lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv

Gruzija: informācija par galamērķi

Gruzija

Informācija par valsti

Gruzija, kas atrodas Eiropas, Āzijas un Tuvo Austrumu krustcelēs, ir valdzinoša valsts, kuru gadsimtiem ilgi raksturo ārvalstu ietekme. Tā ir arī nepārspējama skaistuma zeme, un mēs Jūs nogādāsim no varenajiem Kaukāza kalniem Gruzijā ar tā mirdzošajiem ledājiem un savvaļas pļavām līdz vīna dārzos ieskautajām ielejām. Mūsu ceļojums Gruzijā atklās valsts vētraino vēsturi, kas ir devusi ceļu uz ļoti daudzveidīgo mākslas, pārtikas un arhitektūras kultūru.

Atklājiet senos klosterus un grandiozās katedrāles, pastaigājieties pa Tbilisi vecpilsētas celiņiem un muzejiem un izbaudiet izcilāko gruzīnu vīnu. Valsts ar lepnumu ir vecākā vīna ražotāja pasaulē, un apņēmīgi gruzīni ir īpaši viesmīlīgi. Ar viņu Gruzijas mātes statuju, kas paceļas virs Tbilisi un kas ir bruņota ar vīna glāzi, lai sveiktu draugus, šī ir vieta, kur pacelt glāzi Labajai dzīvei. Ceļojiet kopā ar mums un atveriet bezgalīgās iespējas, pateicoties mūsu ekskluzīvajām Hermes Travel īpašībām.

Mūsu ceļojumi uz Gruziju

Bez garlaicīgām ekskursijām

Par Gruziju īsumā

Gruzija ir valsts ar ļoti izteiktu nacionālo raksturu, kas ir redzams daudzos aspektos, sākot ar savu kristīgo nozari, unikālu arhitektūras stilu, ļoti izsmalcinātu virtuvi, ko uzskata par labāko bijušajā Padomju Savienībā, un ar dziļi iesakņojušos vīna kultūru. Gruzija ir valsts ar daudziem vēstures slāņiem, kas ir absolūti aizraujoši, un, kas pārsteidzoši, viņi ir spējuši saglabāt savu spēcīgo kultūru un raksturu, kas ļoti atšķiras no jebkuras citas vietas, kur Jūs varētu būt bijuši.

Galvaspilsēta

Tbilisi

Iedzīvotāji

3.7 miljoni

Valoda

Gruzīnu

Valūta

GEL - lari

Laika zona

GMT +04:00

Elektrība

C-tipa (Eiropa)

Valsts kods

+995

Sveiki!

გამარჯობა

[gamarjoba]

Ko ēst Gruzija?

Gruzīnu virtuve

Ierodoties Tbilisi, robežsargi ne tikai apzīmogo Jūsu pasi, viņi  dāvina vīna pudeli. Šāda veida sagaidīšana ir piemērota tieši Gruzijai. Nacionālā gruzīnu virtuve ir viena no galvenajām valsts atrakcijām. Vietējie ēdieni šeit ir tik dažādi garšīgi, ka neviens nevarēs palikt vienaldzīgs. Tikai viens brīdinājums: ja Jūs ievērojat diētu vai dodat priekšroku veģetāriem ēdieniem ar zemu kaloriju daudzumu, mēs vēlam Jums drosmi pārvarēt visus kārdinājumus, ar kuriem nāksies saskarties Gruzijā.

Kas attiecas uz trokšņainajiem gruzīnu svētkiem, tie jau ir kļuvuši par nacionālās kultūras neatņemamu sastāvdaļu. Ja Jums ir iespēja piedalīties kādā no tām, Jūs noteikti piedzīvosiet tās ar daudziem spilgtiem iespaidiem.

 

Hinkaļi

Iespējams populārākais ēdiens valstī. Hinkaļi nav tikai ēdiens, tas ir gruzīnu mākslas darbs. Gaļas pildījums, kas ietīts mīklā, hinkaļi tiek vārīts, lai gaļa no tā iegūtu buljonu. Labākais veids, kā ēst hinkaļi, ir ar rokām. Paņemiet savīto pogu, izsūciet buljonu, pēc tam izbaudiet pārējo pelmeņu.

Hačapuri

Garšīgi siera maize hačapuri ir viens no garšīgākajiem tradicionālajiem gruzīnu ēdieniem. Mīcīto mīklu formē laivā un centru piepilda ar sieru, sviestu un olu. Cepts līdz zeltainai krāsai, no maizes var novilkt garoziņu, lai iemērkt to kausētā siera pildījumā.

Gruzīnu vīns

Gruzija ir vecākā vīna ražošanas valsts pasaulē, un ar vīna darīšanas praksi, kas aizsākusies 8000 gadus atpakaļ, viņi noteikti ir pilnveidojuši savu amatu. Vietējie speciālisti ļaus jums izvēlēties labākās vietas, kur nogaršot gruzīnu vīnu no visgaršīgāko šķirņu paraugiem, sākot no saldajiem baltvīniem līdz sausiem sarkanvīniem.

Top 6 vietas, kuras jāapmeklē Gruzijā

Mcheta

Mcheta

 Mēs dosimies jums ceļojumā pa šo bijušo galvaspilsētu un UNESCO pasaules mantojuma vietu, kur atradīsit senās pilis, pagānu pieminekļus un viduslaiku klosterus.

batumi, gruzija, грузия

Batumi

Batumi ir unikāls ar savu kalnu un jūras sintēzi. Šeit ir saulains ne tikai tāpēc, ka saule bieži, bet arī tāpēc, ka Batumi cilvēki ir saulaini, laipni un gaiši.

tbilisi

Tbilisi vēcpilsēta

Pagalmu un koka balkonu labirints. Pastaiga pa līkumotajām ielām, kas piepildītas ar Eiropas, Krievijas un jūgendstila arhitektūras sajaukumu.

vinogas

Vīna darītavas

Gruziju uzskata par vīna darīšanas māju un augstas kvalitātes vīna ražošanas apgabalu. 27 vīnogu šķirnes ir saglabājušas līdz šai dienai un ir plaši izmantotas.

upliscihe

Upliscihe

Pilsēta atradās tieši alās! Šīs alas bija pagānu rituālu vieta pirms Gruzija kļuva par kristīgu valsti. Vieta tika dibināta vēlajā bronzas laikmetā.

Ceļojums uz Gruziju, Ušguļi, Путешествие в Грузию, gruzija, грузия

Svanetija

Civilizācija šeit nonākusi salīdzinoši nesen. Pateicoties tam, svani, īpaši augstākajos kalnu ciematos, dzīvo kā viņu priekšteči pirms tūkstoš gadiem.

Kas jāņem līdzi Gruzijā?

holiday, ceļojumu blogs, блог о путешествиях, ceļojumu galamērķi, направления путешествий

Peldkostīms

Paņemiet līdzi peldkostīmu lai atpūsties vienā no Tbilisi vēsturiskajām sēra pirtīm Abanotubani. Izmantojot virkni relaksējošu procedūru, šī ir viena no foršām lietām, ko var izdarīt Gruzijā.

Fotoaparāts

Sākot no lieliskajiem Kaukāza kalniem līdz sulīgi zaļajām ielejām, Gruzija ir viena no skaistākajām valstīm pasaulē, un, lai to visu iemūžinātu, Jums būs nepieciešams labs fotoaparāts.

Ērti apavi

Apavi būs nepieciešami ilgai staigāšanai. Tā kā daži maršruti ietver arī kalnu ceļus, apaviem jābūt ērtiem.

×

Visas vietas ir aizpildītas

Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
KONTAKTI

GDPR

    Call Now Button