lvru +37122182225 info@hermestravel.lv
+37122182225 info@hermestravel.lv

Hermes Travel piedāvā akcijas un piedāvājumus. Kā ceļojumu eksperti mēs piedāvājam speciālās brīvdienas un pieejamu veidu, kā ceļot tur, kur lēti nenozīmē nepatīkami. Mūsu draudzīgais, personīgais pakalpojums ir ideāls, lai rezervētu īpašas svinības, tostarp medusmēnesi, meiteņu brīvdienas un pat Ziemassvētku paketes. Mēs arī saprotam, ka ceļošana ar bērniem ne vienmēr ir vienkārša, un mums ir daudz lielisku ieteikumu brīvdienām ar bērniem, kas ģimenēm piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat savu atvaļinājumu iepriekš, vai meklējat pēdējā brīža akcijas, mūsu piedāvājumi ir ērts veids, kā rezervēt visas Jūsu vajadzības par vienu pieņemamu cenu.

Mūsu brīvdienu paketes ir pilnībā pielāgojamas un piedāvā iespēju apvienot visu, sākot no pamatiem, piemēram, lidojumiem un izmitināšanas, līdz papildu opcijām, piemēram, transfēriem un ceļojumu apdrošināšanai, nemaz nerunājot par visiem papildinājumiem, kas padara Jūsu atpūtu patiesi īpašu, piemēram, maltītes, ekskursijas, kruīza paketes, masāžas un spa procedūras un daudz ko citu. Ietaupiet laiku un naudu un droši rezervējiet akcijas piedāvājumu, izmantojot kādu no mūsu fantastiskajiem ceļojumiem.

×

Visas vietas ir aizpildītas

Diemžēl uz izvēlēto ceļojumu vairs nav brīvu vietu.
Sazinieties ar mūsu menedžeri un mēs palīdzēsim jums atrast ceļojuma variantus, kas atbilstu jūsu vēlmēm.
KONTAKTI

GDPR

    Call Now Button