MSC KRUĪZI

msc

MSC kruīzu priekšrocības

Pieczvaigžņu serviss par saprātīgu cenu

MSC ir viena no vadošajām kruīza kompānijām pasaulē, piedāvājot klientiem iespēju ceļot vismodernākajos un visgreznākajos kruīza kuģos. Itāļu stils, elegance un izsmalcinātība apvienota ar augstākā līmeņa komfortu, kas iepriecinās jūs visa kruīza laikā.

Ēdināšana ir iekļauta kruīza cenā

Mūsu šefpavāri ir specializējušies starptautiskās virtuves – jo īpaši itāļu – ēdienu pagatavošanā. Maltītes kruīza brauciena laikā tiek pasniegtas piecas reizes dienā, un tās ir iekļautas kruīza cenā. Zviedru galda piedāvājumā ietilpst arī ūdens, tēja un kafija no dzērienu automātiem.

Bērni līdz 18 gadu vecumam ceļo par brīvu

Ģimenes ar bērniem mums vienmēr bijušas īpašas, tāpēc MSC kruīza brauciens bērniem līdz 18 gadu vecumam, ceļojot kopā ar diviem pieaugušajiem vienā kajītē, ir bez maksas. Par bērniem jāmaksā tikai ostu nodokļi. Mēs piedāvājam īpašas izklaides programmas bērniem, kā arī kajītes, kas ir piemērotas tieši ģimenēm (līdz 5 cilvēkiem).

Aizraujošas izklaides bez maksas

Baseins, burbuļvannas, sauļošanās terases, sporta laukumi, trenažieru zāles, vakara šovu programmas, mūzika un dejas – tas viss uz mūsu kruīza kuģiem brauciena laikā ir pieejams bez maksas. Informācija par ekskursijām un izklaides iespējām ik dienas tiks nogādāta uz jūsu kajīti.

Gandrīz katra diena citā pilsētā vai valstī

Mūsu īpaši izplānotie kruīza braucieni nozīmē viesošanos dažādu pasaules valstu pilsētās dažu dienu laikā. Kā kruīza braucienu pieturvietas mēs esam izvēlējušies kultūras pieminekļiem bagātākās un pasaules skaistākās pilsētas.

MSC PREZIOSA

MSC PREZIOSA

Laipni lūgti uz jaunā MSC Preziosa klāja! 2013.gada pavasarī tika nokristīts divpadsmitais laineris pēc skaita MSC Cruises – MSC Preziosa – elegants piemērs augstas tehnoloģijas idejai un perfektam dizainam, kas izveidots, lai Jūs varētu baudīt neaizmirstamu atpūtu.

MSC DIVINA

MSC DIVINA

2012. gada maijā tika nokristīts trešais MSC Fantasia klases laineris – MSC Divina. Tas ir tikpat pārsteidzoši skaists ar savu ārējo izskatu, kā viņa priekšgājēji MSC Fantasia un MSC Splendida. Jaunais karognesējs MSC Divina apvieno eleganci un komfortu ar plašu un modernu vidi par prieku viesiem.

 

MSC MAGNIFICA

MSC MAGNIFICA

Pēc iespaidīgās kuģa kristību ceremonijas 2010. gada 06. martā Hamburgā, jaunais MSC Magnifica ir sācis kuģot! MSC Magnifica sevī apvieno komfortu, revolucionāru pieeju dizaina izvēlē un modernas tehnoloģijas, kas radītas, domājot par apkārtējo vidi.

 

MSC SPLENDIDA

MSC SPLENDIDA

Apbrīnojams skaistums Vidusjūras maršrutos, kas mūs pārsteidza 2009. gadā. Baudiet kruīzus ar MSC SPLENDIDA, kas ir krāšņāko emociju un pārsteigumu pārbagāti!

MSC POESIA

MSC POESIA

MSC Poesia tika nokristīts 2008. gadā. Šis jaunais un skaistais kruīzu laineris tika izveidots saskaņā ar augstajām parsībām, lai saudzētu apkārtējo vidi. Tā dizains ir izveidots tradicionālajā itāļu stilā, kā visi MSC kruīzu laineri.

 

MSC FANTASIA

MSC FANTASIA

MSC Fantasia ir lielākais un modernākais kuģis, kas jebkad būvēts Eiropas kuģu īpašniekiem. MSC Fantasia ir pirmais kruīza kuģis, kur ir atdalīta ekskluzīva VIP zona – MSC Yacht Club. Izbaudiet šos ekskluzīvos piedāvājumus uz jaunā un modernā MSC Fantasia!

 

MSC ORCHESTRA

MSC ORCHESTRA

Kruīzu laineris MSC Orchestra – MSC Cruise kompanijas kuģu karognesējs, piedāvā unikālu dizainu kombināciju, komfortu un drošību. Itāļu stils un izsmalcinātība padara MSC Orchestra kuģi par stilizētu nākotnes projektu un dizainu. MSC Orchestra – izcili moderns kuģis ar savu raksturu.

 

MSC MUSICA

MSC MUSICA

MSC Musica ir sapņu kuģis, kur sajutīsiet mūziku pat gaisā. Unikāls gaumīga dizaina sajaukums, eleganta atmosfēra un žilbinoša izklaides vieta.

 

MSC SINFONIA

MSC SINFONIA

MSC Sinfonia ir uzbūvēts 2005. gadā Francijā, ir gatavs Jums uzdāvināt unikālu atmosfēru un ekskluzīvas atpūtas iespējas. MSC Sinfonia kuģis ir nosaukts par godu ievērojamākajiem Eiropas komponistiem simfoniskajā mūzikā.

 

MSC OPERA

MSC OPERA

Kruīzu kuģis MSC Opera bija nokristīts 2004. gadā. Tiem, kam jau ir bijusi iespēja būt uz šīs oāzes klāja, vienbalsīgi teiks, ka tas ir iespaidīgs, grandiozs, komfortabls un elegants laineris.

 

MSC ARMONIA

MSC ARMONIA

MSC Armonia itāļu valodā nozīmē harmoniju, mieru. Šī ir viesnīca uz ūdens, kas uzbūvēta 2002. gadā Saint-Nazaire, Francijā. Tagad šis laineris ir nosacīti neliels, bet spēj doties bezgalīgajos okeānu un jūru plašumos.

 

MSC LIRICA

MSC LIRICA

MSC Lirica – pirmais kruīzu laineris, kas pilnībā uzbūvēts un aprīkots kompānijas MSC Cruises ekskluzīvajā dizainā. 2003. gadā tas ir nokristīts Francijā. Šis stils – svinīgs skaistums, elegance un harmonija. Dizains, tāpat kā daudzi citi MSC kuģi ir veidots itāļu stilā, maigi, silti toņi, daudz audumu, paklāji, velveta apdare.

Kajīšu kategorijas

newPricingBella

Bella kategorijas kajītēm ir vislabākie cenu tarifi un iespēja izbaudīt elegantos un modernos kruīza lainerus tāpat kā citu kategoriju kajīšu klientiem. Cenā iekļauta ēdināšana visas dienas garumā gan zviedru galdā, gan galvenajā restorānā; iespēja katru vakaru apmeklēt šovu Brodvejas stilā; izmanot peldbaseinus, sauļošanās terases, sporta zāli, diskotēku un pelnīt punktus MSC lojalitātes programmā, iegūstot papildu bonusus nākošajam kruīzam. Bella kategorijas kajītēm ar logu vai ar balkonu var būt ierobežots skats.

newPricingFantastica

Fantastica kategorija piedāvā tās pašas priekšrocības, ko Bella kategorija un vairākas papildu privilēģijas. Piemēram, iespēja izvēlēties kajītes, kas atrodas augstāko kategoriju kajīšu zonā ar maksimāli ērtu noklūšanu līdz liftam un atpūtas zonām; 24 stundu apkalpošana numurā ar bezmaksas piegādi; priekšroka izvēloties ēdināšanas maiņu vakariņu laikā galvenajā restorānā; īpašas izklaidžu programmas bērniem, kā arī iespēja piedalīties Master Chef pavārmākslas nodarbībās.

newPricingAurea

Aurea kategorija piedāvā tās pašas priekšrocības, ko Bella un Fantastica kategorijas, kā arī relaksējošus labumus ķermenim un dvēselei. Priekšrocības sākas ar prioritāru reģistrēšanos kruīzam un eleganti iekārtotu kajīti; halātu un čībām kajītē; ēdienreizes slēgtajā restorānu zonā (atkarīgs no kruīza lainera) jebkurā klientam ērtajā laikā; ar iekļautu bezlimita dzērienu komplektu (vīns, alus, kokteiļi un bezalkoholiskie atspirdzinošie un karstie dzērieni); iespēja izmantot privāto sauļošanās terasi; un pati lielākā privilēģija – iespēja izmantot fantastisku SPA komplektu ar sagaidīšanas kokteili, Bali masāžu, privāto konsultāciju pie speciālista un neierobežotu apmeklējumu thermal spa zonā visa kruīza laikā.

newPricingYachtClub

MSC Yacht Club – elegances un greznības virsotne, kas ļauj iegūt pavisam savādāku kruīza pieredzi. Grezni apartamenti; eksluzīvs 24 stundu virssulaiņa un konsjerža serviss; ēdināšana à la carte restorānos klientam vēlamajā laikā un bezlimita dzērieni visā Yacht Club zonā; bezmaksas minibāra izmantošana; tiešā pieeja privātajās sauļošanās terasēs un atpūtas zonās. MSC Yacht Club būs piemērots visprasīgākajiem klientiem, kas kruīza laikā vēlas saņemt ekskluzīvu un privātu servisu.

Klientu servisa maksa

Klientu servisa maksa ir standarta prakse, ko izmanto visas kruīza kompānijas, tai skataitā arī MSC. Tā ir paredzēta kruīza lainera apkalpojošam personālam, kas jūs apkalpo visa kruīza laikā. Jums nav nepieciešams atstāt papildus dzeramnaudu kajītē vai restorānā. Servisa maksa tiek pieskaitīta pie jūsu kopējā rēķina un tā ir jāapmaksā kruīza beigās. Servisa maksas apmērs un valūta ir aktarīgs no klienta vecuma un izvēlētā reģiona. Sākot no 2014./2015. gada rudens/ziemas sezonas MSC ir noteicis šadu servisa maksu:

Vidusjūra, Ziemeļeiropa, Antiļu s., Kanāriju s. un Emirāti, Okeāna kruīzi uz/no Emirātiem, Antiļu salām, Kanāriju s.

 • Pieaugušais (14 gadi un vairāk) – 8,5 EUR par nakti
 • Bērns (3 līdz 14 gadi) – 4,25 EUR par nakti
 • Bērns (līdz 3 gadiem) – servisa maksa netiek piemērota

Okeāna kruīzs no Dubajas uz Austrāliju

 • Pieaugušais (14 gadi un vairāk) – 10 USD par nakti
 • Bērns (3 līdz 14 gadi) – 5 USD par nakti
 • Bērns (līdz 3 gadiem) – servisa maksa netiek piemērota

Karību jūra / Okeāna kruīzi no Karību jūras

 • Pieaugušais (18 gadi un vairāk) – 12 USD par nakti
 • Bērns (3 līdz 18 gadi) – 6 USD par nakti
 • Bērns (līdz 3 gadiem) – servisa maksa netiek piemērota

Okeāna kruīzi uz Karību jūru

 • Pieaugušais (14 gadi un vairāk) – 8,5 EUR par nakti
 • Bērns (3 līdz 14 gadi) – 4,25 EUR par nakti
 • Bērns (līdz 3 gadiem) – servisa maksa netiek piemērota

Dienvidāfrika / Okeāna kruīzi no Dienvidāfrikas

 • Pieaugušais (18 gadi un vairāk) – 6 USD par nakti
 • Bērns (3 līdz 18 gadi) – 3 USD par nakti
 • Bērns (līdz 3 gadiem) – servisa maksa netiek piemērota

Okeāna kruīzi uz Dienvidāfriku

 • Pieaugušais (14 gadi un vairāk) – 8,5 EUR par nakti
 • Bērns (3 līdz 14 gadi) – 4,25 EUR par nakti
 • Bērns (līdz 3 gadiem) – servisa maksa netiek piemērota

Dienvidamerika / Okeāna kruīzi no Dienvidamerikas

 • Pieaugušais (12 gadi un vairāk) – 10,50 USD par nakti
 • Bērns (3 līdz 12 gadi) – 5,25 USD par nakti
 • Bērns (līdz 3 gadiem) – servisa maksa netiek piemērota

Okeāna kruīzi uz Dienvidameriku

 • Pieaugušais (14 gadi un vairāk) – 8,5 EUR par nakti
 • Bērns (3 līdz 14 gadi) – 4,25 EUR par nakti
 • Bērns (līdz 3 gadiem) – servisa maksa netiek piemērota

Cita noderīga informācija

IEKĀPŠANA

Iekāpšana sākas apmēram trīs stundas pirms atiešanas laika, kas norādīts Jūsu ceļojuma biļetē. Reģistrēšanās beidzas vienu stundu pirms kuģa atiešanas, izņemot Amerikas ostas, kur reģistrēšanās beidzas divas stundas pirms došanās ceļā. Iekāpšanas laikā pasažieriem jāveic šādas darbības (norādītajā secībā):

 • jānodod sava bagāža personālam, kurš to nogādās Jūsu kajītē. Visām somām jābūt piestiprinātām zīmītēm ar vārdu, uzvārdu, kuģa nosaukumu, kajītes numuru, datumu un izceļošanas ostas nosaukumu; to palīdz noformēt kuģa apkalpe uz vietas;
 • pēc dokumentu pārbaudes pasažieri saņems ceļojuma magnētisko karti, kas ir izmantojama, lai uz klāja varētu norēķināties par ekskursijām, bāra pakalpojumiem, veļas mazgāšanu, kajīšu apkalpošanu, friziera pakalpojumiem, skaistumkopšanas procedūrām, pirkumiem beznodokļu veikalos un fotogrāfa pakalpojumiem (izņemot kazino). Lai iegūtu ceļojuma karti, pasažieriem ir jāreģistrē sava kredītkarte vai arī jāiemaksā noteikta naudas summa (~ 300 EUR par kajīti). Uz klāja iespējams reģistrēt šādas kredītkartes: “Visa”, “Visa Electron”, “MasterCard”, “JCB” un “American Express”.

MALTĪTES CEĻOJUMA LAIKĀ

 • Agrās brokastis uz klāja pasniedz no pulksten 6.30 līdz 7.00. Brokastis restorānā ir no pulksten 7.00 līdz 9.30, bet pašapkalpošanās bufetē – no 7.00 līdz 10.00 vai arī Jūsu kajītē no 7.00 līdz 10.00 (izņemot izkāpšanas dienā).
 • Pusdienas pasniedz restorānā un pašapkalpošanās bufetē no pulksten 12.00 līdz 14.30.
 • Vakariņas pasniedz restorānā no pulksten 19.00 līdz 20.45 (pirmā maiņa) vai no 21:00 līdz 22:45 (otrā maiņa). Ēdienreižu laiks var mainīties atkarībā no ierašanās laika ostā un ekskursiju ilguma. Jebkuras izmaiņas tiks norādītas ikdienas programmā. MSC personāls pasniedz arī īpašas diētas maltītes, taču tās jāpiesaka pirms iekāpšanas.

APĢĒRBS

Uz kuģa ir ieteicams valkāt ikdienas apģērbu. Savukārt vakariņu laikā restorānos jāģērbjas formālāk: noslēguma pasākumā kungiem ieteicams tumšs uzvalks, bet dāmām – vakarkleita. Neformāliem vakara pasākumiem ieteicamas vasarīgas kleitas sievietēm un viegla auduma žaketes vīriešiem. Formālajos vakara pasākumos dāmām ieteicams vilkt kokteiļkleitu un vīriešiem – viegla auduma uzvalku vai pat daļēji formālu uzvalku.
Dodoties ekskursijās, izvēlaties brīvu un ērtu apģērbu, un ievērojiet: dažādu zemju svētajās vietās, ieteicams atbilstošs apģērbs (nedrīkst vilkt šortus, peldēšanas šortus, kreklus ar lencēm utt.). Šī informācija precīzi tiks attēlota ekskursiju katalogā, ko varēsiet saņemt informācijas centrā uz klāja.

IKDIENAS PROGRAMMA

Katru vakaru uzkopējs atstās Jūsu kajītē detalizētu nākamās dienas programmu. Tajā būs informācija par visiem izklaides pasākumiem uz klāja, ko piedāvā “MSC Cruise” personāls, informācija par maltītēm, par izdevīgiem piedāvājumiem uz klāja, par ekskursijām.

IZKLAIDE

Uz klāja varat izmantot modernās sporta zāles piedāvātās iespējas. Ceļojuma laikā ir iespējams spēlēt kāršu spēles, galda tenisu, tenisu, volejbolu, shuffleboard, biljardu, piedalīties dziesmu konkursos, masku ballēs un skaistuma konkursos. Īpašiem gadījumiem vai vienkārši kādam īpašam vakaram iespējams pasūtīt dzīvās mūzikas izpildītāju papildu priekšnesumus.

IZKLAIDE BĒRNIEM

Izklaides iespējas bērniem ir bez maksas:

 • mini klubs (bērniem no trim līdz deviņiem gadiem, pieejams arī ekskursiju laikā);
 • junioru klubs (jauniešiem no deviņiem līdz 13 gadiem);
 • pusaudžu klubs (pusaudžiem, kuri ir vecāki par 13 gadiem).

CITI PAKALPOJUMI

 • Medicīnas centrs: medicīnisko aprūpi nodrošina terapeiti un medmāsas. Par medicīnas pakalpojumiem jāmaksā papildus.
 • Par papildus maksu iespējamie pakalpojumi: fotografēšana, turku pirts, skaistumkopšanas procedūras, kazino, videospēles, golfa simulants, internets, friziera un bārddziņa pakalpojumi, skaistumkopšanas salonā piedāvātie pakalpojumi, sauna un masāžas, veļas mazgāšana un gludināšana.
 • Pasts: sūtījumus varat nogādāt informācijas centrā, kas sagādās pastmarkas un nodos tos vietējiem pasta darbiniekiem.

VALŪTA UZ KUĢA KLĀJA

Ceļojumos pa Vidusjūru un Ziemeļeiropu oficiālā valūta ir eiro, bet ceļojumos pa Karību jūru, Dienvidameriku un Dienvidāfriku valūta ir ASV dolārs.

ATBILDĒT