2.4 C
Rīga
piektdien, februāris 21, 2020

Labākas tūres uz Vjetnamu (iekļauts lidojums)

Vjetnamas Ziemeļi un Dienvidi (no 1389€) ar pludmales atpūtu

Vjetnama – slēptais Āzijas šarms! Hanoja – Halongas Līcis – Čangan - Sapa - Hošimina - Mekongas Delta - pludmales atpūta Muinē. Lidojumi +...

Vjetnamas Dienvidi (989€) atpūta pie jūras un ekskursijas

Vjetnama - slēptais Āzijas šarms! Hošimina - Kuči - Mekongas Delta - Muine. Lidojums + transfēri + 8 naktis pludmales atpūta 3★ viesnīcā Tien...

Pasūtīt ceļojumu:

Jūsu e-pasts: (obligāti)

Jūsu tālruņa numurs:

Jūsu ceļojuma galamērķis:

Ceļojumi uz Vjetnamu (lidojums nav iekļauts)

Vjetnamas Ziemeļi un Fukuokas Sala (1449€)

Vjetnama ar pludmales atpūtu Fukuokas Salā! Hanoja – Čangan - Halongas Līcis – Sapa - Fukuoka - Mekongas Delta - Kan Zo - Hošimina....

Ceļojums uz Vjetnamu – īsais septiņu dienu atvaļinājums

Septiņu dienu ceļojums uz Vjetnamu. Pludmales atpūta Fanthjetā ar iespēju apmeklēt ekskursijas. Fanthjeta atrodas Dienvidķīnas jūras krastā, un ir viens no Vjetnamas svarīgākajiem zvejas ciematiem. Lai gan...

Ceļojums uz Vjetnamu – Hanoja – Halonga – Načanga – Hošimina

Desmit dienu tūre uz Vjetnamu. Sešas dienas veltītas pludmales atpūtai. Maršruts - Hanoja – Halonga – Načanga - Hošimina. Hanoja ir Vjetnamas galvaspilsēta un ir valsts otrā...

Ceļojums uz Vjetnamu – Hošimina – Mekonga – Fukuokas vai Kondao...

Vienpadsmit dienu tūre uz Vjetnamu. Astoņas dienas veltītas pludmales atpūtai. Maršruts - Hošimina, Mekonga, Fukuokas vai Kondao sala. Fukuoka ir Siāmas līča lielākā sala, kas atrodas 65 km no...

Ceļojums uz Vjetnamu – Hošimina – Mekonga – Načanga

Vienpadsmit dienu tūre uz Vjetnamu. Astoņas dienas veltītas pludmales atpūtai. Maršruts - Hošimina, Mekonga, Načanga. Načanga ir Khanh Hoa provinces galvaspilsēta, kura atrodas Vjetnamas dienvidu centrālajā...
6,217FaniPatīk
17SekotājiSekot
1,432SekotājiSekot
21SekotājiSekot
Ho Chi Mihn
scattered clouds
32 ° C
32 °
32 °
66%
2.6kmh
40%
Cet
29 °
Pie
29 °
Ses
29 °
Sve
27 °
Pir
29 °

Par Vjetnamu

Šodien Vjetnama ir izcils ceļojuma galamērķis. Rezervējiet vienu no mūsu tūrēm uz Vjetnamu ar fascinējošu dabisko skaistumu, dīvainu ciemata dzīvi, apdullinošām pludmalēm.

Pēc vētrainas pagātnes, Vjetnama ir kļuvusi par lielu tūrisma galamērķi un tas ir pilnīgi pamatoti. Tā ir valsts ar dabas skaistumu, kurai var pievienot tās bagāto vēsturisko mantojumu. Vjetnama ir aptuveni vienādā izmērā ar Vāciju. Tās piekraste stiepjas aptuveni 3445 kilometrus garumā. Kalni un tropu meži – katrs veido 40% no kopējās valsts platības. Tā ir ļoti droša valsts, un vietējiem iedzīvotājiem patīk tūristi. Galvenā reliģija šeit ir budisms. Festivāli spēlē lielu lomu vjetnamiešu dzīvē, sākot no ģimenes pulcēšanām līdz valsts svētkiem. Vislielākais festivāls ir Tet, kas ilgst septiņas dienas un tas ir laiks, kad ģimenes sanāk kopā, lai svinētu Jauno gadu. Lielāka svētku daļa notiek pavasarī. Tie, kam patīk pludmales atpūta, var doties uz Phan Thiet – rosīga maza zvejas osta ar baltām pludmalēm, krāsainām laivām un brīvdabas tirdziņiem.

Tūristam ir vieglāk orientēties Vjetnamā, sadalot to četros dažādos ģeogrāfiskajos reģionos:

  • Ziemeļu Vjetnama
  • Centrālā piekraste
  • Centrālās augstienes
  • Dienvidu Vjetnama

Pirmais reģions Ziemeļu Vjetnama, piedāvā dažus eksotiskus reljefus ar tās nelīdzenām kalnu ainavām un tās unikālo piekrastes ainavu. Labākais sākumpunkts ceļojumam ir Hanoja, valsts galvaspilsēta, pazīstama ar savu gadsimtiem veco un bagātu kultūru ar Dienvidaustrumu Āzijas, ķīniešu un franču ietekmēm. Dēļ franču ietekmes te ir parādījušies plaši bulvāri un guvuši popularitāti kafija un kruasāni. Ezeri, senas pagodas un dīvaini vecie kvartāli pievienot šarmu Hanojai.

hanoja, vjetnamaHanojas pilsētas centrā ir apburoša sala Hoan Kiem ezera vidū. Šeit Jūs atradīsiet Hanojas visvairāk apmeklēto templi ar nelielu tiltu. Intriģējoša vieta ir bijušais Hoa La cietums, ironiski saukts par “Hanoi Hilton” ar saviem eksponātiem, kuri attiecas uz Vjetnamas XX gadsimta kara iesaistīšanās. Literatūras templis, kas dibināts 1070. gadā, ir labi saglabājušās tradicionālās vjetnamiešu arhitektūras piemērs un pagoda, kas būvēta no koka un sākotnēji bija paredzēta, lai līdzināties lotosa ziedam.

Halongas līcis ir viena no visskaistākājām vietām uz Zemes ar vairāk nekā 2000 salām, kas pacēlās no smaragda līča ūdeņiem. Labākais veids, kā izbaudīt Halongas līča skaistumu ir baudīt kruīzs ar laivu. Kruīzi svārstās no dažām stundām līdz pat divām dienaām. Halongas līcī ir arī interesantas pludmales un alas, lai izpētītu.

halongas līcis, halong bay, vjetnama

Halongas līcis ir viena no visskaistākājām vietām uz Zemes ar vairāk nekā 2000 salām, kas pacēlās no smaragda līča ūdeņiem.

Kalnu kūrorts Sapa ir 4 stundas attālumā no Hanojas. Izveidots ar Francijas ietekmi, tā ir pilsēta, kas piedāvā iespaidīgu skatu uz apkārtējām ielejām un rīsu ražām ar kalniem. Tieši šeit var atrast krāsainos kalna cilvēkus.

Otrais reģions ir Centrālā piekraste. Hue  ir bijusi Vjetnamas glavaspilsēta un Nguyen dinastijas imperatoru vieta. Tās galvenās atrakcijas ir 19. gadsimta citadele vai imperatoru pils, kas tika veidota pēc imperatoru pils parauga Pekinā. Netālu no Hue ir Hoi An osta ar savu vecpilsētas atmosfēru, šaurajām ieliņām un arī dažām pievilcīgām pludmalēm. Ne pārāk tālu no šejienes ir arheoloģiski interesanta senās Čam civilizācijas vieta My Son. Galvenais pludmales kūrorts šajā reģionā ir Natranga (Nha Trang), kas ir gredzenots ar kalnu ķēdi un tās līcis ir izraibināts ar tropu salām. Kūrorts arī piedāvā dažas labas izklaides iespējas.

Trešais reģions ir centrālās augstienes. Šeit var palikt citā Francijas izveidotā kalnu kūrortā, Dalat. Dalat ir centrēta ap ezeru un golfa laukumu, un to ieskauj kalni, priežu meži, ezeri un ūdenskritumi. Tā ir pazīstama kā “Mūžīgā pavasara pilsēta” dēļ tās mērena klimata.

Ceturtais reģions ir Dienvidu Vjetnama. Hošiminas pilsēta (agrāk Saigona), ir rosīga metropole, un ir pazīstama ar savu franču koloniālu arhitektūru, kas ietver Notre Dame katedrāli. Tajā pašā laikā, var apskatīt gan tagadni ar dizaineru centru un debesskrāpjiem un senatni ar gaiteņiem, tirgiem un tempļiem, kuri ir sastopami visur. Kamēr Hošiminā, jāapmeklē Cu Chi tuneļu pazemes tīklu, kur vjetkongieši slēpjas Vjetnamas kara laikā.

Uz dienvidiem no pilsētas ir Mekongas Delta, sulīga tropu platība sastāv no neskaitāmām upēm, kanāliem un strautiem. Tā ir lieliska vieta, kur vērot lauku dzīvi Vjetnamā. Pludmales atpūtas mīļotājiem, ir vērts doties uz Phan Thiet krastu, rosīgu mazu zvejas ostu ar krāsainām laivām un brīvdabas tirdziņiem.

mekongas delta, mekong, vjetnama

Mekongas Delta – sulīga tropu platība, kas sastāv no neskaitāmām upēm, kanāliem un strautiem. Tā ir lieliska vieta, kur vērot lauku dzīvi Vjetnamā.


ATBILDĒT