Uzlabojiet savu veselību Nāves jūras kūrortā Ein Bokek (Izraēlā). Izdevīgas cenas viesnīcām, transfēriem un ekskursijām.

Piedāvājums viesnīcām Einbokekas kūrortā vasaras mēnešos. Cena ir norādīta par 7 naktīm diviem cilvēkiem! Cenā ir iekļauts: izmitināšana viesnīcā, attiecīga ēdināšana, grupu transfērs no Telavivas Ben Gurion lidostas un atpakaļ, viena konsultācija pie klīnikas speciālista, relaksējošā kapsula Atsevišķi ir iespējams pasūtīt ārstēšanas programmas. Biļete nav iekļauta cenā.

1. Leonardo Inn Dead Sea

Viesnīca Leonardo Inn Hotel Dead Sea atrodas viesnīcas Ein Bokek’s zonā, nelielas pastaigas attālumā no pludmales. Viesnīca Leonardo Inn piedāvā sekojošu ēdināšanu: brokastis + vakariņas. Blakus viesnīcai atrodas tirdzniecības centrs.

2. Isrotel Ganim

Viesnīca Isrotel Ganim atrodas Nāves jūras krastā, Einbokekas tūrisma rajonā, 2 minūšu pastaigas attālumā no pludmales. Viesiem tiek piedāvātas spa procedūras un 2 iekštelpu peldbaseini ar jūras ūdeni.

3. Lot Spa Hotel

Lot Spa Hotel ir viena no dažām viesnīcām Einbokekas kūrortā, kurai ir privāta pludmale. Viesnīcu raksturo klusa atmosfēra un izcils serviss.

4. Hod Hamidbar Hotel

Viesnīcas Hod Hamidbar Resort viesi bez maksas var izmantot privāto pludmali ar sauļošanās zviļņiem un saulessargiem. Vakaros darbinieki rīko izklaidējošas aktivitātes.

divider

Ir pieejamas arī citas viesnīcas! Sūtiet savu pieprasījumu!

Nāves jūras ārstnieciskās īpašības:

  • 330 saulainas dienas gadā, kas ir tik svarīgi, lai ārstētu ādas slimības. Tajā pašā laikā, pacienti var uzturēties saulē līdz 8 stundām dienā bez kaitējuma veselībai. Tas ir pateicoties dabas gaisa filtra dziļumam, kas pārsniedz 400 metrus un kavē daļu no ultravioletā starojuma, kas ir bīstams cilvēkiem un izraisa ādas apdegumus, pārmērīgā sauļošanā provocē risku saslimt ar ādas vēzi.
  • Tīrs un sauss gaiss, bagātināts ar skābekli un piesātināts ar joda joniem, bromu, un citiem elementiem;
  • Nāves jūras ūdenim nav analogu pasaulē, ar augstu (33%) minerālsāļu un elementu saturu, Piemēram, sāls koncentrācija Vidusjūrā ir tikai 3%;
  • Ārstnieciskie dubļi, kas ir bagāti ar minerāliem un organiskiem komponentiem.

ATBILDĒT