Bezvīzas kruīzs uz Sanktpēterburgu – ceļojums ar autobusu līdz Tallinai un kruīzs uz Krieviju. Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Tallina, Sanktpēterburga, Helsinki. Ekskursijas.

Ceļojuma cena: 129€

Ceļojuma datumi:

12.04.2017 – pilns, 03.05.2017 – pilns, 31.05.2017, 21.06.2017 – pilns, 05.07.2017 – pilns, 19.07.2017*, 26.07.2017 – pilns, 16.08.2017, 23.08.2017*, 06.09.2017, 13.09.2017*, 27.09.2017.

*ceļojums šajos datumos maksā 180€

ES pilsoņiem bez vīzas ieceļošana, reģistrācijas maksa tiek apmaksāta birojā:

 • Bezvīzu ceļošana vienai personai – €25
 • Bērniem no 0-12 gadiem vīza maksā – €12.50

Ceļojuma programma:

1. diena – Helsinki, prāmis uz Sanktpēterburgu

 • Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu ~ 01:00. Došanās uz ostu. Iekārtošanās uz Viking Line prāmja.
 • ~8.00 izbraukšana uz Helsinkiem. ~10.30 ierašanās Helsinkos. Autobusu un gājēju ekskursija pilsētā. Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu.
 • Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām.
 • Brīvs laiks. Atgriešanās ostā. Iekārtošanās uz prāmja, prāmja atiešana uz Sanktpēterburgu, pēc vēlmes vakariņas uz klaja (papildu maksa). Uz prāmja strādā bāri un restorāni, kazino, kinoteātri un Duty Free veikali, viesus izklaidē šova programma, bet veselības centrs „Aqua Zone” piedāvā apmeklēt saunu, baseinu un trenažieru zāli.

2. diena – Sanktpēterburga

 • Pēc vēlēšanās, brokastis uz klaja (papildu maksa). ~9:00 – Ierašanās Sanktpēterburgā. 
 • Apskates ekskursija Sanktpēterburgā (ekskursijas ilgums ~5 stundas). Sanktpēterburgai ir veltīti daudzi epiteti. To dēvē par „Krievijas kultūras galvaspilsētu”, „Ziemeļvenēciju”, „Baltijas pērli”. Bet neviens no šiem epitetiem pilnā mērā nevar attēlot šīs pilsētas pie ūdens krāšņumu – dižo imperatoru, revolucionāru, rakstnieku un mākslinieku dzimteni. Ekskursijas laikā mums būs iespēja apskatīt pilsētas sirdi – Petropavlovskas cietoksni, kur savā laikā tika turēti daudzi slavenie impērijas gūstekņi, un kur savu pēdējo patvērumu meklēja valsts valdnieki. Mēs redzēsim Troicka tiltu, kuras būvēšanās ir piedalījies Eifeļtorņa dibinātājs – Gustavs Eifelis. Pastaigāsimies Marsa laukā, redzēsim romantisko Vasaras dārzu un ievēlēsimies vēlēšanos pie strūklakas. Mēs pastāvēsim pie Mihailovskas pils – viena no noslēpumainākajiem pilsētas objektiem, kur 19.gds. sākumā notika šausmīgs noziegums. Mēs redzēsim unikālus Sanktpēterburgas baznīcu ansambļus, uzzināsim, kāpēc savā laikā Aleksandrs Dimā nosaucis Ņevska prospektu par „iecietību ticības lietās ielu”, apbrīnosim Īzaka katedrāles majestātiskumu. Tālāk dosimies pie „Vara jātnieka”, lai tiktos ar Sanktpēterburgas dibinātāju – Krievijas imperatoru Pēteri I.
 • Pēc vēlēšanās, brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem (papildu maksa 15€)No ūdens varēsiet apbrīnot Sanktpēterburgu. Jūs redzēsiet Ziemas pili, Petropavlovskas cietoksni, Vasiļjevas salas strēli. Tiltu milzeņi.
 • Brīvs laiks. Iekārtošanās viesnīcā (tiem, kuri iegādājas ekskursijas un transporta paketi) Vakarā, pēc vēlēšanās ekskursija „Nakts Sanktpēterburga ar tiltu pacelšanu” (papildu maksa 15€). Nakts Sanktpēterburga — tā nav cita pilsēta, tas ir šīs pilsētas īpašais noskaņojums, kuru varēsiet sajust ekskursijas laikā. Jūs izbrauksiet cauri ne tikai svinīgām krastmalām un laukumiem, bet apmeklēsiet arī īpašas vietas, kur tiek ievēlētas vēlēšanās, dzirdēsiet romantiskas leģendas, un, protams, redzēsiet tiltu pacelšanu. Tā ir jau savdabīga Sanktpēterburgas tradīcija, kurā ikgadēji piedalās ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet arī pilsētas viesi.

3. diena – Pēterhofa, ceļš uz Helsinkiem

 • Brīvais laiks, iespēja patstāvīgi apmeklēt Ermitāžu vai ekskursijas brauciens uz Pēterhofu (papildu maksa ieejas biļete ~500 rubļu). Pēterhofas strūklakas darbojas no 20.05.2017 Pēterburgā ir viss. Ir pat pašiem sava Versaļa, kas savā skaistumā nemaz nav sliktāka par franču. Tā ir Pēterhofa ar tās strūklakām. Pēteris I ir izlēmis uzcelt greznu vasaras rezidenci, un 1723. gadā publika varēja skatīt izsmalcināto Pēterhofu, kas ne tikai kļuva par Krievijas caru rezidenci, bet arī par Krievijas uzvaras simbolu pār Zviedriju. Strūklaku sistēmas uzlabošana ir turpinājusies arī pēc Pētera I nāves. Jau 19.gs. beigās Lejas parkā bija 150 strūklakas un 4 kaskādes, bet Augšējā parkā – 5 strūklakas un 1 kaskāde. Līdz šai baltai dienai, tāpat kā 200 gadu atpakaļ, strūklakas nebeidz izbrīnīt. Pastaiga Lejas parkā atstās neizgludināmu iespaidu. Slavena Pēterhofas Lielā kaskāde ar Samsonu apbur ikvienu. Lielā kaskāde ir lielāka strūklaku konstrukcija pasaulē. Samsona figūra, kas pārplēš lauvas rīkli, ir varenuma apoteoze, Krievijas neuzvaramības simbols. Muzejs-rezervāts „Pēterhofa” apvieno 21 muzeju (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
 • Brīvs laiks. Izbraukšana uz ostu. Iekāpšana uz prāmja. Ceļš uz Helsinkiem.

4. diena – Tallina, ceļš uz Rīgu

 • Ierašanās Helsinkos. Iekāpšana prāmī maršrutā Helsinki-Tallina. 
 • Ierašanās Tallinā. Kājāmgājēju ekskursija pilsētā. Tallina ir brīnišķīga pilsēta, kurā ikviens var atklāt ko jaunu sev. Pastaigas laikā dzirdēsi stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsi Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Tevi gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnamiem apskate nu daudz citu brīnišķu piedzīvojumu.
 • Izbraukšana uz Rīgu. Ierašanās Rīgā vakarpusē.

 

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Vieta uz prāmja Helsinki-Tallina
 • Vieta uz kruīza kuģa B klases kajītē maršrutā Helsinki-Sanktpēterburga-Helsinki (divas naktis saskaņā ar maršrutu)
 • Izmitināšana Sanktpēterburgā 1 nakts kajītē uz prāmja (četrvietīga izmitināšana)
 • Vieta komfortablā tūrisma klases autobusā

Ekskursiju pakete 69€:

 • Ekskursija Helsinkos
 • Ekskursija Tallinā
 • Ekskursija Sanktpēterburgā (~5 stundas)
 • Transporta apkalpošana (saskaņā ar programmu)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Ekskursijas brauciens uz Pēterhofu

Pērkot ekskursiju paketi izmitināšana Sanktpēterburgas viesnīcā ar brokastīm!

Papildus izmaksas (pēc vēlmes):

 • Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem – 15€
 • Ekskursijas brauciens (Nakts Sanktpēterburga ar tiltu pacelšanu ) -15€
 • Brokastis 12 Eur / Bērniem no 13 līdz 17 – 8,40€ / Bērniem no 7 līdz 12 – 6€
 • Vakariņas restorānā 26€ / Bērniem no 13 līdz 17 – 18,20 Eur / Bērniem no 7 līdz 12 – 13€

*Papildus tiek apmaksāts: veselības apdrošināšana, personīgie tēriņi, ieejas biļetes apskates un izklaides vietās, ēdināšana.

ATBILDĒT