nākošās paaudzes”. Titāno kalna malā paceļas trīs vareni cietokšņi, kuru nocietinājuma mūri un ceļi vēl joprojām savieno cietokšņus ar pilsētu, kas atrodas lejpus kalna un ir ieskauta ar trim mūru gredzeniem ar vārtiem, bastioniem un torņiem.
 • Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.
 • Vakariņas (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

6diena – ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu

 • Brokastis.
 • Pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu (50€ + ieejas biļetes). Roma – Itālijas galvaspilsēta un viena no apmeklētākajām pilsētām Eiropā. Roma ir valsts galvenais politiski, kulturāli un ekonomiski nozīmīgais centrs, un viena no vecākajām un vēstures un kultūras pieminekļiem bagātākajām pilsētām pasaulē. Vatikāns ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm netālu no Itālijas galvaspilsētas Romas. Vatikāna platība ir tikai 0,44km3. Valsts sastāv tikai no vienas pilsētas, kas 1929. gada 11. februārī tika izveidota ar Laterāna līgumu starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valdību. Vatikānā atrodas katra esošā Romas pāvesta dzīvesvieta. Interjers un eksterjers ir īpašas uzmanības un apbrīnas vērts. Vatikāns patiesi ir pilsēta-muzejs zem klajām debesīm, kur tiešā nozīmē katrs metrs glabā apbrīnas vērtus kultūrvēsturiskus mākslas šedevrus.
 • Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

7diena – atpūta pie jūras

 • Brokastis.
 • Atpūta pie jūras, brīva diena.
 • Pēc vēlēšanās transfērs uz ūdens atrakciju parku “AQUAFAN” (papildu maksa 10 EUR. Ieejas biļetes par papildu maksu). Aquafan ir viens no populārākajiem ūdens atrakciju parkiem Eiropā. Tas aizņem ~150.000 kv.m lielu platību. Izņemot atrakcijas (ūdens kalniņi, baseini ar viļņiem, lēnā un straujā upe), apmeklētāju uzmanībai tiek piedāvātas citas interesantas un ekstravagantas izklaides iespējas: Kamikadze – augsts kalns ar diviem celiņiem, kuru garums ir 90 m, nolaišanas ātrums ir 70 km/st.; Extreme river – straujš kritums un tad straujš pacēlums; Speedriul – piltuve, kas “iesūc” visus braucošos pēc straujā spirālveidīga krituma; Twist – trīs trubas, katras trubas garums ir 130 m, kas veido spirāli.
 • Vakariņas (papildu maksa). Nakts viesnīcā.

8diena – ekskursijas brauciens uz Venēciju

 • Brokastis.
 • Izrakstīšanās no viesnīcas (~ 11:30).
 • Ekskursijas brauciens uz Venēciju (papildu maksa par motorkuģi Venēcijā – 15 €+5 € iebraukšanas nodeva). Līdzīgas pilsētas vairs nav pasaulē. Uz pāļiem celta, šī pilsēta it kā planē virs lagūnas caurspīdīgajā gaisā, kas ir piepildīts ar saules gaismu vai rēgojas cauri smalkajam lietus tīklam, kā vecā meistara gravīra. Arhitektūras mākslas darbi, kurus neticamā veidā grūti apbūvētajā vietā ir izveidojušas daudzas paaudzes, veido vienīgo savā veidā harmoniju ar ūdeni. Venēcija – pilsēta Itālijas ziemeļos, kas uzcelta uz ūdens, precīzāk – uz 118 salām, kas savstarpēji savienotas ar 400 tiltiem. Šo pilsētu droši var dēvēt par pilsētu-muzeju. Šeit uz katra soļa atrodami aizgājušo gadsimtu pieminekļi, arhitektūras šedevri un ievērības cienīgi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: Zelta tilts, Nopūtu tilts un Mainītāju tilts, Dodžu pils, jaunās un vecās administratīvās celtnes, Venira –de- Leoni , Bibliotēka, Pulksteņa Tornis, Kampanilles zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria Della Salute katedrāle, Frari bazilika, tirdzniecības iela Merčerija. Vairums Venēcijas ielu-kanālu ir tik šauri, ka pretējo māju sienas ir ar roku aizsniedzamas, tāpēc ēkas sasniedz pat 7 stāvu augstumā.
 • Transfērs uz lidostu.

9diena – lidojums Venēcija – Rīga

 • Lidojums uz Rīgu (~0:30 – 4:00).

Ceļojumu cenas:

15.06.2017 428 €
22.06.2017 428 €
29.06.2017 448 €
06.07.2017 448 €
13.07.2017 448 €
20.07.2017 448 €
27.07.2017 448 €
03.08.2017 448 €
10.08.2017 488 €
17.08.2017 488 €
24.08.2017 448 €
31.08.2017 448 €
07.09.2017 428 €
14.09.2017 428 €
21.09.2017 428 €

Cenā ir iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Venēcija – Rīga
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Rokas bagāža līdz 5 kg (55 х 45 х 25 cm)
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg (56 х 32 х 84 cm)
 • Dzīvošana viesnīcā Rimini – Hotel Manola 3★ – 7 naktis ar brokastīm
 • Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
 • Ekskursija Venēcijā (papildu maksa: 15 € motorkuģis + 5 € iebraukšanas nodeva)

Ekskursiju pakete (pēc vēlmes) 40€:

 • Ekskursija Rimini un Santarkandželo
 • Ekskursija Boloņā
 • Ekskursijas brauciens uz Sanmarīno

Papildus izmaksas:

 • Viesnīcas tūristu nodoklis 1.5 €/diena no cilvēka – obligāti!
 • Ja Jūs ceļojat vienatnē, piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos – 145 €
 • 7 vakariņu pakete viesnīcā (6 vakariņas + 1 pusdienas)- 49 €
 • Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu -50 € + ieejas biļete
 • Transfērs uz ūdens atrakciju parku – 10 €
 • Transfērs uz šopingu – 15 €
 • Kruīzs Venēcijas lagūnas salās -22 €
 • Austiņas ekskursiju laikā ~2 €/ekskursija
 • Medicīniskā apdrošināšana

Rimini ir viens no slavenākajiem piejūras kūrortiem ne tikai Itālijā, bet arī visā Eiropā, pateicoties tās 15 km garai smilšainai pludmalei, vairāk nekā 1000 viesnīcām un tūkstošiem bāriem, restorāniem un diskotēkām. Pirmā peldēšanās vieta tika atvērta 1843. gadā. Rimini ir dzimis slavenais kinorežisors Federiko Fellīni. Romieši nodibināja Rimini 268. p.m.ē, visā savā periodā noteikuma Rimini bija galvena komunikācijas saikne starp ziemeļiem un dienvidiem, un uz tās zemes Romas imperatori uzcēla pieminekļus, piemēram, Tibērijas tilts. Pēdējo gadu laikā Rimini ir kļuvusi par vienu no svarīgākajām vietām gadatirgiem un konferencēm Itālijā. Kopējais aptuvenais iedzīvotāju skaits Rimini rajonā ir 225 000 un provinces iedzīvotāji ir 330 000.

5 KOMENTĀRI

 1. Labdien,

  varat man lūdzu atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:
  1) Vai es varu paņemt tikai 1 ekskursiju uz San Marino (ņemot vērā, ka pārējās pilsētās esmu jau bijusi un eskursijas mani neinteresē). Kāda būtu maksa?
  2) Aviotūres cenā nav iekļauts transfers līdz Rimini, cik tas izmaksās?
  3) Kāda ir tūres cena 2-gadīgam bērnam?

  • Sveiki!

   Cena bērnam ir 190 EUR.
   Ekskursiju nav iespējams pasūtīt atsevišķi.
   Transfērs ir iekļauts tikai ekskursiju paketē.
   Atsevišķi ceļotāji vai nu īre auto, vai ceļo ar vilcienu.

ATBILDĒT