Regulāras vienas un divu dienu ekskursijas mazās grupās ar izbraukšanu no Eilatas.

Apskates Ekskursija Eilatā

Ekskursija iepazīstina ar Izraēlas dienvidu kūrorta pilsētu – unikālu dabas skaistuma, tūrisma, iepirkšanās iespēju, izklaides un nakts dzīves kombināciju. Ērtā atrašanās vieta Eilatas līča krastā, kalni, 345 saulainas dienas gadā un tīrs ūdens ar temperatūru 22°C vasarā un ziemā rada lieliskus apstākļus atpūtai visa gada garumā. Šī vieta ir krustpunkts trim valstīm – Saūda Arābijai, Ēģiptei un Jordānijai. Ekskursijas beigās Eilatas unikālā  pusdārgakmeņu rūpnīcas apmeklējums.

Katru dienu, izņemot Sestdienu. Ekskursija ir BEZMAKSAS!

Jeruzaleme

izraēla, израиль

Nāves Jūra – Jordānas upe – Betlēme – Jeruzaleme
Agrā izbraukšana no Eilatas. Pietura pie Nāves jūras. Mazliet atpūtas un peldēšanās tās ūdeņos. Jūdeju tuksnesis. Betabara – Jēzus Kristus kristības vieta ūdeņos Jordānas upē. Betlēme.  Kristus dzimšanas baznīca uz vietas, kur piedzima Jēzus Kristus. Jeruzalemes vecpilsētas. Ebreju kvartāls: vaimanas mūris – lielākā ebreju svētnīca, kas atstāja zīmīti ar lūgumu par Visvareno. Musulmaņu kvartāls: Tempļa kalna panorāma . “Dome of the Rock” un Al-Aqsa mošeja.

Cena par cilvēku ar izbraukšanu no Eilatas $120, ar  pusdienām

Atpūta un peldēšanās Nāves jūrā

israel

Spa pakalpojumi klientiem: baseins ar Nāves jūras ūdeni, burbuļvanna, sauna, dušas, trenažieru zāle, āra baseins ar svaigu ūdeni. Plašas veselības un skaistumkopšanas procedūras (par piemaksu). Pusdienas “bufete” ar lielu ēdienu izvēli. Iepazīstieties ar Nāves jūras kosmētiku un plašu produktu klāstu no vadošajiem kosmētikas uzņēmumiem Izraēlā.

Cena par cilvēku ar izbraukšanu no Eilatas $120, ieskaitot pusdienas

Ķēniņa Sālamana raktuves

Unikālais ģeoloģiskais Parks Timna atrodas 25 kilometrus uz ziemeļiem no Eilatas, Aravas tuksnesī. Laiks un erozija akmeņiem izveidoja unikālu sastāvu klintīm un akmeņiem dažādās krāsās – “Zālamana pīlāri”, “Lauvu”, “Sfinksa” un citi.

Ekskursija pēc pieprasījuma. Cena par cilvēku ar izbraukšanu no Eilatas $85

Jordānija. Petra.

Izbraukšana 07:30 uz Jordāniju caur robežas šķērsošanas punktu “Arava”. Petras apmeklējums. Petra ir Nabateānas valstības senā galvaspilsēta. Tur ir 800 ēkas, izveidotās Edoma Kalnu Sarkanajos klinšos romiešu amfiteātri, kapenes, obeliski, nabateānas un bizantiešu baznīcas. Pusdienas Petra. Apskates ekskursija Akabās. Atgriešanās 18:30.

Cena par cilvēku ar izbraukšanu no Eilatas $225 + nodokļi

Jordānija. Petra (Divas dienas)

Pirmā diena: Izbraukšana 07:30 uz Jordāniju caur robežas šķērsošanas punktu “Arava”. Ceļojumu pa Vadi Rum ar džipu 2 stundu garumā, ko pavada beduīnu gīds. Apmeklējiet septiņus gudrības pīlārus, kas aprakstīti otrajā slavenā Arābijas Lourensa grāmatā. Transfērs uz Petra, vakariņas un nakšņošana viesnīcā.
Otrā diena: Petras apmeklējums. Petra ir Nabateānas valstības senā galvaspilsēta. Tur ir 800 ēkas, izveidotās Edoma Kalnu Sarkanajos klinšos romiešu amfiteātri, kapenes, obeliski, nabateānas un bizantiešu baznīcas. Pusdienas Petra. Apskates ekskursija Akabās. Atgriešanās 18:30.

Ekskursija pēc pieprasījuma. Cena pēc pieprasījuma

Ēģipte. Sv. Katrīnas klosteris pie Sinaja kalna (divas dienas)

Pirmā diena: izbraukšana uz Ēģipti uz Sinajas pussalu caur robežas šķērsošanas punktu “Taba”. Sv. Katrīnas klosteris Sinaja kalna pakājē. Izmitināšana un vakariņas viesnīcā. Otrā diena: Saullēkta sagaidīšana Sināja kalnā. Brokastis pēc nolaišanās. Atgriešanas Eilatā

Ekskursija pēc pieprasījuma. Cena pēc pieprasījuma

ATBILDĒT