lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv

Ceļojumu pieredze ar Hermes Travel

Katrs ceļojums ir rūpīgi izstrādāts, lai Jūs varētu brīvi dzīvot attiecīgajā brīdī un baudīt ceļojumu bez raizēm. Paļaujieties uz to, ka izpētīsiet izvēlētās vietas patieso dziļumu, pateicoties Hermes Travel akcentiem, ko citi ceļotāji, iespējams, nekad neuzzinās, vai viņiem tiem nebūs piekļuves. Jūs varat atstāt ceļvežus mājās un piedzīvot reālu lietu, neuztraucoties par katru sīkumu. Ceļojumu pieredze ar Hermes Travel būs neaizmirstama.

Ikoniskās vietas

Objekti no Jūsu vēlmju saraksta

Mēs saprotam, ka dažreiz tas ir Jūsu ceļojumu vēlmju saraksts, kuru Jūs vienkārši vēlaties redzēt. Ļaujiet mums parādīt jums ikoniskās vietas, lai Jums būtu vairāk laika iedziļināties katra galamērķa sirdī un dvēselē.

Izmitināšana

Vietas, kur paliksiet

Neskatoties uz to, vai tā ir liela pilsēta Vjetnamā, vai mazs ciemats Himalajos, vai nacionālais parks Taizemē, mēs rūpīgi vērtēsim lai izmitināšana tur vienmēr būtu komfortabla. 

Iegremdēties kultūrā

Lietas, kuras Jūs darīsiet

Atstājiet ceļvežus mājās lai ienirst vietējās kultūrās, kas katru galamērķi padara tik īpašu. Mēs savienosim Jūs ar mūsu pieredzi, lai labāk izprastu vietas, kurp dodamies, vienlaikus ļaujot Jums redzēt pasauli caur citu objektīvu.

Sazināties ar vietējiem

Cilvēki, ar kuriem jūs tiksieties

Mēs savienojam jūs ar vietējiem iedzīvotājiem, kuri ar lepnumu uzņems Jūs savā sabiedrībā un dalās ar viņu stāstiem – lai piedzīvotu reģiona dzīves veidu. Sazināties ar vietējiem vienmēr ir jauka pieredze, kas ļaus Jums atvest mājās tās labākās atmiņas.

Sazināties ar mums!

  Meklēt ceļojumu!

  ×

  Visas vietas ir aizpildītas

  Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
  Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
  KONTAKTI

  GDPR

   Call Now Button