lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv

Ekskursijas no Levi:

Ekskursiju klāsts ir pastāvīgi papildināts.

Kārtot pēc

Levi ir vispopulārākais Lapzemes kūrorts ar labu iemeslu. Pēdējos gados tās infrastruktūra ir attīstīta apskaužami augstā līmenī ar iespaidīgu izmitināšanas klāstu un plašu lielisku restorānu un mājīgu bāru izvēli. Tās slēpošanas zona tiek uzskatīta par labāko un visplašāko Somijā, un tā piedāvā drošas slēpošanas vietas ārkārtas dabas skaistuma zonā. Bet Levi nav tikai par slēpošanu. Jūs varat izbaudīt daudzas ekskursijas no Levi. Šī senatnīgā ziemas brīnumzeme, kurā sniegoti skulpturāli meži un mirdzoši sasaluši ezeri, piedāvā plašu aktivitāšu izvēli, tostarp uzmundrinošus haskijus, ziemeļbriežus un sniega motociklu safari.

Lapzemes brīvdienas nav pilnīgas bez vismaz viena ziemas safari – un vēlams visiem! Mēs cieši sadarbojamies ar vietējiem pakalpojumu sniedzējiem, lai nodrošinātu, ka mūsu tūristi Lapzemē saņem ekskursijas no Levi par vislabākajām cenām.

Ekskursijas no Levi visdažādākajām gaumēm! Mūsu daudzveidīgajās aktivitātēs Jūs varat izvēlēties sev vēlamo veidu, kā iepazīt unikālo ziemeļu dabu un tās iespējas – katrā sezonā. Apsēdieties uz sniega motocikla un dodieties medīt ziemeļblāzmu, izbaudiet ātruma sajūtu, braucot ar suņu kamanām, vai izbaudiet burvīgo Lapu vasaru ar velosipēdu vai kruīzu pa upi. Nāciet pievienoties jautrībai – mēs Jums parādīsim labākos ziemeļus!

SLĒPOŠANA SOMIJĀ – LEVI

×

Visas vietas ir aizpildītas

Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
KONTAKTI

GDPR

    Call Now Button