Grupu un individuālie ceļojumi uz Nāves jūru no Rīgas. Ekskursijas ar Nāves jūras apmeklējumu un tās apkārtni krievu valodā ar lielisku gidu.

Atpūtas ceļojumi uz Nāves Jūru par speciālām cenām, paliekot 7 naktis viesnīcās. Mūsu ceļojuma piedāvājumi iekļauj sevī ne tikai viesnīcu, bet arī transfērus, konsultāciju pie ārsta un procedūru relaksējošā kapsulā.

Dead SeaNāves Jūrai ir unikālas dabas iezīmes, kas spēj palīdzēt atbrīvoties no daudzām slimībām, kas ir grūti izārstēt ar tradicionālajām ārstēšanas metodēm. Tiem, kuriem nav nepieciešama ārstēšana, Nāves jūra ir labākā vieta, kur atpūsties un uzlādēt enerģiju jebkurā gadalaikā. Ceļojuma laikā, daudzi tūristi nevēlas veltīt tikai vienu dienu ekskursijai uz Nāves jūru, un pavada šajā maģiskajā vietā vairākas dienas, lai pilnībā izbaudīt īpašo atmosfēru un tuksneša klimata  brīnumaino dabu, kā arī iepazīties ar apskates objektiem un Jūdejas tuksneša vēstures pieminekļiem.

Mēs iesakām jums atrast jūsu aizņemtajā grafikā un dodaties uz Nāves jūru kaut uz divām dienām. Vēl viens ērts veids, kā nodrošināt ilgāku uzturēšanos uz Nāves jūras ir paņemt papildus ekskursijas uz Jeruzalemi, Betlēmi, Telavivu, Galileju un citus lieliskus maršrutus, ieskaitot blakus Jordāniju. Grupu ekskursijas uz Nāves jūru paredz arī īpašas brīvdienu paketes un ārstēšanu ar minimālo uzturēšanās ilgumu 7 naktis. Ein Bokek kompleksa teritorijā, Nāves jūras krastā, ir komfortablas viesnīcas dažāda veida SPA centri un restorāni.

Mēs piedāvājam atpūsties un uzlabot savu veselību Nāves jūras kūrortā Ein Bokek. Tā ir unikāla dabas klīnikā, kas atrodas 420m zem jūras līmeņa. Jūsu uzturēšanās laikā, mēs piedāvājam vienas dienas ekskursiju lielu izvēli  uz Izraēlu: Jeruzalemi, Telavivu, Galileju, un citām pilsētām. Nāves jūras ārstnieciskās īpašības:

  • 330 saulainas dienas gadā, kas ir tik svarīgi, lai ārstētu ādas slimības. Tajā pašā laikā, pacienti var uzturēties saulē līdz 8 stundām dienā bez kaitējuma veselībai. Tas ir pateicoties dabas gaisa filtra dziļumam, kas pārsniedz 400 metrus un kavē daļu no ultravioletā starojuma, kas ir bīstams cilvēkiem un izraisa ādas apdegumus, pārmērīgā sauļošanā provocē risku saslimt ar ādas vēzi.
  • Tīrs un sauss gaiss, bagātināts ar skābekli un piesātināts ar joda joniem, bromu, un citiem elementiem;
  • Nāves jūras ūdenim nav analogu pasaulē, ar augstu (33%) minerālsāļu un elementu saturu, Piemēram, sāls koncentrācija Vidusjūrā ir tikai 3%;
  • Ārstnieciskie dubļi, kas ir bagāti ar minerāliem un organiskiem komponentiem.

ATBILDĒT