Bangkoka – Koh Lipe – Tale Noi – Krabi – Puketa! Nezināmā Taizeme: Koh Lipe Taizemes Maldīvu salas un lotosa ziedu ezers! Tropu salu burvība un savvaļas dabas karaļvalsts. Atpūta Krabi un Puketas kūrortos. Dāvanā – pilsētas apskates ekskursija.

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo.

18.11.2016 10.02.2017
02.12.2016 24.02.2017
13.01.2017 10.03.2017
27.01.2017

Ceļojuma cenas no 1139€

Ceļojuma apraksts:

1. diena – lidojums Rīga – Bangkoka

Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi Rīgas Starptautiskajā lidostā. Reģistrācija.

Avio lidojums Rīga – Taškenta, Taškenta – Bangkoka. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.

2. diena – Bangkoka

Ierašanas Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas saņemšana.

Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi lidostā. Transfērs uz viesnīcu.

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

Papildus varam piedāvāt (patstāvīgi vai ar gidu): Vispasaules slavenais Bangkokas rajons – Khao San. Ielas tirdzniecība, dzīvā mūzika, amatnieku rokdarbi.

3. diena – lidojums uz Surat Thani provinci, Tarutao Nacionālaia jūras rezervāts

No rīta transfērs uz lidostu.

Pārlidojums uz Taizemes dienvidiem.

Tikšanās ar gidu lidostā.

Transfērs uz piestātni un pārbrauciens ar motorlaivu uz Tarutao Nacionālo jūras rezervātu. Turpinājumā ceļš vēdīs uz Adang arhipelāgu, kurā atrodas Koh Lipe tropiskā sala, kas lepni un pelnīti tiek sauktas par Taizemes Maldīvu salām. Ierašanās uz salas, reģistrācija Nacionālajā parkā, transfērs un iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks un iepazīšanās ar salu.

Tarutao Nacionālo jūras rezervāta salas pārsteidz ar smalkajām baltajām smiltīm, tirkīza kristāldzidro jūru un skaisto zemūdens pasauli. Ūdeņi, kas apņem salas tiek uzskatīti par labākajiem zemūdens peldēšanai visā dienvidaustrumu Āzijā. Jums būs iespēja pastaigāties pa salu, sauļoties un izpeldēties blakus esošajās pludmalēs, kā arī apskatīt kā dzīvo vietējie iedzīvotāji, vai arī atpūsties kādā no daudzajiem pludmales bāriem, Boba Mārlija mūzikas pavadībā.

Vakarā – vakariņās. Nakts viesnīcā.

4. diena – kruīzs pa Mu Koh Adang Rawi arhipelāga salām

Brokastis viesnīcā.

Došanās aizraujošā kruīzā pa Mu Koh Adang Rawi arhipelāga salām.
Programmā, atkarībā no laika apstākļiem un ceļojuma datuma, apmeklēsim 5 līdz 7 neapdzīvotas salas, kā arī apmeklēsim divas galvenās arhipelāga salas.

Koh Adang – pati lielākā no salām, uz kuras aug bagātīgi tropu augi. Salai cauri tek vairākas saldūdens straumes un dzīvo gan pērtiķi, gan iguānas, bet salas austrumu piekrastē redzēsiet ūdenskritumu, kurā ja vēlēsieties, varēsiet izpeldēties. Salu ieskauj koraļļu rifi ar dažādiem jūras iemītniekiem.

Koh Rawi – Pirmkārt, jau zināma ar tās neskarto dabu, tukšajām sniegbaltajām pludmalēm ar kristāldzidro ūdeni. Varēsiet justies kā īsti Robinsoni!
Vienā no salām, pludmalē, tiks uzklāts pusdienu galds, pēc pusdienām būs brīvais laiks.

Gandrīz pie katras apstāšanās vietas būs iespēja snorkelēt, vērojot skaisto un bagātīgo zemūdens pasauli. Maska, elpošanas trubiņa un pleznas ir iekļautas cenā, tāpat kā dzeramais ūdens.

Otrajā dienas pusē atgriešanās uz Koh Lipe salas.

Vakarā – brīvais laiks.

5. diena – Tale Noi Nacionālais dabas parks

Brokastis viesnīcā.

Izrakstīšanās no viesnīcas, transfērs ar motorlaivu uz sauszemi.

Došanās uz Tale Noi Nacionālo dabas parku – rezervātu.  Tale Noi – tas ir unikāli skaists saldūdens ezers, kura lielākā ūdens daļa ir pārklāta ar rozā un baltiem lotosiem, kuri tiek uzskatīti par svētiem augiem Taizemē. Dabas rezervāta teritorijā mīt vairāk nekā 180 putnu sugu, no kurām dažas ir sastopamas tikai Tale Noi dabas rezervātā.  Programmā iekļauts stundu ilgs ūdens pārbrauciens ar koka laivu, pa ezeru, caur lotosiem un lilijām, vietējā gida pavadījumā. Jums būs vienreizēja iespēja apmeklēt pilnīgi citu pasauli, kur valda putni, zivis un augi. Bet ja paveiksies, satiksiet bifeļu baru, kas slēpjas no saules, vēsajā ezera ūdenī, izbāžot no ūdens vien galvu un varenos ragus. Tale Noi dabas rezervāta apmeklējums būs viens no pašiem interesantākajiem apskates objektiem ikvienam dabas cienītājam.

Pēc ezera apmeklējuma – nedaudz brīvā laika un pusdienas.

Turpinājumā pēc programmas – provinces lielākā un skaistākā ūdenskrituma Khao Kram Waterfall apmeklējums. Tas atrodas pašā džungļu sirdī un sastāv no 10 līmeņiem un krācēm. Būs iespēja izpeldēties vēsajā ūdenī. Bet, kas vēlēsies, varēs uzkāpt (pa neslideniem akmeņiem) uz visiem 10 ūdenskrituma līmeņiem.

Piesātinātās dienas beigās – Sumano Cave Temple ala un budistu templis.
Pēc vietējo iedzīvotāju uzskatiem šī ir viena no lielākajām un svētākajām alām ar pazemes upi. Alas centrā ir budistu templis ar satriecošu interjeru – akmens kolonnām un arkām. Alas ieeju apņem gleznaini džungļi ar liānām un palmām, kurās dzīvo pērtiķi. Šeit Jūs varēsiet vērot to ikdienu un uzņemt neaizmirstamos foto kadrus.

Vakarā ierašanās Krabi un iekārtošanās viesnīcā.

6. diena – brīvais laiks Krabī vai ekskursijas

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, skaistās viena no skaistākajām un iespaidīgākajām visā dienvidu Taizemē. Tieši tur atrodas visā pasaulē zināmās pludmales, salas, nacionālie parki, piejūras kūrorti, un tieši uz Krabi brauc atpūtnieki no tuvējās salas Puketas – uz ekskursijām un ideālo pludmaļu meklējumos, izpeldēties kristāldzidrajos ūdeņos un apskatīt paradīzes salas. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties blakus šīm skaistajām vietām un apskates objektiem.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Privātais izbrauciens uz Krabi salu.
  (ekskursija par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR)
  Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas, būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām, neapdzīvotām tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.
 • Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna May Bay.
  (par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR).
  Brokastis viesnīcā. Transfērs uz piestātni Ao Nang Bay.
  Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūra.
  Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.
  Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi.
  Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.
  Maya Bay Phi Phi Ley – škiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Kaprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta.
  Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, Eiropas un Taizemes virtuve). Brīvais laiks.
  Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.
  Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus.
  Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi.

Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, Puketas salām, u.c.).

7. diena – brīvais laiks Krabī vai ekskursijas

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, skaistās viena no skaistākajām un iespaidīgākajām visā dienvidu Taizemē. Tieši tur atrodas visā pasaulē zināmās pludmales, salas, nacionālie parki, piejūras kūrorti, un tieši uz Krabi brauc atpūtnieki no tuvējās salas Puketas – uz ekskursijām un ideālo pludmaļu meklējumos, izpeldēties kristāldzidrajos ūdeņos un apskatīt paradīzes salas. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties blakus šīm skaistajām vietām un apskates objektiem.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Privātais izbrauciens uz Krabi salu.
  (ekskursija par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR)
  Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas, būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām, neapdzīvotām tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.
 • Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna May Bay.
  (par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR).
  Brokastis viesnīcā. Transfērs uz piestātni Ao Nang Bay.
  Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūra.
  Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.
  Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi.
  Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.
  Maya Bay Phi Phi Ley – škiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Kaprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta.
  Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, Eiropas un Taizemes virtuve). Brīvais laiks.
  Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.
  Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus.
  Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi.

Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, Puketas salām, u.c.).

8. diena – brīvais laiks Krabī vai ekskursijas

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, skaistās viena no skaistākajām un iespaidīgākajām visā dienvidu Taizemē. Tieši tur atrodas visā pasaulē zināmās pludmales, salas, nacionālie parki, piejūras kūrorti, un tieši uz Krabi brauc atpūtnieki no tuvējās salas Puketas – uz ekskursijām un ideālo pludmaļu meklējumos, izpeldēties kristāldzidrajos ūdeņos un apskatīt paradīzes salas. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties blakus šīm skaistajām vietām un apskates objektiem.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Privātais izbrauciens uz Krabi salu.
  (ekskursija par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR)
  Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas, būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām, neapdzīvotām tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.
 • Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna May Bay.
  (par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR).
  Brokastis viesnīcā. Transfērs uz piestātni Ao Nang Bay.
  Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūra.
  Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.
  Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi.
  Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.
  Maya Bay Phi Phi Ley – škiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Kaprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta.
  Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, Eiropas un Taizemes virtuve). Brīvais laiks.
  Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.
  Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus.
  Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi.

Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, Puketas salām, u.c.).

9. diena – Puketa, apskates ekskursija

Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas.

Transfērs uz Puketu.

Puketas apskates ekskursija (iekļauta cenā). Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet vienu no galvenajiem pilsētas budistu tempļiem. Brauksiet gar centrālo pilsētas krastmalu. Apmeklēsiet Indijas riekstu fabriku, kur Jūs varēsiet nobaudīt tās produkciju. Vēlāk Jūs sagaida slavenais King Cobra Show – uzvedums, kur profesionāli dresētāji izstāstīs par dažādu veidu čūskām, kas dzīvo Taizemē un rādīs slaveno numuru – kobras skūpsts. Turpat atrodas ferma, kur varēsiet iegādāties dažādus retus un ekskluzīvus preperātus, izgatavotus no čūsku indes, kā arī no pitona un Karaliskās Kobras žults. Iebrauksim uz pēdējā laikā populārāko vietu – lateksa fabriku. Taizeme ieņem pirmo vietu pasaulē dabīgā lateksa ražošanā. Fabrikā Jums sīkāk pastāstīs par izejvielu un produktu iegūšanas procesu, par matračiem, spilveniem, segām, kuru pamatā ir latekss. Jūs droši varēsiet iegādāties šo produkciju. Pateicoties speciālai vakuuma tehnoloģijai, šos darinājumus var droši ņemt līdzi rokas bagāžā. Noslēgumā Jūs apmeklēsiet Delfīnu šovu. Stundu garā programma patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem. Programma sākas ar divu smieklīgu jūras lauvu uzstāšanos, kas žonglēs ar bumbām, griezīs riņķus un aplaudēs kopā ar skatītājiem. Pēc tam ūdens arēnā parādīsies delfīni. Tie leks caur apļiem, mētāsies ar bumbām, leks gandrīz līdz griestiem un pat dejos lambadu. Pats visaizraujošākais numurs būs peldēt kopā ar delfīniem. Tie uz saviem deguniem pacels dresētājus virs ūdens un stums tos pa ūdens virsmu. Izskatīsies tā itkā cilvēki slīd pa ūdeni, paceļot lielus viļņus.

Nakts viesnīcā Puketā.

10. diena – atpūta Puketā

Puketa ir pazīstama ar savām pludmalēm un lieliskajiem izklaides kūrortiem, skaistajiem koraļļu rifiem un līčiem, kā arī klintīm un tīro jūru. Uz salas ir daudz tropisko mežu, ūdenskritumu, parku, kokosa plantāciju, kas padara Puketu par lielisku vietu atpūtai un ekskursijām.

JŪSU BRĪVDIENĀS UZ PHUKET SALAS, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Koraļļu sala Coral Island un Racha Island (par papildus samaksu 1500 THB ~ 40 EUR)
  Koraļļu sala (CoralIsland) un “paradīzes” sala (RachaIsland), skaistas salas, ar baltām, smalkām smiltīm, bagātīgiem tropu augiem, aizraujoši skaistiem koraļļu rifiem un absolūti līdzenu jūras dibenu un rāmu, zilu jūru. Šeit, šajā unikālajā vietā uz planētas, patiesībā ir Ēdenes dārzs uz zemes. Palmu ēnā ar smaržīgām ziedu pļavām, dzied savas dziesmas eksotiskie putni un iepaidojoties no tā visa, šājā vietā Jūs zaudēsiet laika izjūtu. Laiks šķiet, ir apstājies šeit un ir iestājies mūžīgs miera un labklājības stāvoklis.
 • Trīs salu unikāls arhipelāgs Koh Khai (Par papildus samaksu 1500 THB ~ 40 EUR)
  Vieni no apskates objektiem salās – delfīni. Tos var ieraudzīt netālu no krasta. Šie apbrīnojamie dzīvnieki parādās veselās grupās, momentāli piesaistot uzmanību.
  Vietējā dialektā “Koh Khai Nok” salu vārds tiek tulkots kā “miljons zivju salas.” Piekrastes ūdeņos tik tiešām ir daudz mazu jūras iemītnieku. Šeit pastāv tradīcija, pabarot zivis, metot pārtiku ūdenī.
  Tie, kuri vēlas iegūt labu iedegumu, var atpūsties pludmalē.
 • Pasaules slavenais Similānu arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu no 2300 THB ~ 60 EUR)
  Similānu salas – vienas no visvairāk visapbrīnojamākajām jūras nacionālajos parkos Taizemē. Pats fakts, ka šīs salas ir starp desmit labākajām niršanas vietām pasaulē, runā pats par sevi. Redzamība zem ūdens, labos laika apstākļos sasniedz rekordu – 50 metrus! Similānu salas – bagāta zemūdens pasaule, Andamanu jūrā un nevainojami baltas smilšu pludmales. Šīs deviņas salas ir ierakstītas UNESCO kā vienas no skaistākajām vietām uz planētas. Interesanti, ka pirmais nirējs, kurš atklāja šo zemūdens pasauli, kļuva Žaks Īvs Kusto.
  Savvaļas salas nevar atstāt vienaldzīgu nevienu. Mežos, kas aizņem lielāko teritorijas daļu, Jūs varat atrast sikspārņus, ķirzakas un citus dzīvniekus. Šādā atmosfērā ir viegli sajusties kā jaunatklājējiem.
 • Patiesas dabas mīļotājiem – Surin arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu, no 3000 THB ~ 80 EUR)
  Piecas pārsteidzoša skaistuma salas, veido jūras nacionālo parku Surinas, kas atrodas 60 kilometru attālumā no kontinenta un tikai 5 km attālumā no Taizemes un Birmas jūras robežas. Tas tika atzīts par nacionālo parku 9. Jūlijā, 1981. gadā. Pati galvenā sala Surin Nuea ir mājvieta 150 Mokeniem, jeb “jūras čigāniem”, kas apmetās šeit pēdējās desmitgadēs. Viņi sevi sauc par “lauvas” cilti. Viņi piekopj primitīvu dzīves veidu, nepievēršot uzmanību progresam, mūsdienu pasaulē. Vispopulārāka vieta Surin salās ir Richelieu Rock, lieliska niršanas vieta, kur barojās milzu vaļu haizivis un mantras, bet jūras bruņurupuči šeit atpeld, lai dētu olas. Jums būs iespēja peldēt kopā ar šiem skaistajiem rāpuļiem.
 • Paradīzes sala ar balto smilšu pludmalēm Tachai (Virgin Island) (Ekskursija par papildus samaksu, no 3000 THB ~ 80 EUR)
  Tachai (kohTachai) – noslēgta paradīzes sala, kas ir daļa no Similan salu nacionālā parka, ir izpelnījušās reputāciju kā “Taizemes Maldīvu salas.” Tā ir nošķirta no galvenā arhipelāga, kura attālums ir apmēram 20 km uz ziemeļiem. Otrs nosaukums – Virdžīnu salas (Virgin Island), tika dota neoficiāli, dēļ to senatnīgo skaistumu un tīrību. Sala tika atvērta tūristiem apmēram 2 gadus atpakaļ, laivas var piepeldēt Tachai salai ne tuvāk kā 20 metrus un tūristi līdz salai tiek nogādātie ar mazām laiviņām. Tas viss tiek darīts, lai saglabātu neskarto Tachai dabu.
  Snorkelēšanas mīļotājiem, kam patīk vērot daudz skaistu zivju, šī būs labākā vieta! Visu Tachai salu ieskauj grēda ar koraļļu rifiem, kur Jūs varat sastapt dažādas Andamanu jūras iemītniekus! Šī pludmales salas ir ļoti līdzīga “Bounty” reklāmai – baltas smiltis un dzidri zils ūdens!
 • Slavenais un grandiozais šovs – Phuket Fansa Sea (biļete ar transfēru no 1800 THB ~ 45 EUR)
  Phuket Fanta Sea – atrodas uz ziemeļiem no Phuket salas.Tas ir viens no lielākajiem izklaides centriem Phuketā, un aizņem vairāk nekā 56 hektāru platību, kurā ir zoodārzs ar dzīvniekiem – albīniem (baltais tīģeris, kazas un mājputni), veikali ar nacionālajiem Taizemes produktiem un rokdarbiem, kā arī lieliski restorāni ar 4000 sēdvietām, bufete, ar dažādas taizemiešu un Eiropas virtuves ēdieniem. Viesiem būs iespēja redzēt pusotru stundu garo izrādi par Taizemes vēsturi “Karaliste fantāzija”. Jūs būsiet liecinieki kaujas ainām, kurās iesaistīti ziloņi un nacionālo cīņas mākslu elementi. Tāpat šovā uzstāsies pārsteidzoši savā tehnikā akrobāti, klauni, pirotehnikas efekti, optiskās ilūzijas, triki, lāzeru šovi, un vēl daudz kas cits.
 • Pasaules slavenā izrāde par Taizemes kultūru – Siam Niramit (biļete ar transfēru no 1800 THB ~ 45 EUR)
  Siam Niramit – izrāde, kurā iesaistīti aptuveni 100 mākslinieki, ilgst aptuveni 80 minūtes, ir slavena ar saviem grandiozajiem specefektiem. Darbības sižets – nozīmīgākie vēstures notikumi Siāmā, svētki, kā arī par mītiem un kultūras tradīcijām valstī.
  Siam Niramit ir veidota starptautiskā līmenī, un tā parāda auditorijai patieso Taizemes cilvēkus dvēseli. Izrādes laikā skatītājiem parādās varoņi, mīti un dievības caur dejām. Projektā ir ieguldīti aptuveni 60 miljoni dolāri. Teritorijas komplekss ietver sevī teātri, kurā ir 2000 vietas, tūristu ciematu un taizemiešu restorānu 1000 cilvēkiem.
 • Tīģeru audzētava Tiger Kingdom (biļete ar transfēru no 1500 THB ~ 40 EUR)
  Tiger Kingdom – dzīvo apmēram 20 tīģeri, dažāda vecuma, kuri brīvi klīst pa platību vai guļ būros, un apmeklētāji var pieskarties tiem, glāstīt, samīļot un uzņemt bildes. Tīģeriem parkā ir radīti apstākļi ļoti tuvu realitātei, un viņi jūtas tur kā mājās. Pasūtot ekskursiju uz Tiger Kingdom, Jūs gan sev, gan bērniem sarīkosiet neticamas sajūtas un unikālu iespēju redzēt šos lielisko dzīvniekus tuvumā, pieskarties viņiem, un pat varēsiet paspēlēties ar jauniem mazuļiem. Tīģerēnus jau no mazotnes apmāca kvalificēti pasniedzēji. Tie tiek mācīti uzticēties cilvēkiem. Darbinieki, kuri būs kopā ar Jums krātiņos, atbildēs pilnībā par Jūsu drošību.

11. diena – atpūta Puketā

Puketa ir pazīstama ar savām pludmalēm un lieliskajiem izklaides kūrortiem, skaistajiem koraļļu rifiem un līčiem, kā arī klintīm un tīro jūru. Uz salas ir daudz tropisko mežu, ūdenskritumu, parku, kokosa plantāciju, kas padara Puketu par lielisku vietu atpūtai un ekskursijām.

JŪSU BRĪVDIENĀS UZ PHUKET SALAS, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Koraļļu sala Coral Island un Racha Island (par papildus samaksu 1500 THB ~ 40 EUR)
  Koraļļu sala (CoralIsland) un “paradīzes” sala (RachaIsland), skaistas salas, ar baltām, smalkām smiltīm, bagātīgiem tropu augiem, aizraujoši skaistiem koraļļu rifiem un absolūti līdzenu jūras dibenu un rāmu, zilu jūru. Šeit, šajā unikālajā vietā uz planētas, patiesībā ir Ēdenes dārzs uz zemes. Palmu ēnā ar smaržīgām ziedu pļavām, dzied savas dziesmas eksotiskie putni un iepaidojoties no tā visa, šājā vietā Jūs zaudēsiet laika izjūtu. Laiks šķiet, ir apstājies šeit un ir iestājies mūžīgs miera un labklājības stāvoklis.
 • Trīs salu unikāls arhipelāgs Koh Khai (Par papildus samaksu 1500 THB ~ 40 EUR)
  Vieni no apskates objektiem salās – delfīni. Tos var ieraudzīt netālu no krasta. Šie apbrīnojamie dzīvnieki parādās veselās grupās, momentāli piesaistot uzmanību.
  Vietējā dialektā “Koh Khai Nok” salu vārds tiek tulkots kā “miljons zivju salas.” Piekrastes ūdeņos tik tiešām ir daudz mazu jūras iemītnieku. Šeit pastāv tradīcija, pabarot zivis, metot pārtiku ūdenī.
  Tie, kuri vēlas iegūt labu iedegumu, var atpūsties pludmalē.
 • Pasaules slavenais Similānu arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu no 2300 THB ~ 60 EUR)
  Similānu salas – vienas no visvairāk visapbrīnojamākajām jūras nacionālajos parkos Taizemē. Pats fakts, ka šīs salas ir starp desmit labākajām niršanas vietām pasaulē, runā pats par sevi. Redzamība zem ūdens, labos laika apstākļos sasniedz rekordu – 50 metrus! Similānu salas – bagāta zemūdens pasaule, Andamanu jūrā un nevainojami baltas smilšu pludmales. Šīs deviņas salas ir ierakstītas UNESCO kā vienas no skaistākajām vietām uz planētas. Interesanti, ka pirmais nirējs, kurš atklāja šo zemūdens pasauli, kļuva Žaks Īvs Kusto.
  Savvaļas salas nevar atstāt vienaldzīgu nevienu. Mežos, kas aizņem lielāko teritorijas daļu, Jūs varat atrast sikspārņus, ķirzakas un citus dzīvniekus. Šādā atmosfērā ir viegli sajusties kā jaunatklājējiem.
 • Patiesas dabas mīļotājiem – Surin arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu, no 3000 THB ~ 80 EUR)
  Piecas pārsteidzoša skaistuma salas, veido jūras nacionālo parku Surinas, kas atrodas 60 kilometru attālumā no kontinenta un tikai 5 km attālumā no Taizemes un Birmas jūras robežas. Tas tika atzīts par nacionālo parku 9. Jūlijā, 1981. gadā. Pati galvenā sala Surin Nuea ir mājvieta 150 Mokeniem, jeb “jūras čigāniem”, kas apmetās šeit pēdējās desmitgadēs. Viņi sevi sauc par “lauvas” cilti. Viņi piekopj primitīvu dzīves veidu, nepievēršot uzmanību progresam, mūsdienu pasaulē. Vispopulārāka vieta Surin salās ir Richelieu Rock, lieliska niršanas vieta, kur barojās milzu vaļu haizivis un mantras, bet jūras bruņurupuči šeit atpeld, lai dētu olas. Jums būs iespēja peldēt kopā ar šiem skaistajiem rāpuļiem.
 • Paradīzes sala ar balto smilšu pludmalēm Tachai (Virgin Island) (Ekskursija par papildus samaksu, no 3000 THB ~ 80 EUR)
  Tachai (kohTachai) – noslēgta paradīzes sala, kas ir daļa no Similan salu nacionālā parka, ir izpelnījušās reputāciju kā “Taizemes Maldīvu salas.” Tā ir nošķirta no galvenā arhipelāga, kura attālums ir apmēram 20 km uz ziemeļiem. Otrs nosaukums – Virdžīnu salas (Virgin Island), tika dota neoficiāli, dēļ to senatnīgo skaistumu un tīrību. Sala tika atvērta tūristiem apmēram 2 gadus atpakaļ, laivas var piepeldēt Tachai salai ne tuvāk kā 20 metrus un tūristi līdz salai tiek nogādātie ar mazām laiviņām. Tas viss tiek darīts, lai saglabātu neskarto Tachai dabu.
  Snorkelēšanas mīļotājiem, kam patīk vērot daudz skaistu zivju, šī būs labākā vieta! Visu Tachai salu ieskauj grēda ar koraļļu rifiem, kur Jūs varat sastapt dažādas Andamanu jūras iemītniekus! Šī pludmales salas ir ļoti līdzīga “Bounty” reklāmai – baltas smiltis un dzidri zils ūdens!
 • Slavenais un grandiozais šovs – Phuket Fansa Sea (biļete ar transfēru no 1800 THB ~ 45 EUR)
  Phuket Fanta Sea – atrodas uz ziemeļiem no Phuket salas.Tas ir viens no lielākajiem izklaides centriem Phuketā, un aizņem vairāk nekā 56 hektāru platību, kurā ir zoodārzs ar dzīvniekiem – albīniem (baltais tīģeris, kazas un mājputni), veikali ar nacionālajiem Taizemes produktiem un rokdarbiem, kā arī lieliski restorāni ar 4000 sēdvietām, bufete, ar dažādas taizemiešu un Eiropas virtuves ēdieniem. Viesiem būs iespēja redzēt pusotru stundu garo izrādi par Taizemes vēsturi “Karaliste fantāzija”. Jūs būsiet liecinieki kaujas ainām, kurās iesaistīti ziloņi un nacionālo cīņas mākslu elementi. Tāpat šovā uzstāsies pārsteidzoši savā tehnikā akrobāti, klauni, pirotehnikas efekti, optiskās ilūzijas, triki, lāzeru šovi, un vēl daudz kas cits.
 • Pasaules slavenā izrāde par Taizemes kultūru – Siam Niramit (biļete ar transfēru no 1800 THB ~ 45 EUR)
  Siam Niramit – izrāde, kurā iesaistīti aptuveni 100 mākslinieki, ilgst aptuveni 80 minūtes, ir slavena ar saviem grandiozajiem specefektiem. Darbības sižets – nozīmīgākie vēstures notikumi Siāmā, svētki, kā arī par mītiem un kultūras tradīcijām valstī.
  Siam Niramit ir veidota starptautiskā līmenī, un tā parāda auditorijai patieso Taizemes cilvēkus dvēseli. Izrādes laikā skatītājiem parādās varoņi, mīti un dievības caur dejām. Projektā ir ieguldīti aptuveni 60 miljoni dolāri. Teritorijas komplekss ietver sevī teātri, kurā ir 2000 vietas, tūristu ciematu un taizemiešu restorānu 1000 cilvēkiem.
 • Tīģeru audzētava Tiger Kingdom (biļete ar transfēru no 1500 THB ~ 40 EUR)
  Tiger Kingdom – dzīvo apmēram 20 tīģeri, dažāda vecuma, kuri brīvi klīst pa platību vai guļ būros, un apmeklētāji var pieskarties tiem, glāstīt, samīļot un uzņemt bildes. Tīģeriem parkā ir radīti apstākļi ļoti tuvu realitātei, un viņi jūtas tur kā mājās. Pasūtot ekskursiju uz Tiger Kingdom, Jūs gan sev, gan bērniem sarīkosiet neticamas sajūtas un unikālu iespēju redzēt šos lielisko dzīvniekus tuvumā, pieskarties viņiem, un pat varēsiet paspēlēties ar jauniem mazuļiem. Tīģerēnus jau no mazotnes apmāca kvalificēti pasniedzēji. Tie tiek mācīti uzticēties cilvēkiem. Darbinieki, kuri būs kopā ar Jums krātiņos, atbildēs pilnībā par Jūsu drošību.

12. diena – atpūta Puketā

Puketa ir pazīstama ar savām pludmalēm un lieliskajiem izklaides kūrortiem, skaistajiem koraļļu rifiem un līčiem, kā arī klintīm un tīro jūru. Uz salas ir daudz tropisko mežu, ūdenskritumu, parku, kokosa plantāciju, kas padara Puketu par lielisku vietu atpūtai un ekskursijām.

JŪSU BRĪVDIENĀS UZ PHUKET SALAS, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Koraļļu sala Coral Island un Racha Island (par papildus samaksu 1500 THB ~ 40 EUR)
  Koraļļu sala (CoralIsland) un “paradīzes” sala (RachaIsland), skaistas salas, ar baltām, smalkām smiltīm, bagātīgiem tropu augiem, aizraujoši skaistiem koraļļu rifiem un absolūti līdzenu jūras dibenu un rāmu, zilu jūru. Šeit, šajā unikālajā vietā uz planētas, patiesībā ir Ēdenes dārzs uz zemes. Palmu ēnā ar smaržīgām ziedu pļavām, dzied savas dziesmas eksotiskie putni un iepaidojoties no tā visa, šājā vietā Jūs zaudēsiet laika izjūtu. Laiks šķiet, ir apstājies šeit un ir iestājies mūžīgs miera un labklājības stāvoklis.
 • Trīs salu unikāls arhipelāgs Koh Khai (Par papildus samaksu 1500 THB ~ 40 EUR)
  Vieni no apskates objektiem salās – delfīni. Tos var ieraudzīt netālu no krasta. Šie apbrīnojamie dzīvnieki parādās veselās grupās, momentāli piesaistot uzmanību.
  Vietējā dialektā “Koh Khai Nok” salu vārds tiek tulkots kā “miljons zivju salas.” Piekrastes ūdeņos tik tiešām ir daudz mazu jūras iemītnieku. Šeit pastāv tradīcija, pabarot zivis, metot pārtiku ūdenī.
  Tie, kuri vēlas iegūt labu iedegumu, var atpūsties pludmalē.
 • Pasaules slavenais Similānu arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu no 2300 THB ~ 60 EUR)
  Similānu salas – vienas no visvairāk visapbrīnojamākajām jūras nacionālajos parkos Taizemē. Pats fakts, ka šīs salas ir starp desmit labākajām niršanas vietām pasaulē, runā pats par sevi. Redzamība zem ūdens, labos laika apstākļos sasniedz rekordu – 50 metrus! Similānu salas – bagāta zemūdens pasaule, Andamanu jūrā un nevainojami baltas smilšu pludmales. Šīs deviņas salas ir ierakstītas UNESCO kā vienas no skaistākajām vietām uz planētas. Interesanti, ka pirmais nirējs, kurš atklāja šo zemūdens pasauli, kļuva Žaks Īvs Kusto.
  Savvaļas salas nevar atstāt vienaldzīgu nevienu. Mežos, kas aizņem lielāko teritorijas daļu, Jūs varat atrast sikspārņus, ķirzakas un citus dzīvniekus. Šādā atmosfērā ir viegli sajusties kā jaunatklājējiem.
 • Patiesas dabas mīļotājiem – Surin arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu, no 3000 THB ~ 80 EUR)
  Piecas pārsteidzoša skaistuma salas, veido jūras nacionālo parku Surinas, kas atrodas 60 kilometru attālumā no kontinenta un tikai 5 km attālumā no Taizemes un Birmas jūras robežas. Tas tika atzīts par nacionālo parku 9. Jūlijā, 1981. gadā. Pati galvenā sala Surin Nuea ir mājvieta 150 Mokeniem, jeb “jūras čigāniem”, kas apmetās šeit pēdējās desmitgadēs. Viņi sevi sauc par “lauvas” cilti. Viņi piekopj primitīvu dzīves veidu, nepievēršot uzmanību progresam, mūsdienu pasaulē. Vispopulārāka vieta Surin salās ir Richelieu Rock, lieliska niršanas vieta, kur barojās milzu vaļu haizivis un mantras, bet jūras bruņurupuči šeit atpeld, lai dētu olas. Jums būs iespēja peldēt kopā ar šiem skaistajiem rāpuļiem.
 • Paradīzes sala ar balto smilšu pludmalēm Tachai (Virgin Island) (Ekskursija par papildus samaksu, no 3000 THB ~ 80 EUR)
  Tachai (kohTachai) – noslēgta paradīzes sala, kas ir daļa no Similan salu nacionālā parka, ir izpelnījušās reputāciju kā “Taizemes Maldīvu salas.” Tā ir nošķirta no galvenā arhipelāga, kura attālums ir apmēram 20 km uz ziemeļiem. Otrs nosaukums – Virdžīnu salas (Virgin Island), tika dota neoficiāli, dēļ to senatnīgo skaistumu un tīrību. Sala tika atvērta tūristiem apmēram 2 gadus atpakaļ, laivas var piepeldēt Tachai salai ne tuvāk kā 20 metrus un tūristi līdz salai tiek nogādātie ar mazām laiviņām. Tas viss tiek darīts, lai saglabātu neskarto Tachai dabu.
  Snorkelēšanas mīļotājiem, kam patīk vērot daudz skaistu zivju, šī būs labākā vieta! Visu Tachai salu ieskauj grēda ar koraļļu rifiem, kur Jūs varat sastapt dažādas Andamanu jūras iemītniekus! Šī pludmales salas ir ļoti līdzīga “Bounty” reklāmai – baltas smiltis un dzidri zils ūdens!
 • Slavenais un grandiozais šovs – Phuket Fansa Sea (biļete ar transfēru no 1800 THB ~ 45 EUR)
  Phuket Fanta Sea – atrodas uz ziemeļiem no Phuket salas.Tas ir viens no lielākajiem izklaides centriem Phuketā, un aizņem vairāk nekā 56 hektāru platību, kurā ir zoodārzs ar dzīvniekiem – albīniem (baltais tīģeris, kazas un mājputni), veikali ar nacionālajiem Taizemes produktiem un rokdarbiem, kā arī lieliski restorāni ar 4000 sēdvietām, bufete, ar dažādas taizemiešu un Eiropas virtuves ēdieniem. Viesiem būs iespēja redzēt pusotru stundu garo izrādi par Taizemes vēsturi “Karaliste fantāzija”. Jūs būsiet liecinieki kaujas ainām, kurās iesaistīti ziloņi un nacionālo cīņas mākslu elementi. Tāpat šovā uzstāsies pārsteidzoši savā tehnikā akrobāti, klauni, pirotehnikas efekti, optiskās ilūzijas, triki, lāzeru šovi, un vēl daudz kas cits.
 • Pasaules slavenā izrāde par Taizemes kultūru – Siam Niramit (biļete ar transfēru no 1800 THB ~ 45 EUR)
  Siam Niramit – izrāde, kurā iesaistīti aptuveni 100 mākslinieki, ilgst aptuveni 80 minūtes, ir slavena ar saviem grandiozajiem specefektiem. Darbības sižets – nozīmīgākie vēstures notikumi Siāmā, svētki, kā arī par mītiem un kultūras tradīcijām valstī.
  Siam Niramit ir veidota starptautiskā līmenī, un tā parāda auditorijai patieso Taizemes cilvēkus dvēseli. Izrādes laikā skatītājiem parādās varoņi, mīti un dievības caur dejām. Projektā ir ieguldīti aptuveni 60 miljoni dolāri. Teritorijas komplekss ietver sevī teātri, kurā ir 2000 vietas, tūristu ciematu un taizemiešu restorānu 1000 cilvēkiem.
 • Tīģeru audzētava Tiger Kingdom (biļete ar transfēru no 1500 THB ~ 40 EUR)
  Tiger Kingdom – dzīvo apmēram 20 tīģeri, dažāda vecuma, kuri brīvi klīst pa platību vai guļ būros, un apmeklētāji var pieskarties tiem, glāstīt, samīļot un uzņemt bildes. Tīģeriem parkā ir radīti apstākļi ļoti tuvu realitātei, un viņi jūtas tur kā mājās. Pasūtot ekskursiju uz Tiger Kingdom, Jūs gan sev, gan bērniem sarīkosiet neticamas sajūtas un unikālu iespēju redzēt šos lielisko dzīvniekus tuvumā, pieskarties viņiem, un pat varēsiet paspēlēties ar jauniem mazuļiem. Tīģerēnus jau no mazotnes apmāca kvalificēti pasniedzēji. Tie tiek mācīti uzticēties cilvēkiem. Darbinieki, kuri būs kopā ar Jums krātiņos, atbildēs pilnībā par Jūsu drošību.

13. diena – atpūta Puketā

 

Puketa ir pazīstama ar savām pludmalēm un lieliskajiem izklaides kūrortiem, skaistajiem koraļļu rifiem un līčiem, kā arī klintīm un tīro jūru. Uz salas ir daudz tropisko mežu, ūdenskritumu, parku, kokosa plantāciju, kas padara Puketu par lielisku vietu atpūtai un ekskursijām.

JŪSU BRĪVDIENĀS UZ PHUKET SALAS, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Koraļļu sala Coral Island un Racha Island (par papildus samaksu 1500 THB ~ 40 EUR)
  Koraļļu sala (CoralIsland) un “paradīzes” sala (RachaIsland), skaistas salas, ar baltām, smalkām smiltīm, bagātīgiem tropu augiem, aizraujoši skaistiem koraļļu rifiem un absolūti līdzenu jūras dibenu un rāmu, zilu jūru. Šeit, šajā unikālajā vietā uz planētas, patiesībā ir Ēdenes dārzs uz zemes. Palmu ēnā ar smaržīgām ziedu pļavām, dzied savas dziesmas eksotiskie putni un iepaidojoties no tā visa, šājā vietā Jūs zaudēsiet laika izjūtu. Laiks šķiet, ir apstājies šeit un ir iestājies mūžīgs miera un labklājības stāvoklis.
 • Trīs salu unikāls arhipelāgs Koh Khai (Par papildus samaksu 1500 THB ~ 40 EUR)
  Vieni no apskates objektiem salās – delfīni. Tos var ieraudzīt netālu no krasta. Šie apbrīnojamie dzīvnieki parādās veselās grupās, momentāli piesaistot uzmanību.
  Vietējā dialektā “Koh Khai Nok” salu vārds tiek tulkots kā “miljons zivju salas.” Piekrastes ūdeņos tik tiešām ir daudz mazu jūras iemītnieku. Šeit pastāv tradīcija, pabarot zivis, metot pārtiku ūdenī.
  Tie, kuri vēlas iegūt labu iedegumu, var atpūsties pludmalē.
 • Pasaules slavenais Similānu arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu no 2300 THB ~ 60 EUR)
  Similānu salas – vienas no visvairāk visapbrīnojamākajām jūras nacionālajos parkos Taizemē. Pats fakts, ka šīs salas ir starp desmit labākajām niršanas vietām pasaulē, runā pats par sevi. Redzamība zem ūdens, labos laika apstākļos sasniedz rekordu – 50 metrus! Similānu salas – bagāta zemūdens pasaule, Andamanu jūrā un nevainojami baltas smilšu pludmales. Šīs deviņas salas ir ierakstītas UNESCO kā vienas no skaistākajām vietām uz planētas. Interesanti, ka pirmais nirējs, kurš atklāja šo zemūdens pasauli, kļuva Žaks Īvs Kusto.
  Savvaļas salas nevar atstāt vienaldzīgu nevienu. Mežos, kas aizņem lielāko teritorijas daļu, Jūs varat atrast sikspārņus, ķirzakas un citus dzīvniekus. Šādā atmosfērā ir viegli sajusties kā jaunatklājējiem.
 • Patiesas dabas mīļotājiem – Surin arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu, no 3000 THB ~ 80 EUR)
  Piecas pārsteidzoša skaistuma salas, veido jūras nacionālo parku Surinas, kas atrodas 60 kilometru attālumā no kontinenta un tikai 5 km attālumā no Taizemes un Birmas jūras robežas. Tas tika atzīts par nacionālo parku 9. Jūlijā, 1981. gadā. Pati galvenā sala Surin Nuea ir mājvieta 150 Mokeniem, jeb “jūras čigāniem”, kas apmetās šeit pēdējās desmitgadēs. Viņi sevi sauc par “lauvas” cilti. Viņi piekopj primitīvu dzīves veidu, nepievēršot uzmanību progresam, mūsdienu pasaulē. Vispopulārāka vieta Surin salās ir Richelieu Rock, lieliska niršanas vieta, kur barojās milzu vaļu haizivis un mantras, bet jūras bruņurupuči šeit atpeld, lai dētu olas. Jums būs iespēja peldēt kopā ar šiem skaistajiem rāpuļiem.
 • Paradīzes sala ar balto smilšu pludmalēm Tachai (Virgin Island) (Ekskursija par papildus samaksu, no 3000 THB ~ 80 EUR)
  Tachai (kohTachai) – noslēgta paradīzes sala, kas ir daļa no Similan salu nacionālā parka, ir izpelnījušās reputāciju kā “Taizemes Maldīvu salas.” Tā ir nošķirta no galvenā arhipelāga, kura attālums ir apmēram 20 km uz ziemeļiem. Otrs nosaukums – Virdžīnu salas (Virgin Island), tika dota neoficiāli, dēļ to senatnīgo skaistumu un tīrību. Sala tika atvērta tūristiem apmēram 2 gadus atpakaļ, laivas var piepeldēt Tachai salai ne tuvāk kā 20 metrus un tūristi līdz salai tiek nogādātie ar mazām laiviņām. Tas viss tiek darīts, lai saglabātu neskarto Tachai dabu.
  Snorkelēšanas mīļotājiem, kam patīk vērot daudz skaistu zivju, šī būs labākā vieta! Visu Tachai salu ieskauj grēda ar koraļļu rifiem, kur Jūs varat sastapt dažādas Andamanu jūras iemītniekus! Šī pludmales salas ir ļoti līdzīga “Bounty” reklāmai – baltas smiltis un dzidri zils ūdens!
 • Slavenais un grandiozais šovs – Phuket Fansa Sea (biļete ar transfēru no 1800 THB ~ 45 EUR)
  Phuket Fanta Sea – atrodas uz ziemeļiem no Phuket salas.Tas ir viens no lielākajiem izklaides centriem Phuketā, un aizņem vairāk nekā 56 hektāru platību, kurā ir zoodārzs ar dzīvniekiem – albīniem (baltais tīģeris, kazas un mājputni), veikali ar nacionālajiem Taizemes produktiem un rokdarbiem, kā arī lieliski restorāni ar 4000 sēdvietām, bufete, ar dažādas taizemiešu un Eiropas virtuves ēdieniem. Viesiem būs iespēja redzēt pusotru stundu garo izrādi par Taizemes vēsturi “Karaliste fantāzija”. Jūs būsiet liecinieki kaujas ainām, kurās iesaistīti ziloņi un nacionālo cīņas mākslu elementi. Tāpat šovā uzstāsies pārsteidzoši savā tehnikā akrobāti, klauni, pirotehnikas efekti, optiskās ilūzijas, triki, lāzeru šovi, un vēl daudz kas cits.
 • Pasaules slavenā izrāde par Taizemes kultūru – Siam Niramit (biļete ar transfēru no 1800 THB ~ 45 EUR)
  Siam Niramit – izrāde, kurā iesaistīti aptuveni 100 mākslinieki, ilgst aptuveni 80 minūtes, ir slavena ar saviem grandiozajiem specefektiem. Darbības sižets – nozīmīgākie vēstures notikumi Siāmā, svētki, kā arī par mītiem un kultūras tradīcijām valstī.
  Siam Niramit ir veidota starptautiskā līmenī, un tā parāda auditorijai patieso Taizemes cilvēkus dvēseli. Izrādes laikā skatītājiem parādās varoņi, mīti un dievības caur dejām. Projektā ir ieguldīti aptuveni 60 miljoni dolāri. Teritorijas komplekss ietver sevī teātri, kurā ir 2000 vietas, tūristu ciematu un taizemiešu restorānu 1000 cilvēkiem.
 • Tīģeru audzētava Tiger Kingdom (biļete ar transfēru no 1500 THB ~ 40 EUR)
  Tiger Kingdom – dzīvo apmēram 20 tīģeri, dažāda vecuma, kuri brīvi klīst pa platību vai guļ būros, un apmeklētāji var pieskarties tiem, glāstīt, samīļot un uzņemt bildes. Tīģeriem parkā ir radīti apstākļi ļoti tuvu realitātei, un viņi jūtas tur kā mājās. Pasūtot ekskursiju uz Tiger Kingdom, Jūs gan sev, gan bērniem sarīkosiet neticamas sajūtas un unikālu iespēju redzēt šos lielisko dzīvniekus tuvumā, pieskarties viņiem, un pat varēsiet paspēlēties ar jauniem mazuļiem. Tīģerēnus jau no mazotnes apmāca kvalificēti pasniedzēji. Tie tiek mācīti uzticēties cilvēkiem. Darbinieki, kuri būs kopā ar Jums krātiņos, atbildēs pilnībā par Jūsu drošību.

14. diena – lidojums uz Bangkoku

Brokastis.

Brīvais laiks Puketā.

Transfērs uz lidostu. Avio lidojums uz Bangkoku.

Vakarā iespējams apmeklēt – Siam Niramit (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu). Nacionālā Taizemes teātra šovs. Pašu skaistāko un iespaidīgāko teātra izrādi par senlaicīgo un mūsdienu Taizemes vēsturi un tradīcijām, kas ir ierakstīta Ginesu rekordu grāmatā.

Nakts viesnīcā.

15. diena – lidojums uz Rīgu

Transfērs uz lidostu. Reģistrācija.

Avio lidojums Bangkoka – Taškenta, Taškenta – Rīga. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.


Programma nodrošina izmitināšanau sekojošās viesnīcās (Viesnīcas Krabi un Phuketā tiek piedāvātas pēc jūsu vienošanās, pēc numuru pieejamības):

Bangkoka: Karnmanee Palace 3 ★ – Viesnīca atrodas 5 minūšu braucienā no Saphan Khwai metro stacijas un 10 minūšu braucienā no brīvdienu tirgus Chatuchak. Viesiem tiek piedāvāts atvērtais baseins, masāžas pakalpojumi, bezmaksas Wi-Fi. Visi plašie numuri aprīkoti ar balkonu un viesistabu. Pie tam tajos ir gaisa kondicionieris, vannas izstaba ar vannu. Viesu ērtībām numurā ir mini bārs un fens.

Krabi: Sabai Resort 2 +★ – Viesnīcu komplekss ar bungalo mājiņām. Skaista, mājīga teritorija ar tropu augiem. Viesnīcas teritorijā ir baseins un restorāns. Katrā mājiņā ir viss nepieciešamais – viena vai divas gultas, ledusskapis, skapis, terase, duša, toalete.

Patong Hemingways Hotel 3★ (Puketa) – Viesnīca atrodas klusā ieliņā, piecu minūšu gājienā no galvenās pludmales Patong, blakus slavenajai Bangla ielai (Bangla Road) un tirdzniecības centram Jung Ceylon. Visi viesnīcas numuri ir izveidoti klasiskajā stilā ar koka apdari. Numuros ir tējas un kafijas pagatavošanas piederumi, kā arī platekrāna televizors ar kabeļtelevīziju. Vannas istabā ir visi nepieciešamie tualetes piederumi. Uz viesnīcas jumta ir atvērtais baseins, no kura paveras skats uz Patong līci un skaisto apkārtni. Viesnīcas tuvumā atrodas daudz kafejnīcas, restorāni, veikali, taizemes masāžas saloni un bāri. Līdz Hemingways viesnīcai ir 400 metri.

Bundhaya Resort and Villas 3★ (Koh Lipe) – viena no labākajām un skaistākajām viesnīcām uz salas. Tā atrodas sniegbaltajā pludmalē.Viesnīca sastāv no dažādu kategoriju atsevišķiem bungalo, vai arī no nelieliem korpusiem ar numuriem. Bundhaya viesnīcas bungalo vai numuri ir celti no koka un ieskauti ar tropiskiem augiem. Viesu ērtībām ir gaisa kondicionieris, ventilators un vannas istaba ar tualetes piederumiem. Viesnīcas pludmales restorānā viesi var vērot lielisku saulrieta skatu un baudīt taizemes, Ķīnas vai rietumu virtuves ēdienus.

Varin Beach Resort 3★ (Koh Lipe) – viena no labākajām viesnīcām uz salas. Atrodas uz galvenās pludmales, blakus pastaigu ielai. Viesu ērtībām bungalo vai numuri aprīkoti ar gaisa kondicionieri, tualeti un karsto ūdeni. Viesnīcā ir lielisks restorāns, kur tiek piedāvātas izcili gardas brokastīm. Viena no labājām brokastu vietām uz salas. Viesnīca atrodas pludmalē, 30 metrus no jūras. Internets ir pieejams publiskajās atpūtas vietās.

Ja viesnīca rezervācijas apstiprinājuma brīdī nav pieejama, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tāda paša līmeņa viesnīcu vai viesnīcu līmeni augstāk.

Pievērsiet uzmanību! Ja Jūsu ceļošanas datumus iekrīt Ziemassvētkos vai Jaungada svinībās, viesnīcā var būt obligāta piemaksa par svētku pusdienām vai vakariņām. Papildus maksājumu summu Jūs varēsiet uzzināt sazinoties ar tūroperātoru.

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Bangkoka – Rīga.
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāza 8 kg,
 • Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā,
 • Transfēri un vietējie gaisa pārlidojumi, saskaņā ar programmu (nododamā bagāža līdz 15 kg!),
 • Izvietošana viesnīcā Bangkokā – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā,
 • Izvietošana viesnīcā Ao Nang pilsētā (Krabi) – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
 • Ēdināšanas tips BB (brokastis)
 • Puketas apskates ekskursija ar ‘’Delfīnu šovs’’ un ‘’King Cobra Show’’ apmeklējumu,
 • Konsultācijas ar tūroperatora vietējo pārstāvniecību, krievu valodā.

Papildus:

Obligātas piemaksas:

 • Taizemes vīza – 55€ (noformē pie mums pirms ceļojuma)
 • Tarutao Nacionālais parks – 1500 THB (apmēram 40 EUR) – maksā uz vietas Taizemē
 • Pattalung Tale Noi dabas rezervāts – 1000 THB (apmēram 25 EUR) – maksā uz vietas Taizemē
 • Kruīzs pa Mu Ko Adang-Rawi arhipelāgu – 2000 THB (apmēram 50 EUR) – maksā uz vietas Taizemē

Papildus izmaksas (pēc vēlmes):

 • Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām – 2000 THB (apmēram 50 EUR),
 • Privāta tūre Krabi salās – 1500 THB (apmēram 40 EUR),
 • Phi Phi salas – 1500 THB (apmēram 40EUR),
 • Koh Tachai (Virgin) sala – 3000 THB (apmēram 80 EUR),
 • Coral Island un Racha Island salas – 1500 THB (apmēram 40 EUR),
 • Koh Khai arhipelāga salas – 1500 THB (apmēram 40 EUR),
 • Similan arhipelāga salas – 2800 THB ( apmēram 70 EUR),
 • Surin arhipelāga salas – 3000 THB ( apmēram 80 EUR),
 • Phuket Fanta Sea šovs – 1800 THB ( apmēram 45 EUR),
 • Siam Niramit Phuket šovs – 1800 THB ( apmēram 45 EUR),
 • Tīģeru audzētava Tiger Kingdom – 1500 THB (apmēram 35 EUR).
 • Ekskursija uz Ajutaju, senā galvaspilsēta Siāma un pusdienas – 2000 THB (apmēram 50 EUR)
 • Siam Niramit Bangkok Nacionālais teātris – 1500 THB (apmēram 35 EUR)
 • Khao San vakara programma un Sarkano Lukturu Rajons – 500 THB (apmēram 11 EUR)
 • Pusdienas un vakariņas pēc programmas, Koh Lipe / Pattalung (2,4 dienas) – 1000 THB (apmēram 25 EUR).

Transfēri:

Šim ceļojumam ir pieejami transfēri par papildu samaksu 15€ (no cilvēka) vienā virzienā no/uz sekojošām pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava!Transfērs tiek organizēts no pilsētu centriem, līdz lidostai “Rīga” (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas). Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@hermestravel.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

Andamandu piekraste, Taizemes dienvidos, tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām vietām uz zemes. Fantastiskas kalnu ainavas, tīra debeszila jūra un patīkams tropu klimats – vilina uz šo vietu ceļotājus no visas pasaules. Šī programma būs īpaši interesanta tropiskās dabas, neapdzīvotu salu un noslēpumainu vietu cienītājiem. Vietas, kur vēl nav bijuši lieli tūristu pūļi.

Tarutao Nacionālais parks un Koh Lipe sala – arhipelāgs Andamandu jūrā, kas lepni un pelnīti tiek saukts par Taizemes Maldīvu salām. Koh Lipe – vienīgā sala uz kuras ir ļauts celt viesnīcas, bet tajā pašā laikā ir saglabāta unikālā tropiskās paradīzes atmosfēra. Šeit nebraukā mašīnas, bungalo atrodas tikai 20 metrus no sniegbaltās pludmales un pa galveno pastaigu ieliņu var staigāt basām kājām. Ūdens jūrā un pludmalē tik tiešām izskatās, kā visskaistākajos tūristu bukletos. Nokļūt uz šīs salas ir liela veiksme – nepalaidiet to garām!

Tale Noi lotosa ezers – milzīgs un pārsteidzoši skaists saldūdens ezers, kas ir valsts dabas rezervāts un ir viena no neparastākajām un interesantākajām vietām Taizemē. Programmā būs stundu ilgs brauciens pa ezeru ar koka laivu, cauri lotosiem un rozā lilijām, kur būs vērojama brīnišķīga putnu pasaule. Šī vieta ir ļoti populāra visā Āzijā un šeit bieži brauc filmēšanas grupas no dažādiem televīzijas kanāliem. Šo neaprakstāmi skaisto vietu būs iespējams apskatīt arī Jums!

2 KOMENTĀRI

 1. Labdien!

  Vēlos ekskursiju tipa ceļojumu pa Taizemi ar palikšanu vairākās vietās. Interesē datumi 23.12.2017.-07.01.2018. 2 cilvēki. Kādus ceļojumus un par kādu cenu varat piedāvāt? Gaidīšu informāciju epastā.

ATBILDĒT