Septiņu dienu ceļojums uz Vjetnamu. Pludmales atpūta Fanthjetā ar iespēju apmeklēt ekskursijas.

Fanthjeta atrodas Dienvidķīnas jūras krastā, un ir viens no Vjetnamas svarīgākajiem zvejas ciematiem. Lai gan zvejnieku ciemati saglabājušies salīdzinoši nemainīgi, Fanthjetā strauji attīstās kūrorta stila viesnīcas. Muine pludmales rajons, viens no 18 Fanthjetas pilsētas nodaļām, ir kļuvis par kūrorta galamērķi. Muines pludmalēs ir baltas smiltis garās pastaigās vai baudīt iespaidīgus saulrietus. Ar Fanthjetas upi, kas tek cauri pilsētas centram, tūristi tiek uzreiz pārsteigti ar simtiem krāšņi krāsotām zvejnieku laivām. Koloniālās periodā, eiropieši okupēja upes ziemeļu krastus, bet dienvidu krasti bija apdzīvoti ar vjetnamiešiem, ķīniešiem, malajiešiem, indonēziešiem, un čamiem, kuri kontrolēja teritoriju līdz 1692. gadam. Fanthjetā arī dzīvoja Ho Chi Minh, kamēr viņš strādāja kā skolotājs.

Ceļojuma cenas no 390€

Ceļojuma programma:

0. diena – Lidojums Rīga – Hošimina

1. diena – Ierašanās Hošiminā

 • Ierašanās Hošiminā no rīta.
 • Tikšanās ar gidu un transfērs uz Fnathjetas kūrortu (apm. 4 stundu brauciens).
 • Izmitināšanas izvēlētā viesnīcā
 • Nakts viesnīcā.

2. diena – 7. diena atpūta pie jūras

 • Brokastis viesnīcā
 • Pludmales atpūta
 • Iespēja apmeklēt ekskursijas:

Ziedu pilsēta Dalata – šī ekskursija ir jau iekļauta ceļojuma cenā!

Laiks: 8 – 10 stundas Transports: mašīna

Pa ceļam uz Dalatas pilsētu jūs redzēsiet kafijas plantācijas, kur var iegādāties visgaršīgāku kafiju pasaulē. Pēc ierašanās jūs apmeklēsiet  imperatora Bao Dai vasaras pili, un Dalatas ziedu dārzus, kur cauri gadam zied orhidejas, rozes, hortenzijas, fuksijas un kamēlijas. Pusdienas vietējā restorānā. Pēc vakariņām, vagoniņš (2300m) virs kalna Robin aizvedīs jūs uz budistu klosteri Čuklam, kas atrodas priežu mežā vidū dārzā. No šejienes jūs varat baudīt lielisku skatu uz apkārtējiem kalniem un Tuenlamas ezeru, kas atrodas it kā zem jūsu kājām. Tālāk pa dzelzceļu, kas līdzīgs amerikāņu kalniņiem, jūs tiksiet līdz ūdenskritumiem Dantala un Prenn, kur jūs varēsiet izmēģināt ziloņu izjādes (par papildus samaksu pēc vēlēšanas). Ūdenskrituma platība vienmēr ir bijusi mājvieta savvaļas dzīvniekiem. Pēc tam jūs apmeklēt Vjetnamā ļoti populāru zīda rūpnīcu un zīda muzeju. Pēdējais maršruta punkts ir “Crazy House” kuru projektēja skandaloza vjetnamiešu arhitekte Nganangas kundze.

Apskates ekskursija Fanthjetā – 40€

Laiks: 3.5 – 4 stundas Transports: mašīna

Fanthjetas  pielsēta atrodas 12 km attālumā no Mui Ne. Četru stundu laikā mēs apmeklēsim Čam torņus, kas tika uzceltas XII gadsimtā. Nav zināms kā tie ķieģeļu torņi tika uzbūvēti, tas joprojām paliek strīdīgs jautājums mūsu vēsturniekiem, zinātniekiem un celtniekiem. Ekskursijas laikā mēs apmeklēs Hošiminas muzeju, Zook Thanh skolu, kur Ho Chi Minh strādāja līdz 1911. gadam.

Smilšu kāpas, Roma sala, Lotosu ezers – 43€

Laiks: 3.5 – 4 stundas Transports: mašīna

Fanthjeta ir pazīstama ar savu neparastām  balto smilšu kāpu ainavām. Gids Jūs sagaidīs pie viesnīcas, un jūs brauksiet pie kāpām ar automašīnu. Pēc ierašanās, jums būs jākāpj kāpās, no kurām pavērās apbrīnojošs skats. Jūs varat pat izmēģināt pabraukāt ar vietējiem bērniem par smilšu kāpām kā uz ragavām. Pēc tam jums būs iespēja izpeldēties pludmalē pie Roma salas, un, visbeidzot, pastaigāties gar strautu līdz bezdibenim Hon Rom. Lotusa zieds ir Vjetnamas valsts zieds, kas simbolizē vjetnamiešu dvēseli, kura par spīti visām grūtībām un kārdinājumiem dzīvē paliek tāda, kāda tā ir. Šīs ekskursijas laikā jūs iepazīstinās ar pārsteidzoši skaistu ezeru Fanthjetā -Lotosa ezeru. Tas atrodas pie smilšu kāpām. Graciozie ziedi aptver visu ezera ūdens virsmu, radot neticami skaistu bildi.

Taku kalns un guļošā Budas pagoda – 56€

Laiks: 5 stundas Transports: mašīna

Taku Kalns atrodas 40 km uz dienvidiem no Fanthjetas. Mēs dosimies uz Taku uz mašīnu, un tālāk uz augšu ar pacēlāju. Jums vajadzēs pārvarēt vēl 1000 soļus līdz guļošā Budas pagodas. Guļošais Buda, 80 m garš, tas tiek uzskatīts par lielāko Budas statuju visā Vjetnamā. Statuja tika uzcelta 1963. gadā Taku Pagoda teritorijā.

Karstie avoti Biņčau – 80€

Laiks: 8 stundas Transports: mašīna

75 km uz dienvidiem no Fanthjietas atrodas skaista SPA-centrs, kas tika uzbūvēts pie Biņčau karstajiem avotiem. Tas ir pazīstams visā valstī, ne tikai kā lielākais dubļu medicīnas centrs, bet arī kā brīnišķīgs ūdens kūrorts, kas bija uzcelts skaistā tropu parkā. Parka teritorijā ir visas ērtības viesiem. Biņčau avotu ūdens temperatūra ir no 180C līdz 800C. Šeit ir visdažādākās veselības procedūras. Pusdienas vietējā restorānā. Pēc vakariņām, jūs varat pavadīt savu laiku baseinā ar karstu minerālūdeni, kas ir patīkams ne tikai ķermeni, bet arī labvēlīgi ietekmē veselību.

8. diena – lidojums uz Rīgu

 • Transfērs uz Hošiminas lidostu (4 stundu brauciens)
 • Lidojums uz Rīgu

Cenā iekļauts:

 • Dzīvošana divvietīgā numurā ar brokastīm.
 • Sagaidīšanās lidostā ar krievu valodā runājošu gidu.
 • 1 ekskursija pēc izvēles: ekskursija uz ziedu pilsētu Dalatu
 • Visi transfēri pēc programmas
 • Ielūgums Vjetnamas vīzai

Papildus:

 • Starptautiskie lidojumi
 • Iekšējie pārlidojumi
 • medicīniskā apdrošināšana
 • pusdienas un vakariņas, ja tie nav norādīti programmā
 • vīza Vjetnamas lidostā
 • papildus ekskursijas

divider

ATBILDĒT