lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv

Jūsu personīga maza grupa

Atklājiet pasauli no jauna tikai ar savu ģimeni un draugiem. COVID-19 ir mainījis pasauli – un mēs to mainām. Mēs esam apņēmušies atgriezties ceļojumos, lai Jūs un Jūsu tuvinieki varētu ceļot paši savā kompānijā, kur tiek parūpēts par katru sīkumu un Jūsu labklājība būs vissvarīgākā. Piedzīvojiet labāko no visas pasaules, iespēju vēlreiz izpētīt kādu no mūsu ceļojumiem, taču to dariet kā privātu mazu grupu ceļojumu.

Domāta tikai Jums

Jūsu personīga maza grupa ar Hermes Travel piedāvā iespēju apmeklēt Hermes Travel tūri un radīt privātu un ekskluzīvu ceļojuma pieredzi draugiem un ģimenes locekļiem. Dažāda lieluma privātas grupas var rezervēt mūsu esošos izlidošanas laikus un rezervēt privāto transfēru, izveidojot savu ekskluzīvo ceļojuma burbuli. Lai uzzināt, vai konkrētam ceļojumam var rezervēt mazo grupu, lūdzu rīkoties sekojoši:

 • Izvēlieties ceļojumu, kuru vēlaties apmeklēt
 • Uzzvaniet mums vai aizpildiet pieteikumu formu, lai pārliecināties ka šim ceļojumam var organizēt mazo grupu!
 • Mūsu draudzīgie ceļojumu eksperti palīdzēs Jums rezervēt savu mazo grupu ceļojumu.
 • Kad Jūsu mazā grupa apstiprināta, Jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu, maršrutu un padomus, kā ceļot privātā ceļojumā.

Kāpēc rezervēt mazo grupu braucienu?

Ceļojumi nelielās grupās piedāvā iespēju izbaudīt visu to pašu ceļojumu pieredzi ar Hermes Travel ļoti personalizētā vidē, vienlaikus samazinot kontaktu ar citiem.

 • Privātais transfērs tikai draugiem un ģimenei nozīmē, ka varat ceļot ērti, zinot, ka par Jūsu labsajūtu un visu loģistiku ir parūpēts.
 • Ar privātām, nelielu grupu ceļojumiem, jo lielāka būs Jūsu kompānija, jo zemākas būs izmaksas vienai personai.
 • Mazas grupas ir pieejamas daudziem no mūsu pašreizējiem ceļojumiem. Lūdzu, sazināties ar mums, lai pārrunātu pieejamību!
Sekojošiem cipariem ir informatīvs saturs. Lai precizēt piemaksu konkrētam ceļojumam, lūdzu sazināties ar mums!

Cik tas var izmaksāt?

6 - 10
ceļotāji

Mazākā privātā ceļojuma iespēja, grupām no 6-10 tūristiem būs jāpiemaksā ~30% apmērā pie sākotnējās ceļojuma cenas.

10 - 16
ceļotāji

Vidējās grupas ceļojuma iespēja, grupām no 10 līdz 16 tūristiem būs jāpiemaksā ~20% pie sākotnējās  ceļojuma cenas.

16 - 20
ceļotāji

Lielās privātas grupas variants, grupām no 16-20 tūristiem būs jāpiemaksā papildus ~10% pie sākotnējās ceļojuma cenas, vai nebūs jāpiemaksā vispār.

20 +
ceļotāji

Lielākā privāta grupa – cena būs tāda pati kā sākotnējā ceļojuma cena, vai zemāka. Piedāvājums atkarīgs no grupas lieluma.

Jautājumi par mazām grupām

Kas ir maza ceļojuma grupa?

Pasaulē, kuru mainīja COVID-19, mēs vēlējāmies nodrošināt, lai mūsu klienti joprojām varētu atgriezties ceļojuma priekā ar komfortu un ar papildu mieru. Tāpēc mēs esam pielāgojuši savu ceļojumu pieredzi, lai apmierinātu šīs jaunās pasaules vajadzības, mūsu viesiem ir iespēja ceļot privātā un ekskluzīvā nelielu grupu ceļojumā, kuru ieskauj tikai viņu tuvākais un dārgākais.

Kā saprast, ka ceļojumu var organizēt kā mazo grupu?

Gandrīz katru mūsu ceļojumu var piemērot mazai grupai.

Vai mūsu mazai grupai būs savs gids?

Kad Jūs izvēlēsities Hermes Travel, mēs parūpēsimies par visām detaļām, lai Jūs varētu koncentrēties uz neaizmirstamu mirkļu baudīšanu. Mūsu nelielās grupas ceļojuma iespēja nozīmē, ka jūs ceļojat kopā ar savu privāto ceļojumu gidu un šoferi, radot ļoti personalizētu pieredzi. Ja grupai nepieciešams gids, kurš runā konkrētā valodā, mēs mēģināsim to atrast.

Ko es iegūšu no mazās grupas tūres?

Jūs saņemsiet to pašu prasmīgi izstrādāto maršrutu kā parastajā Hermes Travel ceļojumā, dodot Jums brīvību atklāt un pārliecību izpētīt, taču privātā vidē. Rezervējot nelielu grupas braucienu pie mums, mēs Jums kopā ar privāto gidu organizēsim privāto transfēru. Jums patiks baudīt šo pieredzi un veidot savus ceļojumu stāstus, kurus ieskauj tikai jūsu draugi, vai ģimenes locekļi, kamēr mēs rūpēsimies par visām detaļām.

Vai mēs vēlāk varam pievienot vairāk tūristu mūsu rezervācijai?

Jā, vēlāk var pievienot vairāk tūristu, atkarībā no pieejamības. Kur vien iespējams, mēs centīsimies rast risinājumu Jūsu mazās grupas ceļojuma plāniem. Ja mēs nevaram pievienot papildu tūristus sākotnēji rezervētajām naktsmītnēm, mēs varam piedāvāt alternatīvu, lai nodrošinātu jūsu grupas uzturēšanu kopā.

Ja vēlāk mūsu mazai grupai pievienosim vairāk tūristu, vai cena tiks samazināta?

Ja Jūsu ceļotāju daudzums palielinās pietiekami, lai pārietu uz nākamo piemaksas līmeni.

Ko darīt, ja kādam mūsu grupas tūristam ir jāatceļ brauciens?

Ja Jūsu grupas dalībniekiem būs jāatceļ ceļojums, viņiem būs tiesības uz kompensāciju, ja vien grupas lielums nepārsniegs minimālo tūristu skaitu, kas bija nepieciešams šajā piemaksas līmenī. Ja ceļotāju skaits būs mazāks, nekā nepieciešams grupas braucienam, tad brauciens tiks atcelts, un tiks piemērota atcelšanas maksa.

Vai būs iespējama vārdu maiņa?

Atkarīgi no ceļojuma, mēs varam atļaut vārdu maiņu noteiktajā termiņā pirms brauciena sākuma.

Sazināties ar mums!

  Meklēt ceļojumu!

  ×

  Visas vietas ir aizpildītas

  Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
  Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
  KONTAKTI

  GDPR

   Call Now Button