lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv

Rezervē ceļojumu droši

Mēs saprotam, ka covid-19 ir spēcīgi ietekmējis ceļotāju plānus visā pasaulē. Tomēr mēs vēlamies, lai Jūs turpinātu sapņot un plānot savus nākamos ceļojumus. Lai atbalstītu Jūs Jūsu plānos, mēs esam ieviesuši dažas svarīgas izmaiņas, kas Jums būs ļoti svarīgas. Ceļojumu pieredze ar Hermes Travel būs interesants un drošs pasākums. Ceļojumi – kā rezervēt droši?

10% ceļojuma avanss

Bez riska

Rezervējiet savu ceļojumu tikai ar 10% avansu

Elastīgas izmaiņas

Bez riska

Lai dot Jums mieru un vairāk laika pieņemt lēmumus par nākotnes ceļojuma plāniem, varat mainīt savus ceļojuma plānus līdz 95 dienām pirms ceļojuma.

Noteikumi

Tiek darīts viss iespējamais, lai nodrošinātu zemāk minētā satura precizitāti, bet katrs gadījums ir individuāls. Noteikumi ir piemēroti tikai noteiktiem ceļojumiem.

Avanss 10%

Avansa maksājums jāveic pēc rezervācijas apstiprinājuma. Avansu 10% apjomā var apvienot ar iepriekšpārdošanas atlaidi, speciāliem piedāvājumiem, vai rezervācijām ar atlaides kodu. Piedāvājums nav piemērojams grupas depozītam. Avanss var pretendēt uz atmaksas garantiju – atcelt jebkāda iemesla dēļ 95 dienas pirms ceļojuma sākumā un saņemt pilnu naudas atmaksu.

Elastīgas izmaiņas

Pagaidu izmaiņas standarta noteikumos un nosacījumos tiek piemērotas jaunām rezervācijām līdz turpmākai paziņošanai. Šis atbrīvojums no avansa ieturēšanas ļauj mainīt galamērķi un / vai ceļojumu, kurā dodaties. Ja izvēlaties ceļojumu vai izlidošanu, kas ir dārgāks nekā oriģināls, Jums būs jāpiemaksā cenas starpība. Ja ceļojums ir lētāks nekā oriģināls, starpībai tiks izsniegts turpmāks ceļojuma kredīts. Ja ir iemaksāts tikai depozīts, par pilnīgu rezervācijas atcelšanu 95 dienas pirms ceļojuma sākuma sods netiks ieturēts un avansa maksājums būs atgriezts.

Noteikumi derīgi tikai jaunām rezervācijām, kas veiktas tikai no 2020. gada 1. augusta līdz 2020. gada 30. septembrim. Piemērojams noteiktiem ceļojumiem no 2021. gada 1. janvāra līdz 2021. gada 31. decembrim. Piedāvājums balstās uz pieejamību, un tūroperators to var atsaukt jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma.

Sazināties ar mums!

  Meklēt ceļojumu!

  ×

  Visas vietas ir aizpildītas

  Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
  Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
  KONTAKTI

  GDPR

   Call Now Button