Bangkoka – Khao Sok – Krabi – Puketa! 13 neaizmirstamas dienas, viseksotiskākajā Austrumu valstī!

Lidojumu grafiks uz Bangkoku ziemā 2017/2018

 • Novembris: 03.11.2017, 10.11.2017, 17.11.2017, 24.11.2017
 • Decembris: 01.12.2017, 08.12.2017, 15.12.2017, 22.12.2017, 29.12.2017
 • Janvāris: 05.01.2018, 12.01.2018, 19.01.2018, 26.01.2018
 • Februāris: 02.02.2018, 09.02.2018, 16.02.2018, 23.02.2018
 • Marts: 02.03.2018, 09.03.2018, 16.03.2018, 23.03.2018, 30.03.2018
 • Aprīlis: 06.04.2018

Ceļojumu cenas no 969*

*sezonas zemākā cena. Cenu katram datumam precizējiet pie aģentiem.

PASŪTĪT CEĻOJUMU

Ceļojuma programma:

1diena – lidojums Rīga – Bangkoka

 • Reģistrācija lidojumam Rīgas Starptautiskajā lidostā.
 • Avio lidojums Rīga – Taškenta, Taškenta – Bangkoka. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.

2diena – Bangkoka

 • Ierašanas Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas saņemšana.
 • Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi lidostā. Transfērs uz viesnīcu.
 • Brīvais laiks. 
 • Papildus varam piedāvāt (patstāvīgi vai ar gidu): Vispasaules slavenais Bangkokas rajons – Khao San. Khao San pastaigu iela un sarkano lukturu rajons (par papildus samaksu 600 THB). Izbraukšana no viesnīcas ap deviņiem vakarā. Atgriešanās viesnīcā no 12:00 līdz 01:00 naktī. Programmā: Populārais rajons Khao San, kas tiek uzskatīts par Āzijas vakara pilsētas iemiesojumu. Ielu tirdziņi, dzīvā mūzika, amatniecība, eksotiska virtuve jebkurai gaumei, Taizemes masāžas saloni un vēl daudz kas cits. Pēc tās apmeklējuma, tuvāk naktij, tiks apmeklēts viens no populārākajiem un kolorītākajiem Sarkano Lukturu rajoniem Bangkokā.
 • Nakts viesnīcā.

3diena – ekskursijas Bangkokā

 • Brokastis. Viena no apskates ekskursijām, pēc izvēles:
 • Bangkokas apskates ekskursija. Ekskursijas programmā –  Rītausmas Templis Wat Arun, guļošā Budas templis Wat Pho, Karaļa pils – Smaragda Budas templis. Izbrauciens ar taizemiešu motorlaivām pa Bangkokas kanāliem. Pusdienas. Rotaslietu galerijas un dārgakmeņu apstrādes centra apmeklējums.
 • Senā galvaspilsēta Siāma – Ajutaja (iekļauta vispasaules UNESCO mantojumā). Ajutaja tika dibināta 1350. gadā un tika uzskatīta par pašu skaistāko pilsētu Dienvidaustrumu Āzijā un vienu no lielākajām pilsētām senajā pasaulē. Leģenda vēsta, ka kādreiz tempļi šeit bija pārklāti ar vistīrāko zeltu un rotāti ar dārgakmeņiem, bet zelta Budas statuja atspoguļojās zilajās debesīs un bija tik skaista un majestātiska, ka izsauca Dievu skaudību. Ajutaja šodien ir skaists vēsturisks parks, kuru ik gadu apmeklē simtiem tūkstoši tūristu no visas pasaules, lai ar savām acīm redzētu šīs majestātiskās senās civilizācijas drupas.
 • Vecpilsēta – muzejs Ancient City (Muang Boran). Viens no skaistākajiem visā Āzijā, kas atrodas zem klajām debesīm un tiek uzskatīts par pašu lielāko muzeju, pēc tā platības. Milzīgajā teritorijā atrodas vairak kā 100 dažādu ekspozīciju un dažādu apskates objektu. Jūs varēsiet apskatīt Taizemes, kā arī Laosas, Kambodžas, Birmas un citu valstu vēstures pieminekļus.
 • Nakts viesnīcā Bangkokā.

4diena – Bangkoka, nakts vilciens uz Taizemes dienvidiem

 • Brokastis.
 • Brīvais laiks vai kādas no tūroperātora piedāvātajām ekskursijām apmeklējums (Bangkokas apskates ekskursija, senlaicīgā Taizemes galvaspilsēta – Ajuthaja, peldošais tirgus, senā pilsēta Muang Boran u.c.).
 • Vakarā došanās ar nakts vilcienu uz Taizemes dienvidiem. Šis maršruts ir viens no interesantākajiem punktiem programmā. Jūs varēsiet apskatīt vietas, kas parastiem tūristiem nav pieejamas – biezi tropu džungļi, vietējo cilšu ciemati, buivalu bari un nebeidzami rīsu lauki. Un to visu Jums būs iespēja redzēt caur logu, braucot komfortablā vilcienā ar gaisa kondicionieri, svaigu un tīru gultas veļu, un vagonu restorānu ar gardu Taizemes virtuvi.
 • Uzmanību! No 2016. gada oktobra Taizemē kursē pilnīgi jauni guļamvagoni. Tas ievērojami atvieglo ceļošanu pa Taizemi un ceļotāji arvien biežāk izvēlas ceļot ar vilcienu, nevis veikt avio lidojumus.
 • Pēc vēlēšanās Jūs varat iegadāties atsevišķu pirmās klases kupeju (divvietīga, personīga tualete, gaisa kondicionieris) – 50 EUR no cilvēka

5diena – Čeolan ezers

 • Satikšanās ar gidu un došanās uz nacionālo parku. Jau no paša ceļojuma sākuma Jūs baudīsiet dienvidu Taizemes unikālos tropiskos skatus.
 • Ierašanās piestātnē uz apskates laukumu, no kura paveras skaista džungļu panorāma un Chew Lan ezers. Pēc tā, uzkāpšana uz lielas koka laivas un došanās ekskursijā pa ezeru, caur pārplūdušiem mežiem un milzīgām kaļķu klintīm.
 • Pusdienas viesnīcas restorānā uz ūdens, ar skatu uz kalnu masīvu, iekārtošanās viesnīcā. Viesnīca pilnībā atrodas uz ūdens, un sastāv no atsevišķām bungalo ar terasi, no kuras var lēkt un peldēties, kristāldzidrajā ezera ūdenī. Pie viesnīcas atrodas plastmasas kajaki ar airiem, kurus var lietot jebkurā laikā (par papildus samaksu).
 • Tālāk pēc programmas 30 minūšu pārgājiens pa džungļiem, kur var satikt milzīgu putnu – degunradzi un slavenos spalvainos pērtiķus giboni un languri. Un ceļa beigās, leģendārā koraļļu ala, uz kuru grupa dosies ar bambusa plostiem, vai ar kājām (atkarībā no ūdens līmeņa), ar vietējā gida palīdzību. Pēc tam, atpakaļ ceļš uz laivu, atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai un peldēšanai.
 • Piesātinātās dienas beigās – vakariņas viesnīcas restorānā.

6diena – Khao Sok nacionālais parks

 • Agrs rīts uz Khao Sok ezera ir pats skaistākais un fantastiskākais diennakts laiks. Šajā laikā ir unikāla iespēja redzēt mākoņu veidošanos, kad no ūdens virsmas paceļas tvaiks, tieši Jūsu acu priekšā veidojas nelieli mākoņi, kas apstājas pie klinšu galotnēm un apņem ezeru. Un šajā pašā laikā Jūs dodaties safari izbraucienā pa upi, kur Jums būs iespēja redzēt dažādus retus dzīvniekus, putnus un pat zivis. Pēc safari, brokastis viesnīcā. Pēc tam grupa dodas uz krasta pusi, pa ceļam apmeklējot slaveno vietu, zināmu kā Taizemes guiliņu – līcis ar klinšu stabiem, kas paceļas virs ezera spoguļvirsmas.
 • Nākošais programmas punkts – pārbrauciens ar bambusa plostu, pa meža upi Sok (nav dziļa). Ļoti patīkama un relaksējošā ūdens pastaiga, kur gar upes krastiem paceļas biezi tropu džungļi. Būs apstāšanās, kur varēs izpeldēties, iziet krastā un palēkāt ar ”tarzānu”. Pēc tam visus gaida pusdienas ar dienvidtaizemes virtuvi.
 • Un pēdējā programmas daļa – safari ar ziloņiem (pēc vēlēšanās, par papildus maksu ~ 700THB).
  Uzskata, ka tieši dabas parkā Khao Sok ir pašas labākās un aizraujošākās pastaigas uz ziloņiem visā Taizemē. 40 minūšu laikā Jūs, sēžot ziloņa mugurā, iesiet cauri īstiem džungļiem, šķērsosiet vairākas kalnu upes, uzkāpsiet kalnā un pabūsiet cukurbiešu plantācijās.
 • Otrā dienas daļā – ierašanās Krabi un iekārtošanās viesnīcā.

7diena – brīvais laiks Krabī vai ekskursijas

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, skaistās viena no skaistākajām un iespaidīgākajām visā dienvidu Taizemē. Tieši tur atrodas visā pasaulē zināmās pludmales, salas, nacionālie parki, piejūras kūrorti, un tieši uz Krabi brauc atpūtnieki no tuvējās salas Puketas – uz ekskursijām un ideālo pludmaļu meklējumos, izpeldēties kristāldzidrajos ūdeņos un apskatīt paradīzes salas. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties blakus šīm skaistajām vietām un apskates objektiem.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Privātais izbrauciens uz Krabi salu. (ekskursija par papildus samaksu 1500 thb ~ 50 EUR) Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas, būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām, neapdzīvotām tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.
 • Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna May Bay. (par papildus samaksu 1500 thb ~ 50 EUR). Brokastis viesnīcā. Transfērs uz piestātni Ao Nang Bay. Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūra. Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes. Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi. Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku. Maya Bay Phi Phi Ley – škiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Kaprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta. Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, Eiropas un Taizemes virtuve). Brīvais laiks. Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku. Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus. Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi.

Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, Puketas salām, u.c.).

Uzmanību! Biļetes uz Nacionālo Parku Krabi tiek apmaksātas uz vietas. Cenas no 50, līdz 400 THB.

8diena – brīvais laiks Krabī vai ekskursijas

 • Atpūta pie jūras vai ekskursijas.

9diena – Puketa

 • Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas.
 • Transfērs uz Puketu.
 • Šopinga tūre Puketā (iekļauta cenā). Šopinga tūres laikā Jums būs iespēja iegādāties Taizemes autentiskus produktus: mini zoodārzs, kurā atrodas vietējo džungļu iemītnieki; Indijas riekstu fabriku, kur Jūs varēsiet nobaudīt tās produkciju;
  Korejas kosmētikas veikalu; Medus ferma, kurā būs unikāla iespēja nogaršot un iegādāties ekoloģiski tīru medu un citus fabrikas ražojumus, tādus kā bišu māšu pienu, dažādu naturālo kosmētiku; Lateksa fabrika. Taizeme ir pasaules līderis heveja (Hevea) sulas iegūšanā un apstrādāšanā, no kuras ražo lateksu. Visā pasaulē tiek augstu vērtēti matrači un spilveni, kas izgatavoti no dabīgā lateksa, jo tiem piemīt antibakteriālas un ortopēdiskas īpašības. Pateicoties īpašai vakuuma iepakojuma tehnoloģijai, izstrādājumu var bez problēmām paņemt sev līdzi lidmašīnā kā rokas bagāžu.  Vēlāk Jūs sagaida slavenais King Cobra Show – uzvedums, kur profesionāli dresētāji izstāstīs par dažādu veidu čūskām, kas dzīvo Taizemē un rādīs slaveno numuru – kobras skūpsts. Turpat atrodas ferma, kur varēsiet iegādāties dažādus retus un ekskluzīvus preparātus, izgatavotus no čūsku indes, kā arī no pitona un Karaliskās Kobras žults. Pērļu ferma. Jūs uzzināsiet par to, kā tiek audzēts šis brīnumainais „jūras akmens” un varēsiet arī iegādāties skaistākos eksemplārus. Pēc tam arī atpūta salas smilšainajā pludmalē.
 • Otrajā dienas pusē – iekārtošanās viesnīcā.
 • Nakts viesnīcā Puketā.

10diena – atpūta Puketā

Puketa ir pazīstama ar savām pludmalēm un lieliskajiem izklaides kūrortiem, skaistajiem koraļļu rifiem un līčiem, kā arī klintīm un tīro jūru. Uz salas ir daudz tropisko mežu, ūdenskritumu, parku, kokosa plantāciju, kas padara Puketu par lielisku vietu atpūtai un ekskursijām.

JŪSU BRĪVDIENĀS UZ PUKETAS SALAS, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Pasaules slavenais Similan arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu no 3000 THB ~ 85 EUR). Similan salas – vienas no visvairāk visapbrīnojamākajām jūras nacionālajos parkos Taizemē. Pats fakts, ka šīs salas ir starp desmit labākajām niršanas vietām pasaulē, runā pats par sevi. Redzamība zem ūdens, labos laika apstākļos sasniedz rekordu – 50 metrus! Similan salas – bagāta zemūdens pasaule, Andamanu jūrā un nevainojami baltas smilšu pludmales. Šīs deviņas salas ir ierakstītas UNESCO kā vienas no skaistākajām vietām uz planētas. Interesanti, ka pirmais nirējs, kurš atklāja šo zemūdens pasauli, kļuva Žaks Īvs Kusto. Savvaļas salas nevar atstāt vienaldzīgu nevienu. Mežos, kas aizņem lielāko teritorijas daļu, Jūs varat atrast sikspārņus, ķirzakas un citus dzīvniekus. Šādā atmosfērā ir viegli sajusties kā jaunatklājējiem.
 • Patiesas dabas mīļotājiem – Surin arhipelāgs (Ekskursija par papildus samaksu, no 3700 THB ~ 105 EUR). Piecas pārsteidzoša skaistuma salas, veido jūras nacionālo parku Surinas, kas atrodas 60 kilometru attālumā no kontinenta un tikai 5 km attālumā no Taizemes un Birmas jūras robežas. Tas tika atzīts par nacionālo parku 9. Jūlijā, 1981. gadā. Pati galvenā sala Surin Nuea ir mājvieta 150 Mokeniem, jeb “jūras čigāniem”, kas apmetās šeit pēdējās desmitgadēs. Viņi sevi sauc par “lauvas” cilti. Viņi piekopj primitīvu dzīves veidu, nepievēršot uzmanību progresam, mūsdienu pasaulē. Vispopulārākā vieta Surin salās ir Richelieu Rock, lieliska niršanas vieta, kur barojās milzu vaļu haizivis un mantras, bet jūras bruņurupuči šeit atpeld, lai dētu olas. Jums būs iespēja peldēt kopā ar šiem skaistajiem rāpuļiem.
 • Slavenais un grandiozais šovs – Phuket FantaSea (biļete ar transfēru no 2500 THB ~ 70 EUR). Phuket FantaSea –  atrodas uz ziemeļiem no Puketas salas.Tas ir viens no lielākajiem izklaides centriem Puketā, un aizņem vairāk nekā 56 hektāru platību, kurā ir zoodārzs ar dzīvniekiem – albīniem (baltais tīģeris, kazas un mājputni), veikali ar nacionālajiem Taizemes produktiem un rokdarbiem, kā arī lieliski restorāni ar 4000 sēdvietām, bufete, ar dažādas taizemiešu un Eiropas virtuves ēdieniem. Viesiem būs iespēja redzēt pusotru stundu garo izrādi par Taizemes vēsturi “Karaliste fantāzija”. Jūs būsiet liecinieki kaujas ainām, kurās iesaistīti ziloņi un nacionālo cīņas mākslu elementi. Tāpat šovā uzstāsies pārsteidzoši savā tehnikā akrobāti, klauni, pirotehnikas efekti, optiskās ilūzijas, triki, lāzeru šovi, un vēl daudz kas cits.
 • Trīs salu unikāls arhipelāgs Koh Khai (Par papildus samaksu 1500 THB ~ 45 EUR).
  Vieni no apskates objektiem salās – delfīni. Tos var ieraudzīt netālu no krasta. Šie apbrīnojamie dzīvnieki parādās veselās grupās, momentāli piesaistot uzmanību.
  Vietējā dialektā “Koh Khai Nok” salu vārds tiek tulkots kā “miljons zivju salas.” Piekrastes ūdeņos tik tiešām ir daudz mazu jūras iemītnieku. Šeit pastāv tradīcija, pabarot zivis, metot pārtiku ūdenī. Tie, kuri vēlas iegūt labu iedegumu, var atpūsties pludmalē.

11diena – atpūta Puketā

 • Atpūta pie jūras vai ekskursijas.

12diena – atpūta Puketā

 • Atpūta pie jūras vai ekskursijas.

13diena – atpūta Puketā

 • Atpūta pie jūras vai ekskursijas.

14diena – lidojums uz Bangkoku

 • Brokastis.
 • Brīvais laiks Puketā.
 • Transfērs uz Bangkoku.
 • Brīvais laiks Bangkokā. Nakts viesnīcā Bangkokā.

15diena – lidojums uz Rīgu

 • Transfērs uz lidostu. Reģistrācija.
 • Avio lidojums Bangkoka – Taškenta, Taškenta – Rīga. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.


Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Bangkoka – Rīga.
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža 8 kg,
 • Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā,
 • Transfēri un vietējie gaisa pārlidojumi, saskaņā ar programmu (nododamā bagāža līdz 15 kg!),
 • Vilciens no Bangkokas uz Taizemes dienvidiem,
 • Izvietošana viesnīcā Bangkokā 3★ – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā,
 • Izvietošana viesnīcā Ao Nang pilsētā (Krabi) 2-3★ – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
 • Izvietošana viesnīcā Puketā 3★ – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
 • Ēdināšanas tips BB (brokastis)
 • Šopinga tūre Puketā,

Obligātas piemaksas uz vietas:

 • Ieejas biļete nacionālajā parkā un ūdens resursu nodoklis Cheow Lan ezera apmeklējumam – 2000 THB (apmēram 57€);
 • Pusdienas un vakariņas Khao Sok nacionālajā parkā – 1500 THB (apmēram 45€).

Taizmes vīzu noformē pirms brauciena – 55€

Papildus izmaksas (pēc vēlmes):

 • Khao San pastaigu iela un sarkano lukturu rajons – 600 THB (apmēram 17 EUR),
 • Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām – 2000 THB (apmēram 57 EUR),
 • Ekskursija uz seno galvaspilsētu Siāmu, Ajutajā – 2000 THB (apmēram 57 EUR);
 • Siam Niramit Bangkok Nacionālais teātris – 1500 THB (apmēram 45 EUR);
 • Izbrauciens ar ziloņiem – 700 THB (apmēram 20 EUR),
 • Pārbrauciens ar bambusa plostu, pa meža upi Sok, ar pusdienām – 500 THB (apmēram 15 EUR),
 • Privāts izbrauciens uz Krabi salu – 1700 THB (apmēram 50 EUR),
 • Phi Phi salas – 1700 THB (apmēram 50 EUR),
 • Koh Khai arhipelāga salas – 1500 THB (apmēram 45 EUR),
 • Similan arhipelāga salas – 3000 THB ( apmēram 85 EUR),
 • Surin arhipelāga salas – 3700 THB ( apmēram 105 EUR),
 • Phuket FantaSea šovs (cenā iekļauta biļete ar transfēru) – 2500 THB (apmēram 70 EUR).

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo.

Khao Sok un Čeolan ezers ir vieni no skaistākajiem un slavenākajiem dienvidaustrumu Āzijā. Tropu džungļi, kas ir to teritorijā, atzīti par vieniem no vecākajiem pasaulē (160 miljoni gadu), bet fantastiskās ainavas iekaros pat visizlepušāko ceļotāju sirdis. Pēc vienas no versijām, dēļ to skaistajām ainavām un skaistās dabas (un tāpat arī Krabi province) iedvesmoja slavenās filmas Avatar veidotājus. Šī ir viena no retajām vietām pasaulē, kur var satikt vienu no lielākajiem un brīnumainākajiem ziediem – raflezija. Tāpat dabas parka teritorijā dzīvo simtiem eksotisku dzīvnieku, no kuriem dažus no tiem, Jūs varēsiet satikt. Puketas ieliņas uzrunā ar suvenīru stendiem, bāriem, dārgiem restorāniem un zemūdens niršanas inventāru veikaliem. Kāds dejo visu nakti skaļas mūzikas pavadībā, bet kāds dzer kokteiļus, zem zvaigžņotām debesīm, pludmales bāros. Viegli apģērbti klienti vakariņo romantiskos restorānos, ēdot milzīgas garneles un dzerot itāļu vīnus.

ATBILDĒT