Malta – īsta Vidusjūra! Lidojums no Rīgas + viesnīca + transfēri + ekskursijas. Pludmales atpūta.

Tiešais lidojums no Rīgas uz Maltu

Pludmales atpūta

Ekskursijas


Ceļojumu cenas no 299€ (atkarīgi no datuma)

Pirms pakalpojuma pasūtīšanas obligāti precizējiet pie tūroperatora pašreizējus piedāvājumus un brīvas vietas pieejamību.

Ceļojumu datumi:

 • Lidojumi katru ceturtdienu un svētdienu

Ceļojuma programma:

Malta, ceļojumi uz maltu, tūres uz maltu, malta no rīgas, malta no kauņas, lidojumi uz maltu, airbaltic malta

1. diena

 • Reģistrācijas sākums Rīgas lidostā.
 • Lidojums Rīga-Malta (lidojumu nodrošina aviokompānija Ryanair vai Airbaltic)
 • Ierašanās Maltā.
 • Transfērs uz viesnīcu

2. diena – 7. diena

Malta, ceļojumi uz maltu, tūres uz maltu, malta no rīgas, malta no kauņas, lidojumi uz maltu, airbaltic malta

 • Brokastis viesnīcā “zviedru galds”.
 • Brīvais laiks. Atpūta
 • Pēc vēlēšanās iespējams izvēlēties kādu no piedāvātajām ekskursijām.

8. diena

 • Тransfērs uz lidostu. Reģistrēšanās lidojumam.
 • Lidojums Malta – Rīga
 • Ierašanās Rīgā.

Cenā ir iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Malta – Rīga (Ryanair vai Airbaltic)
 • Rokas bagāža (max izmērs 40х20х25cm)
 • Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta
 • Izmitināšana viesnīcā Blue Sea St. Georges Park And La Vallette Resort, divvietīgā numurā (brokastis ir iekļautas)

Pēc vēlēšanas var paņemt citu viesnīcu par piemaksu. Piemaksas, lūdzu, precizējiet, pie aģentiem.

Papildus edināšana:

 • pēc pieprasījuma

Ekskursijas:

 • Ekskursija uz viduslaiku galvaspilsētu – Mdinu  (€ 25 pieaug /€ 25 bērns vai uz veselu dienu ar pusdienām – € 50 pieaug/€ 50 bērns) Kādreiz šajā vietā bija plaukstoša romiešu pilsēta, vēlāk arābu laikā, Mdina kļūst par citadeli, un ar spāņu atnākšanu – par greznu viduslaiku galvaspilsētu, kur pilis stāv blakus kopā ar klosteriem un nelielām kapelām – ne velti aragoniešu karalis Aļfonso sauca Mdinu par pērli savā kronī. Galvenā iela atvedīs mūs uz Mdinas bastejiem, no kurienes paveras lieliski skati gandrīz uz visu Maltu. Ekskursijas beigās mēs apmeklēsim arodu centru pilsētā Ta-Ali, kur taisa gandrīz visus suvenīrus un var paverot meistaru darbu un iegādāties izstrādājumus no stikla, sudraba un keramikas.
 • Ekskursijas brauciens uz Maltas galvaspilsētu – Valletu. (€40 / €20 bērns) Pilsētu dibināja Varens Hospitaleru Ordeņa Maģistrs – Žans Parizo de Valets, kurš arī deva nosaukumu jaunajai galvaspilsētai 1956. gada martā. Šodien Valetta – varens arhitektu un kara inženieru meistardarbs, kuri tik nelielā teritorijā ir gan lieliskās pilis, gan neieņemami bastioni. Šodien Valetta ir vienīga galvaspilsēta, kura sākumā uzcelta uz papīra un pēc tam uzcelta iz kādreiz tukša Sčiberrasas raga. Ekskursijas sākumā mēs apmeklēsim Barakas augšējos dārzus, no kurienes veras lieliska Lielas ostas panorāma. Pēc tam mēs dosimies pastaigā pa pilsētu, apstājoties pie nozīmīgākajām ēkām, kurus uzbūvēja bruņinieki-hospitaleri. Mēs apmeklēsim arī Svētā Ioana katedrāli (ieejas biļete tiek apmaksāta papildus ~6 EUR), kur apskatīsim slavena mākslinieka Kavardžio darbus. Pēdējā apstāšanās pie Varenu Maģistru pils.
 • Ekskursijas brauciens uz Rotonda Mosta katedrāli, Palacco Parizio pilī un San Anto dārziem (€55 pieaug/ €55 bērns) Slavenā Sv. Dievmātes katedrāle vai Rotonda Mosta (Mosta Domem, Mosta Rotonda) – viena no pasaulē lielākām katedrālēm, ieņem ceturto vietu pasaulē pēc rotоndas apjoma. Pirmais akmens katedrāles dibināšanai tika ielikts 30. maijā 1833. gadā. Celtniecība ilga 27 gadus! Slavenā Palazzo Parisio pils pieder Scicluna dzimtai , kura ir viena no Maltā atpazīstamākajām ģimenēm. Palazzo Parisio pils ir uzbūvēta 1890. gadā Maltas uzņēmēja Palazzo Parisio vadībā, kurš izveidojot to ar greznu interjeru. Šī pils ir būvēta baroka stilā, teritorijā esošie ziedu dārzi krāšņi papildina apskates ainavu, kuru mēdz salīdzina ar slaveno Versaļu samazinātā versijā. Palazzo Parisio pils tika restaurēta, un šobrīd ir atvērta publiskai apskatei, kā maltiešu 19. – 20. gs. arhitektūras pērle. San Anto dārzi (San Anton Gardens) vietējie tos mēdz dēvēt par prezidenta dārziem. Šajos dārzos labi ir aizvest tos cilvēkus, kas uzskata, ka Malta tie ir tikai dzelteni akmeņi, izdeguši saulē zālāji un lauki, minimāls zaļās krāsas tonis ainavā. Liela zāļaugu daudzveidība, košas krāsas, strūklakas un dzīvas radības novērsīs visas šaubas un stereotipus. Dārzā ir apkopoti visi iespējamie ziedi un krūmāji no Vidusjūras floras, izaudzēti un saglabāti gadsimtiem veci koki, savukārt akmens urnas , strūklakas, dīķi un šī dārza puķudobes sniegs īstu baudu floras cienītājiem. Ieejas maksa Palazzo Parisio pilī 8€ (apmaksa uz vietas)
 • Kruīzs apkārt Maltai (visai dienai) (€45 (nenotiek ziemas laikā) Kruīzs visai dienai notiek apkārt Maltai ērtajā kuģī ar 100 cilvēku ietilpību. Jūs izbaudīsiet salas burvīgās ainavas, kā arī neaprakstāmo ūdens nokrāsu, kas apskauj visu Maltu apkārt. Šis kruīzs sāksies ar ievērojamāko objektu apskati kā bastioni apkārt Valletai. Vēlāk mēs nokļūsim uz dienvidiem Maraskalas pilsētas pusē. Pēc maršruta dosimies gar Zilo Grotu, tad uz rietumiem, kur izvietojušās pašas augstākās Maltas klintis Dingli, tad pie Ankor Bej ielejas, kur kādreiz tika filmēta filma „ Jūrnieks Papaijs”. Šīs ekskursijas spilgtākā detaļa ir kristāldzidrais ūdens Zilajā Lagūnā pie Komino salas.
  Brauciena laikā Jūs varēsiet izmantot bāru, kas atrodas uz klāsts (dažādi alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu veidi – bezmaksas) un pēc vieglām pusdienām Jums būs brīvais laiks lai papeldēties, pirms mēs dosimies atpakaļ ceļā.
 • Trīs pilsētu apvidu – Sengleju, Kospiku un Birgu  (€30 pieaug/ €15 bērns) kur sākotnēji, ieceļojot Maltā 1530. gadā apmetās Hospitaleru Ordenis. Pirmās pilis, kapelas, inkvizitora pilis, pirmie nocietinājumi un Ordeņa galeru (no koka grebtu kara kuģu) piestātnes vietas – visu šo mēs ieraudzīsim šīs ekskursijas laikā. Tālāk mēs dosimies uz zvejniekciemu Marsašloka, kur svētdienās krāsainās zvejnieku laivās notiek zivju tirdzniecība. Pēc tam mēs dosimies pie slavenā Zilā Grota, kur varēs pavizināties ar laivu (papildus maksa 8.00€, apmaksājas patstāvīgi ekskursijas laikā) un apskatīt daudzas alas, pārsteidzošu tirkīza krāsas ūdeni un majestātiskas piekrastes klintis.
 • Ekskursijas brauciens uz zvejniekciemu Marsašloka (€30 pieaug/ €15 bērns), kur svētdienās krāsainās zvejnieku laivās notiek zivju tirdzniecība. Pēc tam mēs dosimies pie slavenā Zilā Grota, kur varēs pavizināties ar laivu (papildus maksa 8.00€, apmaksājas patstāvīgi ekskursijas laikā) un apskatīt daudzas alas, pārsteidzošu tirkīza krāsas ūdeni un majestātiskas piekrastes klintis.
 • Ekskursijas brauciens uz Gozo salu (€60/€25 bērns) Pēc 20 min pārcelšanās ar prāmi, mēs burtiski nokļūstam kā cita pasaulē. Gozo – zaļa un vienmēr plaukstoša sala, dzīves ritms šeit ir vienmērīgs, nesteidzīgs, visapkārt jūtamajā senlaicīgu tradīciju ietekmē. Ta-Pinu, kur atrodas brīnumaina Jaunavas Marijas svētbilde, šodien tā ir svētceļojumu vieta ne tikai maltiešiem, bet arī iebraucējiem. Iepazīšanās ar Gozo turpināsim salas galvaspilsētā – Viktorijā, kuru vietējie iedzīvotāji pēc ieraduma sauc par Rabatu, bet augšēju nocietinātu daļu – Citadella. Brīvajā laikā tur var nobaudīt tradicionālās maltiešu uzkodas – vietēju sieru, sautētu trusi, olīvas, maizi ar tomātiem, kaperus, kā arī papildināt garšas buķeti ar kādu izsmalcinātu vietēja vīna glāzi. Tieši tur tika filmēta visiem pazīstams seriāls “Game of Thrones”. Būs arī iespēja izbraukt ar laivu (par papildus maksu)

***Biļetes uz apskates vietām, kuras nav norādītas ir jāiegādājas uz vietas apskates objektā par papildus maksu.


 • Maltu veido septiņu salu arhipelāgs Vidusjūrā.
 • Malta atrodas 80 kilometrus uz dienvidiem no Sicīlijas.
 • Lai gan tā ir arhipelāgs, tikai trīs lielākās salas – Malta, Gozo un Komino ir apdzīvotas.
 • Valletta ir mazākā galvaspilsēta Eiropas Savienībā.
 • Dēļ tās stratēģiskas atrašanās vietas, Malta bija vairākas reizes okupēta. Tā ieguva neatkarību 1964. gadā.
 • Malta ir populārais tūrisma galamērķis, tai ir silts klimats, daudzas atpūtas zonas, kā arī arhitektūras un vēstures pieminekļi, tostarp deviņi, kas ir iekļauti UNESCO Pasaules mantojumā.
 • Maltas klimatu ietekmē Vidusjūra. Ziemas ir slapjas un vējainas. Vasaras gandrīz 100% garantēti būs sausas un karstas.
 • Pludmales sezona ilgst apmēram 6 mēnešus no aprīļa beigām līdz oktobra beigām.

ATBILDĒT