lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv
koh larn, pataija, паттайя

5 vietas, kuras var apmeklēt no Pataijas

Pataija, Kvai, Kočanga, Bangkoka

Viens no mūsu populārākajiem ceļojumiem!

koh larn, pataija, паттайя
pataija

Otra visbiežāk apmeklētā Taizemes pilsēta Pataija piedāvā tūristiem labāko ceļojuma pieredzi. Aptuveni 150 km attālumā no galvaspilsētas Bangkokas, Pataija ir ideāla nedēļas nogales atpūta ne tikai taizemiešiem, bet arī ārzemju tūristiem, kuri Pataiju padara par savu bāzes pilsētu. Ar plašu atrakciju, iepirkšanās, ēdināšanas un izklaides iespēju klāstu Pataija neapšaubāmi ir viens no iecienītākajiem objektiem Taizemē. Ceļojums uz Taizemi var būt aizraujošs, ja paliek Pataijā visas divas nedēļas. No Pataijas var apskatīt skaistas Taizemes salas, gan vēsturiskus objektus aizraujošās ekskursijās. Pataija: zemāk ir 5 vietas kuras vajag apmeklēt no šī kūrorta
:

kvai upe tilts
Tilts pāri Kvai upi

Divu dienu ekskursija uz Kvai upi

Kwai upe jeb Khwae Noi atrodas Taizemes rietumos. Netālu no Mjanmas robežas, bet to nešķērso, upe sākas Ranti, Songkalia un Bikhli upju satekā un savienojas ar Khwae Yai upi Kančanaburi – pilsētā, kas atrodas 180 km uz rietumiem no Bangkokas. Abas upes saplūst ar Mae Klong upi, kas iztek Taizemes līcī. Divu dienu ekskursijā uz Kvai Upi Jūs apmeklēsiet ūdenskritumu, ziloņu nometni un slaveno tiltu.

Kočanga, ceļojums uz taizemi, тур в таиланд
Koh Chang

Kočangas sala (Koh Chang)

Kočanga, kas atrodas pie Taizemes dienvidu krasta, ir lielākā Taizemes sala pēc Puketas un Samui. Transfērs no Pataijas uz Kočangu ar minivenu un prāmi aizņem apmēram 6 stundas. Sala nav intensīvi apdzīvota, un to veido blīvi, stāvi džungļi. Tas ir daļa no Mu Ko Čangas nacionālā parka. Kočanga piedāvā lietus mežu, kalnu virsotnes, koraļļu rifus un daudzus ūdenskritumus, kā arī lieliskas pludmales. Lai arī tā pēdējos gados ir kļuvusi populāra, tā ir saglabājusi savu attālo un diezgan mežonīgo raksturu. Sala ir arī mājvieta visdažādākajiem savvaļas dzīvniekiem, ieskaitot putnus, čūskas, briežus un vairākus ziloņus. Sala ir lieliska vieta snorkelēšanai, niršanai un džungļu pārgājieniem Taizemes ceļojumā.

Ir divas populāras pludmales zonas, kas atrodas rietumu krastā. Balto smilšu pludmale ir vispopulārākā. Kādreiz tas bija mazs ciemats, bet tagad ir kūrorts ar viesnīcām, restorāniem, bāriem un veikaliem. Peldēšanai ir labs smilšu posms ar skaidriem, mierīgiem ūdeņiem un vakarā pludmalē ir izvietoti galdi. Balto smilšu pludmales dienvidu galā atrodas vieta ar vairākiem labiem restorāniem un nakts izklaidēm. Lonely Beach ir salas ballīšu centrs. Tas ir sadalīts divās daļās: pludmales daļa, kas iet kalna apakšā, un ciema daļa. Faktiskajā pludmalē ir četras vietas ar izmitināšanu ar pārējo ciematā un ap to. Tā ir jautra nakšņošanas vieta, kas piesaista budžeta ceļotājus un mugursomniekus.

Bangkoka
Bangkoka

Bangkoka

Bangkoka ir Taizemes galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Bangkoka atrodas 2 stundu braucienā no Pataijas. Pilsētas savieno jauna šoseja. 

Vienā no Āzijas kosmopolītiskākajām pilsētām Bangkokā ir modernas ēkas ar iedvesmojošu arhitektūru, krāšņiem tempļiem un pilīm, kanāliem, kas joprojām ir nozīmīga pilsētas dzīves sastāvdaļa, un tirgi, kas visi ir jāpiedzīvo ceļojumos uz Taizemi. Bangkoka atrodas Taizemes centrālajos līdzenumos gar Chao Phraya upes deltu, kas iztek Taizemes līcī, apmēram 25 km uz dienvidiem. Chao Phraya upe iet cauri Bangkokai no ziemeļiem uz dienvidiem, un tai ir nozīmīga loma pilsētas ikdienas dzīvē.

koh larn, pataija, паттайя
Koh Larn

Koh Larn (Koraļļu sala)

Septiņu kilometru attālumā no Pataijas krasta atrodas Koh Larn (“Koraļļu sala”) – neliela salu, kuru ieskauj kristāldzidrs ūdens. Prāmji no Patajas uz Koh Larnu iet aptuveni 45 minūtes un katru dienu kursē no Bali Hai piestātnes no plkst. 7 līdz 18.30

Izpētiet kādu no sešām krāšņām pludmalēm salā. Ta Waen pludmale ir viena no populārākajām, kas piedāvā dažādus ūdens sporta veidus, vai dodieties uz Nual pludmali, kur ir daudz krāsainu koraļļu, un lieliska vieta, kur snorkelēt.

Motorollera noma ir neapšaubāmi viens no labākajiem veidiem, kā apbraukt 4km garu salu. Ar motociklu nomu, kas pieejama visā salā, varat viegli atrast labu cenu aptuveni 300THB. Ja Jums nav pieredzes, tad var izmantot motorolleru taksi (bike taxi). Ir vērts aizbraukt uz Khao Nom skatu punktu, kur varat redzēt iespaidīgu skatu uz Pataijas pilsētu.

Kambodža

No Pataijas var doties ekskursijā uz Kambodžu ar autobusu. Kambodža robežojas ar Taizemi. Tas ir salīdzinoši jauns tūristu galamērķis rietumu pasaulei, bet tagad valsts ir plaši atvērusi savas durvis, lai parādītu savus izcilos dārgumus, ko visu piedzīvot ekskursijās pa Kambodžu. Protams, ka galvenais ir aizraujošajā Angkorvata (Angkor Wat) apmeklējums. Viens no patiesajiem arheoloģiskajiem pasaules brīnumiem, šis plašais komplekss, tikai nesen no jauna atklāts, demonstrē khmeru civilizāciju pirms vairāk nekā tūkstošiem gadiem. Mūsdienās tajā ir virkne tempļu, bareljefu un skulptūru, un tas ir lielākais hindu tempļu komplekss pasaulē. Nav šaubu, ka Angkorvata  ir galvenā atrakcija Kambodžā.

Pataija, Kvai, Kočanga, Bangkoka

Viens no mūsu populārākajiem ceļojumiem!

koh larn, pataija, паттайя

Sazināties ar mums!

Ja Jums ir kādi jautājumi, droši dodiet ziņu!

  ×

  Visas vietas ir aizpildītas

  Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
  Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
  KONTAKTI

  GDPR

   Call Now Button