Bangkoka – Čiang Mai – Zelta trijstūris – Krabi! Labākās un populārākās Taizemes vietas + atpūta pie Krabi Andamandu piekrastes. Iespēja apmeklēt Laosu un Birmu!

Ceļojuma grafiks:

Oktobris: Novembris: Decembris: Janvāris: Februāris: Marts:
28.10.2016 11.11.2016 09.12.2016 06.01.2017 03.02.2017 03.03.2017

Ceļojumu cenas no 1119€

Ceļojuma programma:

1. diena – lidojums Rīga – Bangkoka

Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi Rīgas Starptautiskajā lidostā. Reģistrācija.

Avio lidojums Rīga – Taškenta, Taškenta – Bangkoka. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.

2. diena – Bangkoka

Ierašanas Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas saņemšana.

Tikšanās ar tūroperātora pārstāvi lidostā. Transfērs uz viesnīcu.

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

Papildus varam piedāvāt (patstāvīgi vai ar gidu): Vispasaules slavenais Bangkokas rajons – Khao San. Ielas tirdzniecība, dzīvā mūzika, amatnieku rokdarbi.

3. diena – nakts vilciens uz Čiang Mai

Brokastis.

Brīvais laiks vai kādas no tūroperātora piedāvātajām ekskursijām apmeklējums (senlaicīgā Taizemes galvaspilsēta – Ajuthaja, peldošais tirgus, senā pilsēta Muang Boran u.c.)

Vakarā došanās ar nakts vilcienu uz Taizemes kultūras galvaspilsētu – pilsētu Čiang Mai. Šis maršruts ir viens no interesantākajiem punktiem programmā. Jūs varēsiet apskatīt vietas, kas parastiem tūristiem nav pieejamas – biezi tropu džungļi, vietējo cilšu ciemati, buivalu bari un nebeidzami rīsu lauki. Un to visu Jums būs iespēja redzēt caur logu, braucot komfortablā vilcienā ar gaisa kondicionieri, svaigu un tīru gultas veļu, un vagonu restorānu ar gardu taizemes virtuvi.

Uzmanību! No 2016. gada oktobra Taizemē kursē pilnīgi jauni guļamvagoni. Tas ievērojami atvieglo ceļošanu pa Taizemi un ceļotāji arvien biežāk izvēlas ceļot ar vilcienu, nevis veikt avio lidojumus.

4. diena – Doi Suthep nacionālais parks

Brokastis vilcienā.

Ierašanās Čiang Mai. Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā (ar baseinu un atvērtu jumta terasi).

Pēc nelielas atpūtas došanas uz Doi Suthep nacionālo parku un visas Dienvidaustrumu Āzijas godājamāko budistu templi Wat Doi Suthep, kas atrodas uz gleznaina kalna (1676 m virs jūras līmeņa), kura pakājē arī atrodas pati Čiang Mai pilsēta.

Vakarā iesakām apmeklēt Kantoke Dinner – vakara šovu ar nacionālām dejām un vakariņām ar Ziemeļtaizemes virtuves ēdieniem.

Nakts viesnīcā, Čiang Mai pilsētā.

5. diena – apskates tūre pa reģionu

DOŠANĀS APSKATES TŪRĒ PA REĢIONU, KURĀ IEKĻAUTAS SEKOJOŠAS APSKATES VIETAS:

Tiger Kingdom – slavenā Āzijas zvēraudzētava, kurā tiek audzēti un dresēti tīģeri pēc jaunākajām metodēm, bez jebkādām agresijas izpausmēm pret dzīvniekiem. Zvēraudzētavas apmeklējuma laikā Jums būs iespēja izvēlēties tīģeri pēc vecuma kritērijiem (sākot no divu mēnešu jauna tīģerēna līdz pat 3 gadīgiem, lieliem, tīģeriem) un, dresētāju uzraudzībā, pavadīt ar viņu laiku. Varēsiet uzņemt fotogrāfijas ar savu fotoaparātu vai arī izmantot fotogrāfa pakalpojumus, kuru piedāvā zvēraudzētava.

Uzmanību! Audzētavai Tiger Kingdom nav nekāda sakara ar tīģeru templi Kančanaburi provincē (Kvai), kurš bija nesen likvidēts.

Gems Gallery – lielākā dārgakmeņu apstrādes rūpnīca Taizemē. Te varēsiet apskatīt Siāmas rubīnu, safīru, smaragdu, melnās un rozā pērles. Vēl jums būs iespēja apskatīt, kā arī sev tīkamāko iegādāties unikālus juvelierizstrādājumus.

Zīda fermas apmeklējums – Jums būs iespēja iepazīt visu zīda ražošanas procesu, sākot ar zīdtārpiņu kāpuru un kūniņu audzēšanu un beidzot ar jau gatavu produktu.

Karenu garo kaklu cilts apmeklējums. Taizemes ziemeļu kalnos – šīs cilts sievietes no piecu gadu vecuma sāk nēsāt uz kakla speciālas „stīpas”. Vēl Jūs apmeklēsiet garausaino iko, kā arī akha, meu, jau, palongu kalna cilšu pārstāvju ciematus.
Uzmanību! Šīs cilts apmeklējumus var tikt atcelts sakarā ar pagaidu aizliegumu, tādā gadījumā tūroperators noorganizēs citu, līdzvērtīgu, informatīvu ekskursiju.

Daiļamatniecības centrs Bo Sang – slavena vieta, kur jau vairāk nekā 200 gadus ar rokām izgatavo Āzijas bambusa lietussargus un rokas lējuma papīru (Jūs varēsiet vērot izgatavošanas procesu), kā arī daudzi citi izstrādājumi. Turpat Jūs varēsiet redzēt ka meistari glezno lietussargus, attēlus un daudz ko citu. Jums arī būs iespēja pasūtīt apzīmējumus, iniciālus vai uzrakstu uz jūsu apģērba, somas un pat uz mobilā telefona. Krāsas ir ūdensizturīgas un labi turēs uz jebkuras virsmas. Visu procesu Jūs varēsiet nofotografēt.

Orhidejas Ferma – šeit Jums būs iespēja apskatīt aptuveni 250 dažādu skaistu un krāšņu ziedu, kā arī Orhidejas fermas teritorijā atrodas un tūristiem pieejama tropisko tauriņu audzēšanas ferma.

Vakarā, 19:00 brauciens uz Nakts Safari – Slavenais komplekss atrodas pilsētas nomalē, kur Jūs varēsiet redzēt savvaļas dzīvniekus pastaigājamies, bez redzamām barjerām. Jūs redzēsiet vienus no visretākajiem dzīvnieku veidiem – balto tīģeri un balto lauvu, kā arī apskatīsiet tropisko dzīvnieku tematisko muzeju. Programmu veido 3 maršruti, kuros pārvietojas īpašs atklāts transports ar prožektoriem, tādējādi ļaujot maksimāli pietuvoties dzīvniekiem un aplūkot tos (varbūt Jums tiks piedāvāta iespēja pabarot žirafes!).

Vismūsdienīgākā šova visā Dienvidu un Austrumu Āzijā – Muzikālo strūklaku šova ar lāzera efektiem.

Nakts viesnīcā, Čiang Mai pilsētā.

6. diena – Zelta trijstūris. Mekonga upe. Laosa. Birma

Došanās uz īpašo ekonomikas zonu – Zelta Trijstūri, vietu kur savienojas trīs valstu robežas: Taizeme, Birma un Laosa, bijusī lielākā opija piegādes vieta pasaulē. Pa ceļam apstāšanās pie karstajiem avotiem, pie visaugstākā geizeri Taizemē un pie kalnu ezera, kur būs iespēja pabarot daudzkrāsainas un iepriekš neredzētas zivis. Šis ir viens no vismīļākajiem taizemiešu brīvā laika pavadīšanas veidiem!

Pēc tam slavenā Baltā tempļa – Wat Rong Khun apmeklēšana. Unikāla un šokējoša ar savu skaistumu vieta!

Pusdienas restorānā (zviedru galds ar Eiropas un Taizemes virtuvi)

Ierašanās visas Āzijas galvenās ūdens artērijas ielejā – pie Mekongas upes. Pasaulē vienīga opija muzeja apmeklēšana (pēc vēlēšanās), kā arī Budas milzīgas statujas un karaļa Mengraja pieminekļa apmeklēšana. Braukšana ar motorlaivu pa Mekong upi Birmas un Laosas virzienā.

Apstāšanās Laosā un vietējā tirgus apmeklēšana.

Pēc tam došanās uz Mesai – Taizemes pierobežas pilsēta ar Birmu (Mjanmu). Lēto preču tirgus apmeklēšana (ķīniešu, kontrabandas preces).

Izmitināšana viesnīcā tiešā tuvumā Birmas (Mjanmas) robežai. Vakarā – brīvais laiks.

7. diena – Birma (Mjanma). Tējas plantācijas Mae Salong

Došanās uz Birmas pierobežas punktu, un īslaicīgās Birmas pases saņemšana, lai varētu apmeklēt šo valsti uz vienu dienu. Birmas vīza jāapmaksā uz vietas (60 €).

Birmas robežas šķērsošana, vietējā birmaņu tirgus, zelta Švedagona stupa, Birmas rajonu kalna rajonu apmeklēšana. Brīvais laiks.

Pēcpusdienā atgriežamies Mei Sai. Izrakstīšanās no viesnīcas. Pusdienas.

Nākamais apskates objekts programmā – gleznainā kalnu ielejā Mae Salong, šīs vietas iedzīvotāji ir Ķīnas bēgļi un Mea Salong ir pazīstama ar lielajām tējas plantācijām, kuras apmeklēšana ir mūsu ceļojuma programmā. Jums būs iespēja apmeklēt slaveno tējas dārzu un pašiem ar savām acīm redzēt visu tējas audzēšanas un vākšanas procesu. Izmēģināt un iegādāties dažādas speciālās zaļās tējas Olong.

Saulrietā atgriezties viesnīcā Čiang Mai.

Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Čiang Mai.

8. diena – brīva diena atpūtai Čiang Mai pilsētā vai ekskursijas

 

Brīva diena atpūtai Čiang Mai pilsētā. Varēsiet peldēties baseinā, sauļoties atvērtajā terasē vai apmeklēt vietējo tirgu. Viesnīca atrodas vecpilsētā, pie cietokšņa sienām, 10 metru attālumā no budistu tempļa Wat Chiang Man, kur var pastaigāt pa teritoriju un apmeklēt galveno templi. Vai pabraukāties ar riteni pa šaurajām, gleznainajām pilsētas ieliņām, kas iegrimst tropu zaļumos. Velosipēdu noma atrodas pie viesnīcas.

KĀ ARĪ ŠAJĀ DIENĀ PIEDĀVĀJAM APMEKLĒT ŠĀDAS EKSKURSIJAS:

Doi Inthanon nacionālais parks – Šis parks slavens ar daudzajiem ūdenskritumiem, kas piesaista neskaitāmus ceļotājus. Doi Inthanon ir 2565 metrus augsts kalns – tas ir augstākais Taizemē. Parkā ir arī daudz alu un botānisku dārzu, ko ceļotāji labprāt dodas apskatīt un izpētīt. Jūs arī varēsiet apskatīt divas milzīgas stupas, kas atzīmē Taizemes karaļa 60. Dzimšanas dienu.

Ziloņu ciemats – vieta, kur gandrīz dabiskos apstākļos dzīvo un strādā ziloņi. Varēsiet tos apskatīt un pabarot, vai pat izpeldēties kopā ar tiem.

9. diena – lidojums uz Krabi

Transfērs uz lidostu. Avio lidojums uz Krabi.

Transfērs uz tūristu pilsētu Ao Nang un iekārtošanās viesnīcā.

10. diena – atpūta Krabī vai ekskursijas

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, skaistās viena no skaistākajām un iespaidīgākajām visā dienvidu Taizemē. Tieši tur atrodas visā pasaulē zināmās pludmales, salas, nacionālie parki, piejūras kūrorti, un tieši uz Krabi brauc atpūtnieki no tuvējās salas Puketas – uz ekskursijām un ideālo pludmaļu meklējumos, izpeldēties kristāldzidrajos ūdeņos un apskatīt paradīzes salas. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties blakus šīm skaistajām vietām un apskates objektiem.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Privātais izbrauciens uz Krabi salu.
  (ekskursija par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR)
  Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas, būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām, neapdzīvotām tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.
 • Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna May Bay.
  (par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR).
  Brokastis viesnīcā. Transfērs uz piestātni Ao Nang Bay.
  Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūra.
  Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.
  Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi.
  Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.
  Maya Bay Phi Phi Ley – škiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Kaprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta.
  Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, Eiropas un Taizemes virtuve). Brīvais laiks.
  Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.
  Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus.
  Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi.

Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, Puketas salām, u.c.).

11. diena – atpūta Krabī vai ekskursijas

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, skaistās viena no skaistākajām un iespaidīgākajām visā dienvidu Taizemē. Tieši tur atrodas visā pasaulē zināmās pludmales, salas, nacionālie parki, piejūras kūrorti, un tieši uz Krabi brauc atpūtnieki no tuvējās salas Puketas – uz ekskursijām un ideālo pludmaļu meklējumos, izpeldēties kristāldzidrajos ūdeņos un apskatīt paradīzes salas. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties blakus šīm skaistajām vietām un apskates objektiem.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Privātais izbrauciens uz Krabi salu.
  (ekskursija par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR)
  Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas, būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām, neapdzīvotām tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.
 • Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna May Bay.
  (par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR).
  Brokastis viesnīcā. Transfērs uz piestātni Ao Nang Bay.
  Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūra.
  Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.
  Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi.
  Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.
  Maya Bay Phi Phi Ley – škiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Kaprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta.
  Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, Eiropas un Taizemes virtuve). Brīvais laiks.
  Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.
  Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus.
  Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi.

Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, Puketas salām, u.c.).

12. diena – atpūta Krabī vai ekskursijas

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, skaistās viena no skaistākajām un iespaidīgākajām visā dienvidu Taizemē. Tieši tur atrodas visā pasaulē zināmās pludmales, salas, nacionālie parki, piejūras kūrorti, un tieši uz Krabi brauc atpūtnieki no tuvējās salas Puketas – uz ekskursijām un ideālo pludmaļu meklējumos, izpeldēties kristāldzidrajos ūdeņos un apskatīt paradīzes salas. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties blakus šīm skaistajām vietām un apskates objektiem.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Privātais izbrauciens uz Krabi salu.
  (ekskursija par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR)
  Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas, būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām, neapdzīvotām tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.
 • Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna May Bay.
  (par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR).
  Brokastis viesnīcā. Transfērs uz piestātni Ao Nang Bay.
  Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūra.
  Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.
  Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi.
  Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.
  Maya Bay Phi Phi Ley – škiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Kaprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta.
  Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, Eiropas un Taizemes virtuve). Brīvais laiks.
  Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.
  Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus.
  Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi.

Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, Puketas salām, u.c.).

13. diena – atpūta Krabī vai ekskursijas

Krabi province, kas atrodas Andamanu jūras krastā, skaistās viena no skaistākajām un iespaidīgākajām visā dienvidu Taizemē. Tieši tur atrodas visā pasaulē zināmās pludmales, salas, nacionālie parki, piejūras kūrorti, un tieši uz Krabi brauc atpūtnieki no tuvējās salas Puketas – uz ekskursijām un ideālo pludmaļu meklējumos, izpeldēties kristāldzidrajos ūdeņos un apskatīt paradīzes salas. Mēs piedāvājam unikālu iespēju atpūsties blakus šīm skaistajām vietām un apskates objektiem.

BRĪVAJĀ LAIKĀ, MĒS PIEDĀVĀJAM SEKOJOŠAS AKTIVITĀTES UN EKSKURSIJAS:

 • Privātais izbrauciens uz Krabi salu.
  (ekskursija par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR)
  Atsevišķs grupas ceļojums uz salām Krabi provincē. Brauciens uz visu dienu, ar salu apmeklējumu, pludmalēm, peldēšanu ar masku caur koraļļu rifu un pusdienas. Privāta laiva un īpaša programma ar iespēju apmeklēt visas skaistākās un slavenākās vietas un salas Ao Nang ūdeņos. Programma ietver Poda Island apmeklējumu – slavena ar tās balto smilšu pludmali un kristāldzidrajiem ūdeņiem, salas Guy vai Chicken – kas ir nodēvētas dēļ klints, kas ir ļoti līdzīga vistas galvai. Blakus Chicken salai ir vienas no labākajām vietām, lai nodarbotos ar snorkelēšanu, kur ir bagāta un krāsaina zemūdens pasaule. Bez lielās Poda salas un Chicken salas, būs apstāšanās pie daudzajām mazajām un gleznainajām, neapdzīvotām tropu saliņām. Izbrauciena nobeigumā – vispasaules slavenā pussala Riley, pie kuras var piebraukt tikai no ūdens (no sauszemes puses to apņem klintis), uz kuras atrodas Pranang pludmale – kas ir viena no divdesmit skaistākajām pludmalēm pasaulē.
 • Nacionālais salu parks Phi Phi. Slavenā lagūna May Bay.
  (par papildus samaksu 1500 thb ~ 40 EUR).
  Brokastis viesnīcā. Transfērs uz piestātni Ao Nang Bay.
  Izbrauciens ar motorlaivu, ekskursija pa slavenākajām salām Andamanu jūra.
  Bamboo Island apmeklējums. Lieliska sala ar kristāldzidru ūdeni un sniegbaltām smiltīm. Atpūtas brīdis, peldēšanās un niršana ar masku – 45 minūtes.
  Viking Cave sala – slavenās Phi Phi salas alas, kur mitinās jūras čigāni, kas iegūst bezdelīgu ligzdas – izsmalcinātu un dārgu delikatesi.
  Lohsamah Bay – unikāla un gleznaina Phi Phi Ley salas lagūna. Iespēja nirt ar masku.
  Maya Bay Phi Phi Ley – škiet pati slavenāka un efektīgākā pludmale pasaulē, filmas The Beach (Pludmale) ar Leonardo Di Kaprio galvenajās lomās, filmēšanas vieta.
  Phi Phi Don salas apmeklējums. Pusdienas restorānā (zviedru galds, Eiropas un Taizemes virtuve). Brīvais laiks.
  Pi Leh Bay – vēl viena pasakaina arhipelāga Phi Phi lagūnā. Iespēja nirt ar masku.
  Monkey Beach – savvaļas pērtiķu pludmale. Lieliska iespēja pavērot un pabarot pērtiķus.
  Brīvais laiks, pirms došanās atpakaļ. Brauciens tiek veikts ērtā ātrgaitas laivā. Visa brauciena laikā tiks izsniegti bezmaksas dzērieni. Atpakaļceļā – svaigi tropu augļi.

Tāpat arī Jūs varēsiet uzzināt par citām ekskursijām un braucieniem (smaragda ezeriem, karstajiem avotiem, ūdenskritumiem, džungļu pārgājieniem, makšķerēšanu, klinšu kāpšanu, niršanu ar akvalangu, Similan un Surin arhipelāgiem, Puketas salām, u.c.).

14. diena – lidojums uz Bangkoku

Brokastis.

Brīvais laiks Krabī.

Transfērs uz Bangkoku.

Vakarā iespējams apmeklēt – Siam Niramit (pēc vēlēšanās, par papildus samaksu). Nacionālā Taizemes teātra šovs. Pašu skaistāko un iespaidīgāko teātra izrādi par senlaicīgo un mūsdienu Taizemes vēsturi un tradīcijām, kas ir ierakstīta Ginesu rekordu grāmatā.

Nakts viesnīcā.

15. diena – lidojums uz Rīgu

Transfērs uz lidostu. Reģistrācija.

Avio lidojums Bangkoka – Taškenta, Taškenta – Rīga. Lidojuma laikā būs pieejamas siltās uzkodas un dzērieni.


Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Bangkoka – Rīga.
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokas bagāža 8 kg,
 • Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā,
 • Transfēri saskaņā ar programmu (nododamā bagāža līdz 15 kg!),
 • Izvietošana viesnīcā Bangkokā – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā,
 • Izvietošāna viesnīcā Ao Nang pilsētā (Krabi) – saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
 • Izvietošāna viesnīcā Čiang Mai pilsētā– saskaņā ar programmu, viena vieta divvietīgā numurā.
 • Ēdināšanas tips BB (brokastis)
 • Konsultācijas ar tūroperatora vietējo pārstāvniecību, krievu valodā.

Papildus:

Obligātas piemaksas:

 • Pusdienas Čiang Mai pilsētā un Zelta trijstūrī (4.5.un 6.diena) – 1200 THB (apmēram 30€) – apmaksa Taizemē
 • Iebraukšanas atļauja Zelta trijstūrī – 1500 THB (apmēram 35€) – apmaksa Taizemē
 • Nacionālais parks Doi Suthep – 700 THB (apmēram 16€) – apmaksa Taizemē
 • Taizemes vīza 55€ (noformē pie mums pirms brauciena)

Papildus izmaksas (pēc vēlmes):

 • Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām – 2000 THB (apmēram 50 EUR),
 • Privāta tūre Krabi salās – 1500 THB (apmēram 40 EUR),
 • Phi Phi salas – 1500 THB (apmēram 40EUR),
 • Ekskursija uz Ajutaju, senā galvaspilsēta Siāma un pusdienas – 2000 THB (apmēram 50 EUR)
 • Siam Niramit Bangkok Nacionālais teātris – 1500 THB (apmēram 35 EUR)
 • Khao San vakara programma un Sarkano Lukturu Rajons – 500 THB (apmēram 11 EUR)
 • Brokastis Čiang Mai pilsētā (4 dienas). Maksāt uz vietas 3 EUR
 • Vakara šovs ar nacionālām dejām un vakariņām Kantoke Dinner – 700 THB
 • Nakts Safari un Muzikālo strūklaku šovs – 800 THB
 • Karenu garo kaklu ciems – 400 THB
 • Braukšana ar motorlaivu pa Mekong upi ar Laosa apmeklējumu – 1200 THB
 • Re-Entry Permit izbraukšanas atļauja no Taizemes uz Birmu – 1500 THB
 • Vīza uz Mjanmu (Birmu) – 1500 THB

Programma nodrošina izmitināšanu sekojošās viesnīcās Bangkokā, Čiang Mai un Krabī:

Bangkoka: Karnmanee Palace 3★ – Viesnīca atrodas 5 minūšu braucienā no Saphan Khwai metro stacijas un 10 minūšu braucienā no brīvdienu tirgus Chatuchak. Viesiem tiek piedāvāts atvērtais baseins, masāžas pakalpojumi, bezmaksas Wi-Fi. Visi plašie numuri aprīkoti ar balkonu un viesistabu. Pie tam tajos ir gaisa kondicionieris, vannas istaba ar vannu. Viesu ērtībām numurā ir mini bārs un fens.

Čiang Mai – viesnīca / viesu māja atrodas pašā vecpilsētas sirdī, 10 metrus no veca Čiang Mai budistu tempļa – Wat Chiang Man. Plaši numuri ar kvalitatīvām koka mēbelēm un lielām gultām. Viesnīcā ir restorāns, neliels baseins un ļoti laipns un atsaucīgs personāls.

Krabi: Sabai Resort 2 +★– Viesnīcu komplekss ar bungalo mājiņām. Skaista, mājīga teritorija ar tropu augiem. Viesnīcas teritorijā ir baseins un restorāns. Katrā mājiņā ir viss nepieciešamais – viena vai divas gultas, ledusskapis, skapis, terase, duša, tualete.

Ja viesnīca rezervācijas apstiprinājuma brīdī nav pieejama, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tāda paša līmeņa viesnīcu vai viesnīcu līmeni augstāk.

Ieejas biļetes apskates vietās, biļetes uz Nacionālajiem parkiem, ūdens pārbraucieni (prāmji un laivas) un citi maksas pakalpojumi būs nepieciešams apmaksāt uz vietas.

Biļete uz nakts vilcienu būs nepieciešams apmaksāt uz vietas, 10 – 30 EUR, atkarībā no izvēlētās klases.

Uzmanību! Lai apmeklētu Mjanmu (Birmu) Latvijas Valsts pilsoņiem, kā arī nepilsoņiem būs nepieciešama vīza, kuru varēs iegūt šķērsojot robežu. Kā arī būs nepieciešama Re-Entry Permit (pagaidu izbraukšanas atļauja no Taizemes), kuru varēs noformēt pie tūroperātora pārstāvja Taizemē.

Mjanmas (Birmas) apmeklējums ir pēc vēlēšanās! Tiem, kas nevēlēsies šķērsot Taizemes robežu, mēs piedāvāsim citas interesantas izklaides iespējas pie Birmas robežas.

Transfēri:

Šim ceļojumam ir pieejami transfēri par papildu samaksu 15€ (no cilvēka) vienā virzienā no/uz sekojošām pilsētām: Rēzekne, Daugavpils, Jēkabpils, Ogre, Valmiera, Cēsis, Ventspils, Liepāja, Saldus, Dobele un Jelgava!Transfērs tiek organizēts no pilsētu centriem, līdz lidostai “Rīga” (neiekļaujot sevī piebraukšanu pie katra tūrista dzīves vietas). Pieteikt transfēru nepieciešams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@hermestravel.lv ne vēlāk kā piecas dienas pirms ceļojuma.

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo…

Andamandu piekraste, Taizemes dienvidos, tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām vietām uz zemes. Fantastiskas kalnu ainavas, tīra debeszila jūra un patīkams tropu klimats – vilina uz šo vietu ceļotājus no visas pasaules. Šī programma būs īpaši interesanta tropiskās dabas, neapdzīvotu salu un noslēpumainu vietu cienītājiem. Vietas, kur vēl nav bijuši lieli tūristu pūļi.

Čiang Maj ir kultūras galvaspilsēta. Šeit var sajust īsto gadsimtiem neskarto Taizemes kultūru. Pilsētiņa atrodās gleznainā ielejā kalnu Doi Suthep un Doi Pui pakājē. Šeit ir milzum daudz budistu tempļu, daži no tiem ir pat pasaules slaveni. Vecpilsētas centrs – bezgalīgs gleznainu ieliņu labirints, kurā varam redzēt ziemeļtaizemišu ikdienas dzīvi. Pati viesošanās pilsētiņā arī ir lieliska atpūta!

Zelta Trijsūris – īpaša ekonomiskā zona, kuru sargā Taizeme, Laosa un Mjanmi. Kādreiz šis reģions bija opiuma piegādāšanas līderis. Arī tagad te ir ļoti daudz tirgus laukumu, kuros var iegādāties dažādas preces no Birmas, Ķīnas un Laosas. Viens no ievērojamākajiem programmas punktiem – populārākā un lielākā Āzijas upe- Mekonga.

Vēl, ceļā uz Zelta Trijstūri Jūs redzēsiet visā pasaulē slaveno Balto Templi – Wat Rong Khun pilsētiņā Čiang Raj. Un, protams, redzēsiet slavenās tējas plantācijas. Vienā no tām mēs viesosimies pa ceļam no Me Saj pilsētiņas uz Čiang Maj.

ATBILDĒT