lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv

Hermes Travel ceļojumi

Ziemas ceļojums
Zvejnieki Šrilankā, šrilanka, шри-ланка

Šrilanka – ekskursijas un pludmale

13 naktis Šrilankā
Lidojums no Rīgas
No€1,869
(1 Atsauksme)
vairāk
Ziemas ceļojums
Fukuokas Sala, фукуок

Vjetnamas Ziemeļi un Fukuokas Sala

13 naktis Vjetnamā *ceļojums 25.01.2024 12 naktis Vjetnamā
Lidojums no Rīgas
No€1,869
0
vairāk
Ziemas ceļojums
Bez garlaicīgām ekskursijām

Ceļojums uz Gruziju

9 dienas Gruzijā
Tiešais lidojums no Rīgas
No€889
0
vairāk
Ziemas ceļojums

Pataija – Kvai Upe – Kočanga – Bangkoka

13 naktis Taizemē
Lidojums no Rīgas
No€1,898
0
vairāk
Ziemas ceļojums
Ziemas ceļojums
Ziemas ceļojums
khao sok, čeolan, као сок, чеолан

Puketa – Khao Sok – Krabi

13 naktis Taizemē
Rīgas lidosta
No€2,069
0
vairāk

Meklēt ceļojumu

Pētiet šo sarakstu, lai iepazīties ar ceļojumu klāstu, ko mēs Jums varam piedāvāt. Jūs varat pieprasīt vairāk informācijas par jebkuru ceļojumu, kas ir mūsu vietnē, un mēs sadarbosimies ar Jums, lai palīdzētu jums atrast perfektu tūri. Mēs cenšamies palīdzēt Jums atrast to piedāvājumu, kas atbilst jūsu atvaļinājuma vajadzībām un budžetam. Īpaši augstas kvalitātes un personalizētu pakalpojumu nodrošināšana ir mūsu galvenais mērķis, un mēs varam palīdzēt koordinēt katru Jūsu ceļojuma plāna detaļu. Hermes Travel ceļojumi būs neaizmirstami un patīkami!

Ceļojumu pieredze ar Hermes Travel ir virkne unikālu ceļojumu. Katra ceļojuma cenā Jūs saņemat visu nepieciešamo, kā arī neaizmirstamu pieredzi un grupu, ar kuru ceļosiet. Vienkārši izvēlieties savu sapņu galamērķi un sāciet. Mūsu iekļautie reālie, vietējie un unikālie ceļojumu piedzīvojumi liek atcerēties katru Jūsu ceļojuma dienu. Turklāt brīvajā laikā vienmēr ir pieejamas daudz papildinājumu, ko izpētīt.

Mūsu apbrīnojamā šoferu un vietējo gidu komanda ir plaši apmācīta, lai sniegtu Jums nepieciešamo atbalstu, kamēr viņi rāda Jums pasauli. Jautri un gudri, šie speciālisti būs gan Jūsu draugi, gan Jūsu gidi. Jūs varat pievienoties ceļojumiem patstāvīgi, grupā vai kopā ar partneri. Neatkarīgi no Jūsu vēlmēm, mūsu ceļojumi ļauj dalīties neaizmirstamā pieredzē ar citiem ceļotājiem. Mēs to esam redzējuši atkal un atkal: ceļojot kopā ar mums, rodas unikālas sociālās saites, kas saglabājas ilgi pēc ceļojuma beigām.

GDPR

    Call Now Button